Jump to content
MichalZZZ

Burson C3X Performance vs Converto MK2 vs Topping A90 + D90.

Recommended Posts

[mention=65008]MFRD[/mention]  porównywał 3X P do Playmate i miał podobne odczucia
Potwierdzam,
Porównywałem z nadzieją, że Playmate będzie niewiele gorszy, że może go zostawię a nie sporo droższą zabawkę. Ale godzinny test (z kolegą pod ręką, żeby nie było, że tylko mi się wydaje) wystarczył, żeby Playmate'a spakować do pudła i wrzucić na giełdę.
Nie, żeby to był zły wybór, jeśli chodzi o jakość dźwięku/$ to wypada lepiej, różnica jest może że 20%, ale we wszystkim po kolei. Scena, separacja, dociążenie basu przy super kontroli, detal. Czasem mam wrażenie, że jest aż za szczegółowy, przez co zamiast słuchać to zagłębiam się w niuanse hehe. I myślę.. A może to rzucić w cholerę i kupić słabszą technicznie lampkę?
Ale u mnie audionervoza ciągle ma się mocno.

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

• Like 2

4 godziny temu, radzik55 napisał:

@MFRD  porównywał 3X P do Playmate i miał podobne odczucia :)

Szczerze? Od czasu jak mam C3XP włączyłem Playmate'a raz. Do porównania, jak miałem pewność, że te 60h+ było już przegrane na Perfie. Po prostu nie ma powrotu jak się posłucha C3XP. Teraz tylko czekam na kabelek do HD800S i będę sprawdzał, jak mi razem zagrają :D

4 godziny temu, MFRD napisał:

Potwierdzam,
Porównywałem z nadzieją, że Playmate będzie niewiele gorszy, że może go zostawię a nie sporo droższą zabawkę. Ale godzinny test (z kolegą pod ręką, żeby nie było, że tylko mi się wydaje) wystarczył, żeby Playmate'a spakować do pudła i wrzucić na giełdę.
Nie, żeby to był zły wybór, jeśli chodzi o jakość dźwięku/$ to wypada lepiej, różnica jest może że 20%, ale we wszystkim po kolei. Scena, separacja, dociążenie basu przy super kontroli, detal. Czasem mam wrażenie, że jest aż za szczegółowy, przez co zamiast słuchać to zagłębiam się w niuanse hehe. I myślę.. A może to rzucić w cholerę i kupić słabszą technicznie lampkę?
Ale u mnie audionervoza ciągle ma się mocno.

IMO różnica była trochę większa, niż 20%, ale w punkty procentowe bawił się nie będę, bo to mało miarodajne. W pierwszej kolejności we mnie uderzyła scena, która w Playmate po podsłuchu C3XP zrobiła się klaustrofobiczna , choć może bezpieczniej nazwać ją kameralną :D Drugie co uderzyło... to uderzenie basu i jego rozciągnięcie w dół. Na TH900mk2 różnica w samej rozdzielczości dołu była równie wielka, co różnica w rozmiarach sceny na HD800S. Nawet jakość góry jest IMO bez porównania, choć ta w Playmate wcale zła nie jest :D

Edited by Vaiet
  • Like 2

27 minut temu, Vaiet napisał:

Teraz tylko czekam na kabelek do HD800S i będę sprawdzał, jak mi razem zagrają :D

Jaki to kabelek?

1 godzinę temu, dj1978 napisał:

Jaki to kabelek?

Przerabiany przez Perula Arctic Ion+ (tak się chyba teraz nazywa) na wtykach PlusSound. Pochwalę się jak przyjdzie. 

6 minut temu, Vaiet napisał:

Przerabiany przez Perula Arctic Ion+ (tak się chyba teraz nazywa) na wtykach PlusSound. Pochwalę się jak przyjdzie. 

Mam ten kabel, teraz kojarzę że kiedyś o tym pisaliśmy. W swojej cenie i nie tylko mistrz. Bankowo będzie rewelacja.

Edited by dj1978