Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

iBasso SR2


Damix

Rekomendowane odpowiedzi

@Damix wielkie dzięki za recenzję, jak czytam to już kolejna na forum całkiem pozytywna opinia o nich. Miałeś szanse posłuchać na torze zbalansowanym? Jeśli nie to myślisz że coś by to wniosło?

Może warto połączyć Twoją recenzję z recenzją @Spawn w jednym wątku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, John Grado napisał:

Jak tylko zobaczyłem diodę na wzmaku to wiedziałem że to Raptur. Która to rewizja? Najnowsza trzecia?

Wygląda na tego ze zbiorówki która swego czasu była organizowana - czyli normalny Rapture "Final" w nieco ładniejszej (a przynajmniej mniejszej) obudowie. 

Ale mogę się mylić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Undertaker napisał:

Wygląda na tego ze zbiorówki która swego czasu była organizowana - czyli normalny Rapture "Final" w nieco ładniejszej (a przynajmniej mniejszej) obudowie. 

Ale mogę się mylić ;)

Tak, to ten.

10 godzin temu, Corvin74 napisał:

@Damix wielkie dzięki za recenzję, jak czytam to już kolejna na forum całkiem pozytywna opinia o nich. Miałeś szanse posłuchać na torze zbalansowanym? Jeśli nie to myślisz że coś by to wniosło?

Może warto połączyć Twoją recenzję z recenzją @Spawn w jednym wątku?

Niestety nie, nie mam toru symetrycznego. Ogólnie miałem dość mało czasu na napisanie recki,  odsłuch miałem w wolnych chwilach na wyjeździe, gdzie zabrałem ze sobą stacjonarne klocki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
5 godzin temu, lobuz1 napisał:

Interesują mnie mnie te słuchawki. Czy można do nich zakupić przewód zbalansowany najlepiej 4.4? @bigmaras

 

Z uwagi na podpięcie obu kopułek nie ma najmniejszego problemu z balansem zarówno 2.5 jak i 4.4. Złącza przy kopułkach to standardowe jacki, bez udziwnień czy dodatkowych zabezpieczeń zatem wybór zamienników dość spory. Jeżeli chodzi o markowe iBasso dedykowane do SR2 (4.4 Bal) to z końcem miesiąca powinny zacząć się wysyłki do dystrybutorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, bigmaras napisał:

 

Z uwagi na podpięcie obu kopułek nie ma najmniejszego problemu z balansem zarówno 2.5 jak i 4.4. Złącza przy kopułkach to standardowe jacki, bez udziwnień czy dodatkowych zabezpieczeń zatem wybór zamienników dość spory. Jeżeli chodzi o markowe iBasso dedykowane do SR2 (4.4 Bal) to z końcem miesiąca powinny zacząć się wysyłki do dystrybutorów.

Dzięki. Byłbym zainteresowany takim zestawem z kablem 4.4. Będziemy w kontakcie. Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności