Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Wstęp o marce - Dla Tych co nie wiedzą


MP3store

Rekomendowane odpowiedzi

  • MP3store

O EarMan

earmen-logo.png

Przenośne urządzenia audio dla wszystkich.

Wydajne komponenty audio doskonale zaprojektowane do prostego użytkowania typu plug & play.

Produkty EarMen zostały zaprojektowane i opracowane przez Miki Trosic, znanego w branży audio założyciela marki Auris Audio.

Produkowane w Europie w celu zapewnienia najwyższych standardów jakości produkcji.

 

Przedstawiamy EarMen - przenośna wolność dźwięku dla wszystkich

 

Świat mobilnego audio zmienia się z dnia na dzień. Gniazda słuchawkowe znikają ze smartfonów, a producenci urządzeń stawiają na bezprzewodową transmisję strumieniową, a nie na jakość wrażeń słuchowych. Słuchawki Bluetooth zapewniają nam łatwość codziennego słuchania, ale co z tymi z nas, którzy nadal preferują jakość od wygody korzystania z naszego audio? Jak można cieszyć się wysokiej klasy słuchawkami przewodowymi lub słuchawkami, gdy telefon z naszą muzyką nie ma nawet możliwości połączenia z urządzeniem przewodowym?

 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tworzeniu nagradzanych high-endowych urządzeń wzmacniających i przetwarzających dźwięk zarówno dla domowego jak i stacjonarnego sprzętu audio, wiedzieliśmy, że rynek potrzebuje czegoś nowego, innowacyjnego i wyjątkowego dla tych z nas, którzy wolą słuchać naszej muzyki w podróży. Mając to jednak na uwadze, narodził się EarMen - w dążeniu do zapewnienia najwyższej jakości wrażeń audio, jednocześnie dając Ci możliwość swobodnego słuchania muzyki bez ograniczeń.

 

Zaprojektowany i stworzony przez Milomira "Miki" Trosic'a, założyciela naszej siostrzanej firmy Auris Audio, EarMen kontynuuje dziedzictwo dźwięku, które ustanowiło Auris'a liderem w świecie audio wysokiej jakości. Jednak w przeciwieństwie do produktów Auris, EarMen został zaprojektowany wyłącznie z myślą o słuchaniu przenośnym i jako taki nasze produkty są niewielkie - łatwo mieści się w kieszeni obok smartfona. Pomimo niewielkich rozmiarów, produkty EarMen zawierają wydajne komponenty audio zaprojektowane tak, by zapewnić Tobie i Twojemu sprzętowi doznania dźwiękowe bez żadnych kompromisów. Potężne wzmocnienie i światowej klasy przetwarzanie dźwięku, w pełni kompatybilne ze wszystkimi głównymi smartfonami i komputerami, a wszystko to w urządzeniu wielkości zapalniczki.

 

 

Zdając sobie sprawę z tego, że jakość produkcji i obsługa posprzedażna produktów są dla naszych klientów najważniejsze, swoją siedzibę mamy w USA - dla ułatwienia komunikacji z konsumentami i produkujemy wszystkie nasze produkty w Europie, aby zapewnić najwyższe standardy w naszym procesie produkcyjnym.

 

 

 

Świętujcie, audiofile. To dla Was!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Moderator

Absolutnie się z Tobą nie zgadzam.

Produkty są niebanalne i grają zaskakująco dobrze, sam używam sparrowa z telefonem.

Sprzedajemy tego dużo, u mnie w sklepie zdarzyły się łącznie dwie reklamacje zakończone wymianą na nowy egzemplarz w ciągu kilku dni. Sprzedałem ich łącznie grubo ponad 100sztuk więc śmiało mogę powiedzieć że nie są awaryjne. Zresztą sporo osób z forum je u mnie kupowało. 

 

Nie wiem skąd masz takie info.

 

Ciekawi mnie natomiast twoja negatywna odpowiedź na temat Earmena jako, że jest to jeden z twoich pierwszych postów na forum. Konto masz aktywne od tygodnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kurop napisał:

Ciekawi mnie natomiast twoja negatywna odpowiedź na temat Earmena jako, że jest to jeden z twoich pierwszych postów na forum. Konto masz aktywne od tygodnia.

Za to Qobuza pochwalił w kilku miejscach. Łączenie kropek pójdzie łatwo. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, majkel napisał:

Za to Qobuza pochwalił w kilku miejscach. Łączenie kropek pójdzie łatwo. ;) 

 

Drogi Kobuzie, sorry Kolego, przetrzyj kropki z okularków, bo Ci wzrok przesłaniają a od tego w główce robi się zamęt i wymyślasz teorie spiskowe. Pisałem o Deezerze mądralo. Tyle ode mnie do Ciebie, chyba, że będziesz miał coś konkretnego do powiedzenia w kwestiach, które mnie tu interesują.

 

9 godzin temu, kurop napisał:

Absolutnie się z Tobą nie zgadzam.

Produkty są niebanalne i grają zaskakująco dobrze, sam używam sparrowa z telefonem.

Sprzedajemy tego dużo, u mnie w sklepie zdarzyły się łącznie dwie reklamacje zakończone wymianą na nowy egzemplarz w ciągu kilku dni. Sprzedałem ich łącznie grubo ponad 100sztuk więc śmiało mogę powiedzieć że nie są awaryjne. Zresztą sporo osób z forum je u mnie kupowało. 

 

Nie wiem skąd masz takie info.

 

Ciekawi mnie natomiast twoja negatywna odpowiedź na temat Earmena jako, że jest to jeden z twoich pierwszych postów na forum. Konto masz aktywne od tygodnia.

 

Zaraz, moment. Nie imputuj mi czegoś czego nie napisałem i nie próbuj robić ze mnie Szpiega z Krainy Deszczowców na tym forum. Tak na marginesie, to jesteśmy z tej samej krainy, więc ogarnij emocje. 😎

Opieram się na wpisać na zagranicznych forach, gdzie takie sytuacje były opisywane i testerzy sprzętu sami zalecają brać to pod uwagę. Zrobiłeś z mojego posta aferę, którą sam wymyśliłeś.

Gratuluję wyników sprzedaży i zadowolenia z użytkowania Sparrowa, sam o nim myślałem i uważam, że także TR-Amp czy Eagle to świetne sprzęty, które sam chętnie kiedyś kupię. Earmena pewnie dotknęły problemy wieku dziecięcego i na pewno z czasem je pokonają ku uciesze naszych uszu.

Tyle w temacie, pozdrawiam. 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
14 godzin temu, Aventus napisał:

 

Drogi Kobuzie, sorry Kolego, przetrzyj kropki z okularków, bo Ci wzrok przesłaniają a od tego w główce robi się zamęt i wymyślasz teorie spiskowe. Pisałem o Deezerze mądralo. Tyle ode mnie do Ciebie, chyba, że będziesz miał coś konkretnego do powiedzenia w kwestiach, które mnie tu interesują.

 

 

Zaraz, moment. Nie imputuj mi czegoś czego nie napisałem i nie próbuj robić ze mnie Szpiega z Krainy Deszczowców na tym forum. Tak na marginesie, to jesteśmy z tej samej krainy, więc ogarnij emocje. 😎

Opieram się na wpisać na zagranicznych forach, gdzie takie sytuacje były opisywane i testerzy sprzętu sami zalecają brać to pod uwagę. Zrobiłeś z mojego posta aferę, którą sam wymyśliłeś.

Gratuluję wyników sprzedaży i zadowolenia z użytkowania Sparrowa, sam o nim myślałem i uważam, że także TR-Amp czy Eagle to świetne sprzęty, które sam chętnie kiedyś kupię. Earmena pewnie dotknęły problemy wieku dziecięcego i na pewno z czasem je pokonają ku uciesze naszych uszu.

Tyle w temacie, pozdrawiam. 😁

 

Skoro piszesz że jest słaba obsługa gwarancyjna a produkty są awaryjne i robisz to na forum należącym do importera tego sprzętu to nie dziw się, że interweniuję. Szczególnie że nie widzę poparcia dla tego co napisałeś chociażby na naszym forum. 

 

Nie znam, Cię, nie wiem kim i skąd jesteś, natomiast widzę twój staż na forum i pisząc negatywną opinię w odgrzanym po roku temacie jako jeden z pierwszych swoich postów, nie dziw się że zwracam na to uwagę i to podkreślam. Nie robię żadnej afery tylko zwracam uwagę. 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bateria prawie wszędzie ma 6 miesięcy gwarancji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności