Jump to content

Wroclawska MiTa - październik 2020

Recommended Posts

• Replies 126
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dzięki wszystkim za obecność i podzielenie się sprzętem i wrażeniami. W szczególności Gospodarzowi @Corvin74 . Bez twojego zaangażowania te meety by nie istniały.    Tym razem było bardziej

Dziękuję ślicznie @Corvin74 za organizację (jak zawsze klasa), @kurop za poświęcenie swojego czasu i przywiezienie masy sprzętu oraz WBA za piękne (i pięknie brzmiące) lampowce. Brawa dla gości, którz

Uff trochę zeszło ze mnie powietrze... Kilka rzeczy mi się wyjaśniło, kilka skomplikowało Chciałbym jak zwykle Wam wszystkim serdecznie podziękować, za to że byliście, że przynieśliście  swój ce

Posted Images

Mi z drobnicy tym razem najbardziej spodobały mi się nowości od Fiio - Fh3 i Em5. 

Em5 - mają naturalny przekaz z dobrą separacją i holografią. Sub-basu brakuje nieco, ale taki urok konstrukcji. Na uwagę także zasługuje lekkość, wygoda ułożenia w uchu i przewód z wymiennymi końcówkami. Z telefonu tj. LG nie potrzebowałem nic innego by cieszyć się dźwiękiem. 

W przyszłości może szarpnę się na te pchełki.

Fh3 - są nieco sztuczne i niezbyt rozciągnięte na górze, ale nic nie kłuje, natomiast średnica i dół jest conajmniej dobra. Doki do edm jak znalazł. 

Ciekawe były jeszcze ta trumienka od Ak i Tr Amp 

Ak- jak ktoś nie ma co robic z forsą to grał niezwykle przyjemnie, ale bez fajerwerków na scenie (po wyjściu se). 

Tr Amp od Earmana - dynamicznie i gładko Znacznie lepiej od Sparrow moim zdaniem pod względem sceny. Niestety nie jest to już taki maluszek. 

Dzięki za możliwość odsłuchów :)

ktoś porównywał soundaware p1 (szary wzmacniacz co był na krawędzi) i skrobnie coś o nim? 

Forum wróciło do żywych w związku z czym mam wreszcie możliwość podziękowania wszystkim uczestnikowm meetu za możliwość spotkania się i ciekawych dyskusji nie tylko z audio związanych.

Szczególnie dziękuję @Corvin74za gościnę, organizację całego przedsięwzięcia i wszelki prowiant który wraz z Qnet nam użyczył.

Dziekuje, też @kuropi Jankowi z 4Hifi, za masę sprzętu, który przywieźli ze sobą i pozwolili nam testować. Nie da się ukryć, że ich zabawki w znacznej mierze przyspieszają upływający na meecie czas.

Oczywiście dziękuję też Piotrowi z WBA, za prezentację finalnej wersji Electrona, której posiadaczem mam szczęście się stać :D

Tak poza tym, poza swoim Electronem zbyt wiele nie testowałem, bo też zbyt wiele już w audio nie szukam. Wolę skupić się na dyskusjach, które poszerzają horyzonty i często  bywają inspiracją do udoskonalania tego co już mam. Mimo to jak sprzęt leży i się uśmiecha...

Cóż, moim odkryciem tego meetu były Hidizs Mermaid Ms4. Generalnie nie słucham muzyki na dokach, ale po 20 minutowym odsłuchu wiedziałem, że musze je kupić. Krótko mówiąc, odkryłem w sobie dokowego basoluba. Te słuchawki mają po protu tektoniczne pierdyknięcię na dole, przy zachowaniu przestrzeni dla wyższych pasm. Nie byłem w stanie ich słuchać na meecie na siedząco. Wziałem ultime, puściłem dnb i chodziłem po sali jak nakręcona zabawka. W Housie również miodzio. Wziąłem, a Janek płakał jak oddawał ;)

20201017_155053-p.jpg

20201017_142615.jpg

20201017_142640.jpg

20201017_142658.jpg

• Like 1
15 godzin temu, saudio napisał:

Coś więcej na temat dźwięku EM5, te wtyczki są w zestawie?

Wtyczki są w zestawie, bardzo fajny patent. Dźwiękowo się nie wypowiem, bo nie mogłem zlapać seal'a :D A tak na poważnie, to nie umiem ocenić słuchawek aplikowanych w taki sposób. Robią jednak wrażenie wygodą oraz jakością wykonania. Jeżeli komuś nie przeszkadza kompletny brak izolacji, to na pewno ciekawa opcja.

• Like 1
21 godzin temu, Corvin74 napisał:

- Earmen TR-AMP... mały ale wariat, do tego napędza wszystko co pod niego podłączam, zmienił moje cele, dał wiele do myślenia.

-  A&K Kann Alpha, ma wszystko co potrzebuje, ale ... TR-AMP...

Po wpisie Kolegi @Corvin74 i obejrzeniu zdjęć TR-AMP odzywają się wspomnienia. Wszystko już było. Mamy znowu zacząć nosić "kanapki" (rig) ? Teraz będzie łatwiej bo zamiast opasek, będą nanosklejki od XDuoo.

Słuchałeś obu, czy Alpha nie wystarczy jako napęd ? Czy też TR ma więcej Mocy ?

Żałuję że nie mogłem przyjechać :(

Edited by espe0
41 minut temu, Lord Rayden napisał:

Czy też TR ma więcej Mocy ?

Oczywiście Alpha wyglada lepiej i to samodzielny DAP, gra tez lepiej... ale mocy chyba ma więcej TR, tak łatwo wysterowane słuchawki, że jestem aż zdziwiony. Dla mnie sprzęt przenośny to raczej dodatek, słucham głównie stacjonarnie, a DAP to tylko od czasu do czasu.... dlatego rozważam sprzedaż X7II ...

• Like 1

Mocowo to powalił mnie Lotoo Paw 1 z USB laptopa. Po dziś dzień nie mogę uwierzyć, że po pierwsze tak łatwo to napędziło Stellie, a po drugie, że nie szumiało na dość czułych Solarisach. Jak dla mnie super.

• Like 4
  • Thanks 1

Z ogłoszeń covidowych od jutra:

"ograniczenie imprez, spotykań i zebrań oraz zgromadzeń publicznych do 5 osób spoza gospodarstwa domowego"

To była meeta "last minute" ;)

Na to wygląda, zobaczy jak na wiosnę... ostatni termin nam się trafił

Ale przecież nie będą chodzić i sprawdzać po budynkach. Grunt, żeby nie zostawiać śladu spotkania.

• Like 1
5 minut temu, waski napisał:

@lsd kraj fajny tylko ludzie ku...!

Nie dam lajka bo nie ma co generalizować ;) Troche pojeździłem po świecie i wiem, że z tymi ludźmi u nas nie jest najgorzej.

• Like 2