Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Wroclawska MiTa - październik 2020


Corvin74

Rekomendowane odpowiedzi

Mi z drobnicy tym razem najbardziej spodobały mi się nowości od Fiio - Fh3 i Em5. 

 

Em5 - mają naturalny przekaz z dobrą separacją i holografią. Sub-basu brakuje nieco, ale taki urok konstrukcji. Na uwagę także zasługuje lekkość, wygoda ułożenia w uchu i przewód z wymiennymi końcówkami. Z telefonu tj. LG nie potrzebowałem nic innego by cieszyć się dźwiękiem. 

 

W przyszłości może szarpnę się na te pchełki.

 

Fh3 - są nieco sztuczne i niezbyt rozciągnięte na górze, ale nic nie kłuje, natomiast średnica i dół jest conajmniej dobra. Doki do edm jak znalazł. 

 

Ciekawe były jeszcze ta trumienka od Ak i Tr Amp 

 

Ak- jak ktoś nie ma co robic z forsą to grał niezwykle przyjemnie, ale bez fajerwerków na scenie (po wyjściu se). 

 

Tr Amp od Earmana - dynamicznie i gładko Znacznie lepiej od Sparrow moim zdaniem pod względem sceny. Niestety nie jest to już taki maluszek. 

 

Dzięki za możliwość odsłuchów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum wróciło do żywych w związku z czym mam wreszcie możliwość podziękowania wszystkim uczestnikowm meetu za możliwość spotkania się i ciekawych dyskusji nie tylko z audio związanych.

Szczególnie dziękuję @Corvin74za gościnę, organizację całego przedsięwzięcia i wszelki prowiant który wraz z Qnet nam użyczył.

Dziekuje, też @kuropi Jankowi z 4Hifi, za masę sprzętu, który przywieźli ze sobą i pozwolili nam testować. Nie da się ukryć, że ich zabawki w znacznej mierze przyspieszają upływający na meecie czas.

Oczywiście dziękuję też Piotrowi z WBA, za prezentację finalnej wersji Electrona, której posiadaczem mam szczęście się stać :D

Tak poza tym, poza swoim Electronem zbyt wiele nie testowałem, bo też zbyt wiele już w audio nie szukam. Wolę skupić się na dyskusjach, które poszerzają horyzonty i często  bywają inspiracją do udoskonalania tego co już mam. Mimo to jak sprzęt leży i się uśmiecha...

Cóż, moim odkryciem tego meetu były Hidizs Mermaid Ms4. Generalnie nie słucham muzyki na dokach, ale po 20 minutowym odsłuchu wiedziałem, że musze je kupić. Krótko mówiąc, odkryłem w sobie dokowego basoluba. Te słuchawki mają po protu tektoniczne pierdyknięcię na dole, przy zachowaniu przestrzeni dla wyższych pasm. Nie byłem w stanie ich słuchać na meecie na siedząco. Wziałem ultime, puściłem dnb i chodziłem po sali jak nakręcona zabawka. W Housie również miodzio. Wziąłem, a Janek płakał jak oddawał ;)

 

20201017_155053-p.jpg

20201017_142615.jpg

20201017_142640.jpg

20201017_142658.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, saudio napisał:

Coś więcej na temat dźwięku EM5, te wtyczki są w zestawie?

Wtyczki są w zestawie, bardzo fajny patent. Dźwiękowo się nie wypowiem, bo nie mogłem zlapać seal'a :D A tak na poważnie, to nie umiem ocenić słuchawek aplikowanych w taki sposób. Robią jednak wrażenie wygodą oraz jakością wykonania. Jeżeli komuś nie przeszkadza kompletny brak izolacji, to na pewno ciekawa opcja.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Corvin74 napisał:

 

 

 

- Earmen TR-AMP... mały ale wariat, do tego napędza wszystko co pod niego podłączam, zmienił moje cele, dał wiele do myślenia.

-  A&K Kann Alpha, ma wszystko co potrzebuje, ale ... TR-AMP...

 

Po wpisie Kolegi @Corvin74 i obejrzeniu zdjęć TR-AMP odzywają się wspomnienia. Wszystko już było. Mamy znowu zacząć nosić "kanapki" (rig) ? Teraz będzie łatwiej bo zamiast opasek, będą nanosklejki od XDuoo.

Słuchałeś obu, czy Alpha nie wystarczy jako napęd ? Czy też TR ma więcej Mocy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Lord Rayden napisał:

Czy też TR ma więcej Mocy ?

Oczywiście Alpha wyglada lepiej i to samodzielny DAP, gra tez lepiej... ale mocy chyba ma więcej TR, tak łatwo wysterowane słuchawki, że jestem aż zdziwiony. Dla mnie sprzęt przenośny to raczej dodatek, słucham głównie stacjonarnie, a DAP to tylko od czasu do czasu.... dlatego rozważam sprzedaż X7II ...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności