Skocz do zawartości

EarMen TR-AMP


MP3store

Rekomendowane odpowiedzi

Tak   ,  jest    szuranie  gdy  trampek jest  właczony  i  nie  ma sygnału  z  kompa   ,  ciche  ale  wystepuje  -  przed  chwila   sprawdzilem  na   hf580    i ewidentnie wystepuje    .....nawet  na  to  nie  zwróciłem  uwagi   przy korzystaniu  z  trampka , no  cóz   niby  wada   ale  mało  dokuczliwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  tzn  nie  moge  tak  z  marszu   doszukac   sie  znaczacych  róznic   w  brzmieniu   wyjscia  słuchawkowego  trampka  i     i  dzwieku   smsl  sap2  ,    moze  i  sa     ale  dla  mnie   niewychwytywalne ,   .......   jak  bym  sie  uparł  to   wyj  słuchawkowe  trampka  gra  jakby  dzwieczniej   a   smsl  sap2   jakby   wiecej  ''trzęsło''  membranami   słuchawek   ,   lercz  po  zmianie  utworu   nie  jestem  w    uchwycic  róznic.........Ostatnio     powyłaczałem  wszystkie  eqalizery   w   fobar  i   media monkey  { bdb  alternatywa  dla fobara}   i   jest   ok   dzwiekowo.

ps  własnie   sobie  słucham  płyty  jmjarre-a   eqinoxe  infinity     -  co  tu  ukrywac  plyta  jest    zerźnieta   z  yt    programem yutubemp3converter  ,  format 192 kbps 44100  i  brzmi   nawet  dosc  dobrze   w trampku   i  wlasciwie   zastanawiam  sie  jakby   brzmiał  oryginał  bo  tylko  na  nim  i  evdze   da  sie  słuchac  tego  nagrania................jak  mawiał  wieszcz    ''kochajcie  tr-ampka   do    jasnej   ch.....ry  ! 

......... co  brzydkie   nagrania  pochłania   i   robi  co  moze  by  uprzyjemnic   zycie   muzyczne  szarego człowieka.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Fajny ten trampek. Gra czysto, ale nie neutralnie. Czaruje i to tak, że ho ho :D 

 

Na pierwszy ogień poszły Sundara. Od razu oczywistym się stało że spowalnia brzmienie - co akurat tym słuchawkom dobrze zrobiło. Pojawiły się też barwy podobne do tych które słyszałem na DT990 edition 600 z ugniecionymi padami

 

To takie lampowe granie bez mulenia lampowego. Gra dość jasno i delikatnie zaokrągla bas. 

 

Jestem ciekawy jak się spisze w roli DACa do SP200. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MrBrainwash napisał:

 To takie lampowe granie bez mulenia lampowego. Gra dość jasno i delikatnie zaokrągla bas. 

I to jest bardzo dobra wiadomość, jak na portable i ten przedział cenowy. 👍 

 

Edit.

Ciekawe, jak by wypadł w porównaniu do Aune BU1, który też miał coś z lampowego brzmienia?! 🤔

Edytowane przez neonlight
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, neonlight napisał:

I to jest bardzo dobra wiadomość, jak na portable i ten przedział cenowy. 👍

Zgadza się. Tzn. efekt jest słyszalny i odczuwalny, ale subtelny, chyba większość moich słuchawek na tym skorzysta. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, neonlight napisał:

Edit.

Ciekawe, jak by wypadł w porównaniu do Aune BU1, który też miał coś z lampowego brzmienia?! 🤔

 

Trampek funowy, podbite skraje pasma, bardzo muzykalny i efektowny przekaz.

Aune neutralny i wyrafinowany, sporo lepsza średnica, gra dojrzalej.

Całkiem inne sygnatury obu źródeł.

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

  TEN  trampek   coraz  bardziej   mi  odpowiada ,   jakos  nie  moge   tych  podbitych  pasm  usłyszec   kol  Chico99,  dla  mnie  gra   bardzo równo  ,  ale  moze  jestem  głuchy  juz  .     ostatnio  zaskoczył  mnie  z  akg  702  . dzwiek  z wbudowanego  wzm  brdzoi  dobrej  jakosci ,  {przestrzen}   nawet   nie  był  dokuczliwy  brak  dołu w  702-kach  

  DZIS    podłaczylem   taniutkie    ....supery   hd  330 ,  bo   dokleiłem  z  gabki    na  fabryczne  pady  ,  takie  ''pierscienie  '' by  uszy  moje  sie  schowały .     Fabryczne  pady   ....szkoda  pisac ....  i  powiem   jawnie  ze   hd   3300   zaskakuja dzwiekiem  jak  na  chinska  tanioche  .      gdy  uruchamiałem   nu  evge  podłaczyłem    ''  na  rozpoznanie'' własnie  330-tki   i   jak  zagrały  to  nie   chciałem  ich  sciagac  z  głowy.

   trampek -   bardzo  udana   konstrukcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, pilotKA napisał:

   jakos  nie  moge   tych  podbitych  pasm  usłyszec   kol  Chico99,  

 

Ja też nie.

 

HD330 to ciekawy przypadek, jakości dźwięku nie mają, ale grają bardzo przyjemnie.  Też je lubiłem ale się zestarzały i kabel przy muszli przestał łączyć. Gdyby nie to to jeszcze do teraz bym po nie czasem sięgał. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Undertaker napisał:

@MrBrainwashaż tak się rekablingu boisz? :D

 

hehe

 

Boje się niewykorzystywanego potencjału bo cierpię na nadmiar słuchawek. :P po za tym ich stan nie jest za ciekawy. Jak kiedyś nadaży się okazja to wymienie im kabel. Na razie leżą w pudle z rupieciami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 trampek   , nie przestaje  zadziwiac  -   dzis   podłaczyłem  z  ciekawosci  pod wyj  słuchawkowe trampka   .......  stare   10-letnie   synyhajzera  hd  595 ,  ktore  lezały    juz  chyba   na  złomie ,  bo  grały  mi  kiepsko tzn  krzykliwiei   jakos  tak  chudo......... i    za-sko-cze- nie   ,   dzwiek   co  najmniej   bdbry ,  pojawil  sie   basik i  to  bez  rozmazania  ,   czysta  srednica   i  , wysokie  tony   całkiem  znosne  ale   mogły  by  byc  ciut  lepsze  {  dzwiek  bez   korektora} czysta  i   dobitna  srednica   mnie  zaskoczyła   .........     och  te  słuchawki.

 w  trampku rzuca  sie  w  uszy      znakomita     dynamika  ,  oraz  na  co  trzeba  zwrócic  uwage   -  szarpniecia  strun  gitary , ich   dzwiek   i  to  jak  wybrzmiewaja  ,   sa   dla   mnie   znakomite  -   jesli  dobrze  nagrane  ,  dodajmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 7/15/2021 at 7:21 PM, pilotKA said:

 trampek   , nie przestaje  zadziwiac  -   dzis   podłaczyłem  z  ciekawosci  pod wyj  słuchawkowe trampka   .......  stare   10-letnie   synyhajzera  hd  595 ,  ktore  lezały    juz  chyba   na  złomie ,  bo  grały  mi  kiepsko tzn  krzykliwiei   jakos  tak  chudo......... i    za-sko-cze- nie   ,   dzwiek   co  najmniej   bdbry ,  pojawil  sie   basik i  to  bez  rozmazania  ,   czysta  srednica   i  , wysokie  tony   całkiem  znosne  ale   mogły  by  byc  ciut  lepsze  {  dzwiek  bez   korektora} czysta  i   dobitna  srednica   mnie  zaskoczyła   .........     och  te  słuchawki.

 w  trampku rzuca  sie  w  uszy      znakomita     dynamika  ,  oraz  na  co  trzeba  zwrócic  uwage   -  szarpniecia  strun  gitary , ich   dzwiek   i  to  jak  wybrzmiewaja  ,   sa   dla   mnie   znakomite  -   jesli  dobrze  nagrane  ,  dodajmy.


Mówisz polecasz? :D Jeszcze kwestia jak z trwałością techniczną sprzętu zostaje. Ale to chyba sprzęt sie tak szybko nie psuje? :P

Edytowane przez Jad szopa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, manuelvetro said:

Zależy, jak leży. Jednemu pasuje, innemu nie pasuje.

Omgy sorki, miało być psuje ^^ 
Podoba mi się ta recenzja, no i można podpiąć 2 pary słuchawek. To na plus na pewno moim zdaniem! 

Edytowane przez Jad szopa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jad szopa napisał:

Omgy sorki, miało być psuje ^^ 
Podoba mi się ta recenzja, no i można podpiąć 2 pary słuchawek. To na plus na pewno moim zdaniem! 

Na jedno wychodzi. Jednemu się psuje drugiemu nie. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MrBrainwash Ten opis - recenzja tak kusi... :lol: 
 

Quote

czystość

przejrzystość

fokus

kontur

separacja

precyzja

dyscyplina we wszystkich zakresach

szybkość

soczystość

dynamika bez uciekania się do pompowania przewalonym basem

wykop

energia

żywiołowość

wyrazistość

bardzo czytelna artykulacja

mimo to nie kłuje, nie męczy

pełna średnica nasycona rzetelną informacją, a nie lampowym sosem, czy bursonowym kremem

kompletna substancja dźwiękowa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Jad szopa napisał:

@MrBrainwash Ten opis - recenzja tak kusi... :lol: 

Ciężko mi skomentować takie rzeczy. Bo to dobrze grający sprzęt, ale jakiś cech charakterystycznych na większości słuchawek się w nim nie dosłuchałem. Gra czysto, tak jak trzeba i ma sporo mocy. Niektóre słuchawki dostają coś ekstra, ale to raczej coś subtelnego związanego z basem, jakaś ocieplająca koloracja, delikatna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minutes ago, MrBrainwash said:

Ciężko mi skomentować takie rzeczy. Bo to dobrze grający sprzęt, ale jakiś cech charakterystycznych na większości słuchawek się w nim nie dosłuchałem. Gra czysto, tak jak trzeba i ma sporo mocy. Niektóre słuchawki dostają coś ekstra, ale to raczej coś subtelnego związanego z basem, jakaś ocieplająca koloracja, delikatna. 


A Fidelio grały lepiej / gorzej? Jak można by to określić te zmiany na nich ten mid-bass? 
Wiem, że to kwestia indywidualna do oceny. Dźwięk się poprawił / pogorszył? Czy te zmiany były takie są bo są? 

Edytowane przez Jad szopa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

17 minut temu, MrBrainwash napisał:

Niektóre słuchawki dostają coś ekstra, ale to raczej coś subtelnego związanego z basem, jakaś ocieplająca koloracja, delikatna. 

     Dzis  meczyłem  trampka  na przemian  z   nu evga   .........okazało  sie  ze  wyciagniete  ze  smietnika  hd  595   zagrały  całkiem   dobrze .....mniejsza  z  tym  ........... trampek    bdb  odtwarza    wokale  -darcie   ryja ---czyli  wokaliza  jest  pierwszej  próby ,   dzwieki   instrumentow   naturalnych   -klarnet -gitara  akus-kontrabas -  bebny- skrzypki i   vibrafon- palce  lizac ,  no  i  moze  fortepian  ,  ale  moze   zostawmy  klawisze.   bo  fortepian  to  fortepian

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Jad szopa napisał:


A Fidelio grały lepiej / gorzej? Jak można by to określić te zmiany na nich ten mid-bass? 
Wiem, że to kwestia indywidualna 

No właśnie, delikatnie inaczej, dalej jest czysto szczegółowo i ze sceną tylko bas jest delikatnie mniej skupiony. Na innych słuchawkach tego nie ma i jest dobrze.

 

Pewnie jakbyś się przesiadał z X3 to i tak byś tego nie odczuł jakbym Ci nie powiedział. Ale dla przyzwoitości poinformowałem zainteresowanych. Większość osón co czytają Muzostajnie i Forum wiedzą że jakimś smakoszem źródeł nie jestem. Wielokrotnie pisałem, że dla mnie liczy się czysty sygnał jak jest coś ekstra i jest przyjemne to spoko, ale tego nie potrzebuję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, MrBrainwash said:

No właśnie, delikatnie inaczej, dalej jest czysto szczegółowo i ze sceną tylko bas jest delikatnie mniej skupiony. Na innych słuchawkach tego nie ma i jest dobrze.

 

Pewnie jakbyś się przesiadał z X3 to i tak byś tego nie odczuł jakbym Ci nie powiedział. Ale dla przyzwoitości poinformowałem zainteresowanych. Większość osón co czytają Muzostajnie i Forum wiedzą że jakimś smakoszem źródeł nie jestem. Wielokrotnie pisałem, że dla mnie liczy się czysty sygnał jak jest coś ekstra i jest przyjemne to spoko, ale tego nie potrzebuję. 

Ja pewnie bym nie odróżnił czy sygnał ma zakłócenia, czy nie. Jedynie co pewnie rozróżnię to dźwięk i tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

    jak  bys   podlaczył    h2r  do trampka    to  napewno  nie  wrucisz  do  x3 -  to   przepasc   i  galaktyki- ja  słuchalem  bez   korektora   i  byly  klopoty z  basem   na  x2   ale   JAD Sopa  moze  uzyc   korektora chyba  i   skasowac  ten  bas  niedobry .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, pilotKA said:

    jak  bys   podlaczył    h2r  do trampka    to  napewno  nie  wrucisz  do  x3 -  to   przepasc   i  galaktyki- ja  słuchalem  bez   korektora   i  byly  klopoty z  basem   na  x2   ale   JAD Sopa  moze  uzyc   korektora chyba  i   skasowac  ten  bas  niedobry .


U mnie foobar nie działa :P jeśli o to chodzi... Bo mam za starą płytę główną, czy nie wiem o co chodzi. Dałem sobie spokój z foobarem, nie chce mi się użerać. 
Jakie kłopoty z bassem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności