Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

EarMen TR-AMP


MP3store

Rekomendowane odpowiedzi

  • MP3store

TR-AMP

Zasilany bateryjnie wzmacniacz oraz słuchawkowy z DAC

 

•        Nowy przetwornik cyfrowo-analogowy ES9038Q2M SABRE 32 Reference DAC o najwyższej wydajności, 32-bitowy przetwornik cyfrowo-analogowy z niespotykanym dotąd zakresem dynamiki i bardzo niskimi zniekształceniami.

•                  Kondensatory tantalowe Super Low ESR w zasilaczu

•                  Zawiera wysokiej klasy ekranowany żeński adapter USB-A do USB-C EarMen.

•                  Bateria 3700mA o pojemności do 10h odtwarzania muzyki

•                  Oddzielne porty DATA i ładowania USB typu C pozwalają na całodzienne użytkowanie systemu

•                  Analogowa regulacja głośności dla przedwzmacniacza i wzmacniacza słuchawkowego

•                  Podwójna przyjemność z 2 parami słuchawek jednocześnie

•                  Przełącznik analogowy dla funkcji Direct DAC lub PreAmp

•                  W całości wykonana z aluminium obudowa eliminuje zewnętrzne źródła hałasu

•  32bit/384kHz PCM, DoP DSD256, Natywne DSD128 i MQA.

EarMen TR-Amp Headphone Amplifier Online - Headphone Zone

 

https://www.head-fi.org/showcase/earmen-tr-amp.24234/reviews

 

At the end of this review, if you're looking for a really natural sound, a versatile device, a well made device, and if you don't mind the name being a bit of a joke, the Earmen Tr-AMP is seriously good, and has been, for the past three months, the device that never left my desk, simply outstanding, tiny, and practical for both driving IEMs, Headphones and even for using it as a DAC in larger systems.

 

================

 

TR-Amps straight forward plug and play integration with Android, powerful output and energetic tuning I feel make it an excellent portable DAC/Amp especially when paired with a darker more lush sounding headphone like HD 6XX or Audeze LCD 2C. I personally pair my Ether CX with TR-Amp any time I want to stream Qobuz off my cellular devices and just mellow out in my living room.

All in all I give the TR-Amp my highest recommendation! I feel it's tuned smartly and presents and amazing value.

 

=================

 

EarMen TR-Amp is a well-rounded product that offers a well-balanced and exciting presentation. If you’re planning to use it as a DAC/AMP or just a DAC doesn’t make much difference as it’s equally capable on both fronts. EarMen might be a new name on the market, but if TR-Amp is anything to go by you should keep an eye on their future releases – I now that I will.

 

=================

The TR-Amp gets a pretty easy recommendation from me. The plug and play nature of the design means it is very intuitive and easy to use. It has enough power, and clean power at that, to drive anything tossed at it; headphones, earphones, earbuds, whatever. It does not matter what it is, the TR-Amp can probably run it just fine. It also supports the high end audio formats people demand nowadays, like Tidal's MQA of which the TR-Amp renders natively. While it is a bit of a chunky beast and is probably used best as a small desktop device or as a compliment to your laptop, it's not so heavy and unwieldy to be unusable as a portable DAC/amp strapped to your DAP or phone. Just make sure you've got a spacious pocket available to accommodate it.

 

==================

 

https://headfonics.com/earmen-tr-amp-review/

 

I would like to see more power output in any future models, which I do hope Earmen considers because I really enjoy the sound this TR-Amp offers. It is a very nice all in one option and right now, that is what most audiophiles and general consumers want.

Need a portable amp? No worries. Need a USB DAC that can be used via a PC or a phone? No problem. Need something that is relatively small and offers a very coherent sound presentation? This is for you then. Earmen did a good job with this one, no doubt about it.

As silly as this sounds, most amp’s don’t come with a great USB-Cable like this, I wish more did. And that makes me super happy that quality was highly considered and an important factor for this company to offer.

 

====================

https://primeaudio.org/earmen-tr-amp-review/

 

The Earmen TR-AMP is a fantastic little DAC/amplifier that packs a lot of punch. It’s powerful, musical and the dual-mode RCA output opens up a lot of extra use options too. Suitable for anything from sensitive inears to high-impedance headphones, it’s got you covered no matter what you’re listening to.

You can use it either on the desktop or on the go and the plug and play functionality makes it effortless with any source. Of course, the TR-AMP’s most endearing quality is the excellent audio quality where its Auris lineage can clearly be heard. There are few amps in its price range that can compete on a sonic level, making the TR-AMP an easy recommendation.

 

=====================

https://www.headfonia.com/earmen-tr-amp-review/

 

It was quite fun to review a DAC/Amp unit again after all this time and the TR-Amp pleasantly surprised me with its transparency and dynamics.  

   

 

https://theheadphonelist.com/earmen-tr-amp-review-simple-and-effective/

 

It is really tough to write about something this transparent and having a basic approach to sound. There is no way to get a bad tuning out of the TR-Amp, it just doesn’t give that option to the user. While writing the review section an expression got heavy on me – “it is exactly what the headphone has”. I am surprised to see such a tiny device with this kind of clarity and transparency. It barely has anything of its own to print on the head gear. It nearly perfectly exposes the head/earphone’s sound signature. If you can live with a slight bit of dryness with the treble region (which is barely felt) the TR-amp is excellent with head headphones and earphones which are not power hungry.

If you are in the market for an excellent sounding DAC/Amp to drive your moderately power hungry headphones or earphones, you do not need to think twice while picking the TR-amp off the shelf.

 

======================

 

https://headphone.guru/earmen-donald-dac-tr-amp-review/

 

I would happily recommend either of these products in a heartbeat, though for only a little over twice the price, the TR-Amp is well over three times the product. The TR-Amp was straight plug and play, and worked flawlessly every time, with any format, there are even drivers for my old Windows box.

And again, the amplifier in the EarMen TR-Amp is mind-boggling, able to drive most everything I threw at it, with musicality. Though I didn’t have space for every headphone in my collection, I did concentrate on the more difficult ones. A perfect match for the EarMen TR-Amp, in my mind, though I don’t have a pair to test with, would be a pair of the New Dan Clark Audio AEON 2 either the open or closed depending on your preferences, but I am sure that it would bring out the most in even less expensive headphones. As to IEMs, I can’t think of a single one that couldn’t be brought to its full potential with the TR-Amp.

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@audionanik 🏆 No i muszę się zgodzić z całej rozciągłości z recenzją. Dziękuję za tak obszerny opis, dużo pracy włożonej widać (widać w ilu miejscach model pozował).

Po meet we Wrocławiu zabrałem TR-AMP do domu (dzięki @kurop ) takie zrobił na mnie wrażenie, mam dzięki temu obraz, jak w przyszłości zacznie u mnie wyglądać tor dodatkowy (sypialnia/przenośny/podróż)... a największe wrażenie to zapas mocy jaki jest w tym małym urządzeniu... napędził wszystko bez problemu co mam u siebie, w tym Hifiman Arya, które mimo podawanych "łatwych parametrów" są głodne na moc.

Jakość wykonania oraz brzmienie jest akceptowalne dla mnie w tym zakresie cenowy, już wcześniej o tym pisałem... 

Jeszcze raz dziękuję za taką fajną recenzję, dla takich wpisów warto być na forum :)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Corvin74 napisał:

napędził wszystko bez problemu co mam u siebie

TPA6120 to mocny wzmak. Jest w stanie oddać 700mA na kanał. Dobrze by mu zrobiły większe kondy w zasilaniu...ale w sumie bateria to dobry rezerwuar prądu.

@Corvin74 sprawdź, jeśli go masz jeszcze, czy w egzemplarzu który testowałeś, występują szumy na potku podczas kręcenia nim. Tr-amp musi być włączony, ale bez muzy; najlepiej na skutecznych i niskoimpedancyjnych słuchawkach lub na głośnikach (dźwignia na preamp).

Edytowane przez audionanik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję koledze @audionanik za skorzystanie z mojego urządzenia do oceny TR-Ampa. Sprzęt jest rzeczywiście godny zaufania i jak do tej pory mnie nie zawiódł. Chodzi oczywiście o woltomierz.

 

Co nieco na temat TR-Ampa. Nad wyjściem słuchawkowym nie będę się rozwodził, bo jakoś mi się nie zapisał ten dźwięk w głowie jednoznacznie. Zdaję się na wnikliwe analizy @audionanika tutaj, bo miał na nie sporo więcej czasu. Zapamiętało mi się tylko, że znane mi utwory odebrałem jako nieco zgłuszone, nie tak otwarcie grające, stłumione czy tam stłamszone względem tego, co wiem, że może być, ale to tylko tyle. Niemniej to nadal może być lepiej za dużo mniej niż co innego, ale listy "innego" nie będę tutaj budował. ;) Dźwięk się trzyma  kupy, uszu nie męczy, umysłu nie nadwyręża, konfuzji nie wywołuje. Barwa OK, składniki wszelkie są.

 

Idźmy do sekcji DACa. Tutaj jest nieźle, ale niekompletnie do momentu, gdy się wybierze najlepiej grający bitrate danych wysyłanych po USB. Z rury to wyszło 24 bity /88.2kHz. Okazuje się, że i na głośnikach, i na słuchawkach dostajemy wtedy dźwięk pełnowartościowy. Skończony - nie, ale kompletny w sensie, że każdy składnik dobrego grania jest co najmniej zasygnalizowany. Są plany, jest głębia, jest barwa, jest równowaga tonalna, jest fizjologia. Nie ma czegoś, co mnie prywatnie wręcz lekko bawi, zwłaszcza w niektórych urządzeniach 10kPLN+, że mają jedną nóżkę bardziej, albo wybitność jakiegoś aspektu kompensują miernością innego i przeciętnością kolejnych paru. To jest bardzo tani, uniwersalnie grający DAC. Hi-end to nie jest i nie będzie, o czym w akapicie na temat technikaliów niżej, ale można wydać znacznie więcej i nadziać się na urządzenie, które ma tyle wspólnego z wiernym odtwarzaniem muzyki, co twórczość Nikifora z fotografią. Tutaj mamy.. no może nawet Cezanne'a. ;) Chcących pozostać w tym optymistycznym natroju uprasza się o ominięcie kolejnego akapitu.

 

Co można lepiej? Więcej rozmachu, otwartości, szybkości, precyzji przy jednoczesnym odczuciu siły i kontroli, niuansowania barw i wybrzmień, spokoju, czystości. W lepszej aplikacji przy 176,4kHz ES9038Q2M dostaje kolejnych skrzydeł, a TR-amp już się męczy - gra mechanicznie, popada w ostrość, gubi swobodę i głębię. Zapewne wynika to z oszczędnej aplikacji wejścia USB. Czemu jeszcze to nie będzie top? Bateria jest pojedyncza, więc napięcia na ampa, a może też i DACa, muszą zostać wyprodukowane przez przetwornicę DC/DC. Nie wiem też, czy ES9038 jest sterowany procesorem? Jeśli nie, to jedzie na ustawieniach domyślnych, w tym filtrze cyfrowym, które niekoniecznie muszą być optymalne. Wyboru tychże nie ma, a urządzenie jest małe, więc pewnie ES9038 występuje solo. Byłoby to też jakoś uzasadnione obecnością baterii, która wcale na długo nie starcza, bo coż to jest kilka godzin? No ale teraz taka moda, że urządzenia elektroniczne małych rozmiarów (względnie) trzeba ładować 2x dziennie.

 

Wiadomo, że jeśli firma EarMen konsekwentnie wyeliminuje rozwiązania niezbędne dla zachowania małych gabarytów i hojnie wypełni większą obudowę, to niech drżą średnie Chordy, itp. Na razie mamy sensowną alternatywę dla takich "tuzów" jak Arcam rDAC, z lepiej ułożonym dźwiękiem i mniejszymi gabarytami, do tego nowocześniejszym wejściem USB. Dla mnie jest to również alternatywa dla wszelkich wydumek, gdzie nie wiadomo, co autor miał na myśli, kiedy się tego słucha, patrzy na cenę albo zobaczy, czego napchano do środka.

 

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, majkel napisał:

coż to jest kilka godzin?

To czas o wiele dłuższy niż ten potrzebny by się przekonać ile pieniążków poszło (lub mogło pójść) w błoto na zakup daca za kilka tysi. 

W przypadku daków R2R NOS z lampowym stopniem wyjściowym (słowa-klucze do audiofilskich kont...tfu, serc stosowane z upodobaniem przy wielotysięcznych kwotach), to mogą być minuty, a nawet sekundy.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie miłe słowa odnośnie tego małego daczkoampa że aż szkoda że to na baterię a nie prąd. Tym bardziej, że w promocji z nowymi Aeonami 2 i można by wziąć na próbę czy nie byłby to killer stacjonarki. No ale raz, że ludzie nie kupujo, a dwa, że empeczystor wpadł na jakże genialny model markietyngowy (szczególnie w dzisiejszych czasach) i promki dotyczą jedynie stacjonarnych sklepów. Więc tak sobie w sumie dywaguję. 

 

P.S. Mnie to ciekawi ten niebieski sprzęcior w nakrętkowo-hammondowej zabudowie. Tym bardziej, że wczoraj ze dwie godziny się przepinałem między Burkiem C3P a moim Earstreamowym zestawem i nie mogłem zdecydować który sprzęt lepszy - klasa chyba ta sama z pominięciem lekkich szumów na dacu opartym na tenorze jako przekaźniku USB. Gładkość i rozpiętość brzmieniowa Lampucery i Sonica + barwa to na pewno aspekty których próżno szukać w australijskiej integrze choć z drugiej strony prezentuje ona jeszcze surowszy dźwięk a jak na Sabre to i tak jest muzykalnie. Podejrzewam że jeśli to nowe kąbo to połączenie Earstreamowej wizji i jakości Saberka to możemy mieć nowy najlepszy dakowzmak na świecie, ale tu tylko gdybam bo @audionaniknabrał wody w usta albo czeka na bardziej dogodny moment na jakiś konkretny wpis :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Undertaker napisał:

Mnie to ciekawi ten niebieski sprzęcior w nakrętkowo-hammondowej zabudowie.

Ciekawość to pierwszy stopień do komisu.

 

3 minuty temu, Undertaker napisał:

albo czeka na bardziej dogodny moment na jakiś konkretny wpis

Czeka na tylko wenę, bo audiofilski wzwód go nie opuszcza podczas każdego odsłuchu Kąba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja już się zastanawiam nad różnymi opcjami: wysłaniem moich earstreamów pod lutownicę, puszczeniem wszystkiego co mam w domu co gra i uzbieranie na kąbo, albo jeszcze bardziej audiofilsko: na dzielone sprzęty włącznie z tymi czekoladowymi kablami... 

 

Ajj jak szkoda że ten Trampek to nie na prund. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@The Grand WazooCzyli mówisz, że w takim przypadku można puszczać w świat wszystko jak leci? 

Tragizm bohatera audiofilskiego w moim przypadku jest taki, że ja w 2014 usłyszałem to co chciałem ale ten Dźwięk z różnych przyczyn jest nieosiągalny. Gdzieś tam może w kosmosie sobie gra, choć tam podobno nie rozbrzmiewają dźwięki. 

Nie no, nudzi mi się po prostu i coś bym kupił sobie fajnego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Undertaker napisał:

@The Grand WazooCzyli mówisz, że w takim przypadku można puszczać w świat wszystko jak leci? 

Tragizm bohatera audiofilskiego w moim przypadku jest taki, że ja w 2014 usłyszałem to co chciałem ale ten Dźwięk z różnych przyczyn jest nieosiągalny. Gdzieś tam może w kosmosie sobie gra, choć tam podobno nie rozbrzmiewają dźwięki. 

 

Obecnie gra ok. 51 994 421 km od Ziemi

Edytowane przez The Grand Wazoo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Undertaker napisał:

że ja w 2014 usłyszałem to co chciałem ale ten Dźwięk z różnych przyczyn jest nieosiągalny.

A może ten dźwięk istniał tylko w wyobraźni? Miałem też różne imaginacje, które słyszałem a po czasie na tym samym sprzęcie już tak odlotowo nie brzmiało🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, dj1978 napisał:

A może ten dźwięk istniał tylko w wyobraźni? Miałem też różne imaginacje, które słyszałem a po czasie na tym samym sprzęcie już tak odlotowo nie brzmiało🙂

Coś w tym jest, kiedy pierwszy raz włączyłem w moim systemie DAC-a "R2R NOS z lampowym stopniem wyjściowym (słowa-klucze do audiofilskich kont...tfu, serc stosowane z upodobaniem przy wielotysięcznych kwotach)" (cytat z @audionanik) to cofnąłem się do czasów, kiedy słuchałem muzyki z magnetofonu szpulowego, który zresztą dogorywa gdzieś tam w piwnicy. 

 

Edytowane przez The Grand Wazoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Undertaker napisał:

w to że Chińczyk pyknął przez przypadek najlepszego daczka na świecie na 5v płytce też wątpię. 

i słusznie, bo to nie jest najlepszy dac na świecie.

...ale gdzieś tam het, w odległej o tysiące lat świetlnych galaktyce, tysiące lat temu, ponoć tamtejsi Earstrimianie opracowali płytkę z daczkiem, którą potem wystrzelili w kierunku Ziemi...jak mówi przepowiednia nawiedzonego Audionanikusa znajdzie się ta płytka na kursie kolizyjnym z Ziemią w ciągu najbliższych lat, a może nawet miesięcy, na co wskazywałyby ostatnie charakterystyczne Znaki - np. zniknięcie Layli Wulkana z komisu, czy błędy Matrixa, tfu, silnika forum....

 

Godzinę temu, The Grand Wazoo napisał:

Coś w tym jest, kiedy pierwszy raz włączyłem w moim systemie DAC-a "R2R NOS z lampowym stopniem wyjściowym (słowa-klucze do audiofilskich kont...tfu, serc stosowane z upodobaniem przy wielotysięcznych kwotach)" (cytat z @audionanik) to cofnąłem się do czasów, kiedy słuchałem muzyki z magnetofonu szpulowego, który zresztą dogorywa gdzieś tam w piwnicy. 

 

Ja słyszałem kilka takich legęudarnych (na słynnej kości Philipsa) i nie tylko; a z dźwiękiem Pagody z obowiązkowym członkiem, czy tam członem "Labs" w nazwie firmy:D(na pcm1704), to mam nawet koszmary - przychodzi do mnie żona z kamiennym wyrazem twarzy i mówi: "-jak nie rzucisz palenia, to ci kupię tego daca i nie pozwolę słuchać na czym innym!!!!". Brrrrr...

Edytowane przez audionanik
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Undertaker napisał:

Takie miłe słowa odnośnie tego małego daczkoampa że aż szkoda że to na baterię a nie prąd.

Można go zhackować tracąc gwarancję, że będzie dostawał napięcie stałe z zewnątrz. Czyli dojdzie koszt przeróbki i zasilacza.

 

2 godziny temu, Undertaker napisał:

Mnie to ciekawi ten niebieski sprzęcior w nakrętkowo-hammondowej zabudowie. Tym bardziej, że wczoraj ze dwie godziny się przepinałem między Burkiem C3P a moim Earstreamowym zestawem i nie mogłem zdecydować który sprzęt lepszy - klasa chyba ta sama z pominięciem lekkich szumów na dacu opartym na tenorze jako przekaźniku USB. Gładkość i rozpiętość brzmieniowa Lampucery i Sonica + barwa to na pewno aspekty których próżno szukać w australijskiej integrze choć z drugiej strony prezentuje ona jeszcze surowszy dźwięk a jak na Sabre to i tak jest muzykalnie. Podejrzewam że jeśli to nowe kąbo to połączenie Earstreamowej wizji i jakości Saberka to możemy mieć nowy najlepszy dakowzmak na świecie, ale tu tylko gdybam bo @audionaniknabrał wody w usta albo czeka na bardziej dogodny moment na jakiś konkretny wpis :ph34r:

To Ci pożyczę i sprawdzisz. Tenor jako konstrukcja ma już ponad dekadę, a w świecie urządzeń, gdzie liczy się moc obliczeniowa i dostarczanie jej wyników w bardzo precyzyjnie określonych momentach czasowych to jak epoka. Na pocieszenie Ci powiem, że odpowiednia płytka z XMOSem wejdzie w jego miejsce w Twojej Lampucerze. No i tu mam temat aplikacji i modyfikacji opanowany. Tylko, że ten ES9038Q2M... :rolleyes:

2 godziny temu, Undertaker napisał:

No ja już się zastanawiam nad różnymi opcjami: wysłaniem moich earstreamów pod lutownicę, puszczeniem wszystkiego co mam w domu co gra i uzbieranie na kąbo, albo jeszcze bardziej audiofilsko: na dzielone sprzęty włącznie z tymi czekoladowymi kablami...

Drobiazgi za drobiazgi da się w tych sprzętach zrobić. Dźwiękowo może to będzie więcej niż drobiazgi. ;) Wolnego konwertera nie mam teraz od ręki, więc to do sprowadzenia, gdyby coś.

Co do zakupu, to zależy od konkretnych potrzeb, czy lepsza będzie integra czy dzielonka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Under, tak już na serio, to Trampek jest bardzo dobrym dakiem; dakowzmakiem w sumie też, tylko nie każdy lubi tembr kości 6120. Wkurzające jest też to długie ładowanie (pewnie ten czas skróciłby się po zastosowaniu jeszcze mocniejszej ładowarki i porządnego kabla zamiast ogryzka). Gdyby nie totalne pustki w moim budżecie spowodowane kowidowym szaleństwem, to bym go kupił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, audionanik napisał:

Ja słyszałem kilka takich legęudarnych (na słynnej kości Philipsa) i nie tylko; a z dźwiękiem Pagody z obowiązkowym członkiem, czy tam członem "Labs" w nazwie firmy:D(na pcm1704), to mam nawet koszmary - przychodzi do mnie żona z kamiennym wyrazem twarzy i mówi: "-jak nie rzucisz palenia, to ci kupię tego daca i nie pozwolę słuchać na czym innym!!!!". Brrrrr...

Całe szczęście, że nie słuchałem Pagody, nie palę od 26 lat, nie ma nie czym żona straszyć :) 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dziś miałem okazję posłuchać Tr-ampa, którego brat właśnie zakupił. Robiliśmy mały test ok. godziny. 

Po jednej stronie TR-AMP podpięty do iphona z przejściówką lightning>USB-C z Tidalem

Po drugiej stronie Headonic na zasilaniu bateryjnym w najnowszej wersji, podpięty kablem melodika RCA/mini jack do złącza słuchawkowego Samsunga Galaxy Note 8 (kabel za ok 150 zł). Na obydwu Tidal z tymi samymi utworami granymi w tym samym czasie. Słuchawki Hifiman HE-500 i Beyerdynamic T1 v1 pod ugradzie przez @majkel

 

Troszkę czasu mi zajęło znalezienie różnic, ale pierwsze wrażenie było takie, że Headonic gra jakby lepiej. Po pewnym czasie już było jasne. Największa różnica to rozłożenie sceny. W Headonicku była ona szersza i znacznie lepiej ułożona. Wybrzmiewanie instrumentów również na plus. Brat jeszcze zauważył więcej szczegółów w wokalach. Pewnie parę różnica by się jeszcze znalazło, ale brakło czasu. 

To wszystko mimo tego iż prawdopodobnie DAC w Note8 jest gorszy niż w TR-ampie.

 

Nie znaczy to bynajmniej, iż amp/dac firmy EarMan gra słabo. Absolutnie nie. 

To połowa ceny Headonicka a przeskok jakościowy już nie jest tak duży.

Headonic z baterią do kieszeni płaszcza może się nie zmieścić. Na wakacje też większość osób wolałaby zabrać coś mniejszego :) 
Szkoda, że nie zrobiłem porównania z Dragonfly Black, ale z pamięci mogę powiedzieć, że Dragonfly to nie ta klasa, no ale znów nie ta półka cenowa. 

 

Ogólnie ten AMP/DAC zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie i uważam, że jest wart swojej ceny. 

Edytowane przez BearPL
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

 Witajcie   TR-ampkowicze  ...... testuje  trampka  od  tygodnia   zakupiony  od  usera  CHICO99    za   audiofilska  cene i  moge  napisac  tylko  ze   zgadzam  sie  z  poprzednikami   co do  jakosci  dzwieku  jest  szczegółowy  energetyczny ,  z  bdb  przestrzenia   , i   dynamika   jak  dynamit   ,  plus   znakomite   wokale .  Odtwarzam  tylko  pliki z   dysku   -dawne  czasy   ch.......pl   ,  imam  utwory  słabe   dzwiekowo ,  a  okazuje  sie ze     trampek je  ,  wyciagnoł  z   błota  oczyscił   i  nagrał   od  nowa .na  szybko   podłaczyłem  pod   smsl  sap2   {  kabelkami  cordial  za  3dychy z allle}i   nie  moge   znalezc  róznic ,  ale  zostawmy  ''sapika''  moze  dzis  podłacze  pod  lampy i  mocniejsze  trany .       niestety   trampek  gra  znacznie  lepiej  od  moich  drozszych  nabytków  juz  kilkuletnich   ,  a  wiec  sabre  nowej  generacji   jest   w  polaczeniu  z  ''bareryjka''   całkie  okey i  robi  robote.

W dniu 23.01.2021 o 23:04, BearPL napisał:

Dziś miałem okazję posłuchać Tr-ampa, którego brat właśnie zakupił.

  brat  zropbil  dobry  zakup

     minus  moze  dostac    za  brak  drugiego   kabelka  do  ładowania   , kupiłem  zwykły   z micro usb   a musi  byc  usb-c i   7,50   w  plecy

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już chyba pora na filmik z yt i „przemyślenia” wiadomej „treści” naszego forumowego Bzyka.:D

@pilotKA, czy słyszysz „szuranie” podczas kręcenia potkiem w te i we w te, kiedy trampek nie gra tylko jest włączony?

Edytowane przez audionanik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności