Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

DT990 250Ohm za dużo basu, coś lepszego do 1000zł?


Szczurov

Pytanie

Witam! 

Po 6 msc używania stwierdzam że mają bardzo mocny bas który wręcz wyrywa z kapci i chciałbym jednak trochę słabszy i nigdy więcej v-kowych słuchawek... 

Chciałbym słuchawki ciepłe aby z muzyki mieć dużo radości i by muzyka wchodziła głęboko w duszę i muszą być nauszne zamknięte, nie muszą być bezprzewodowe, chce słuchawki do każdego rodzaju muzyki ale głównie to The Baseballs, Elwis Presley, Budka Suflera, whitney Houston, Beatles. Chcę aby miały bardzo dużo średnicy. 

Czy Sony wh1000xm3 spełni te wymagania? 

Nie mam daca a odtwarzam z laptopa który dawał rade z dt 990 250ohm i musiałem mieć na 10% głośności by nie wyrwał bas z kapci. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
12 minut temu, Suchy_PL_ napisał:

A kolega myślał może by posłuchać Beyery Custom Studio ? ja po przesiadce z HD669 miałem je zwrócić ale dałem im szanse w między czasie domówiłem DT770 250Ohm ...pod tym samym źródłem -HP Omen 17 B&O (nie wiem co tu siedzi za układ audio-jakiś realtek) po wygrzaniu CS grały z większą liczbą detali, nie "syczały" , bas na 2 poziomie podobny do tego z DT770 i grają bardziej neutralnie z leciutką V....DT770 oddałem ale szczerze niektóre kawałki lepiej brzmiały z nich ale już wokale damskie czasami zbyt mocno syczały i tu raczej obstawiał przesterowania z mojego lapka choć grały tyć ciszej jak CS. Ogólnie widzę ,że Beyery czy to 80Ohm czy 250 powinny grać z lepszego żródła bo pod takim Dac X6 mkII CS zagrały z większą przestrzenią- DT770 już nie miałem więc nie wiem jak by na tym Dac zagrały...sam z resztą jestem amatorem audio a tu dziele się tym co sam zauważyłem...może coś nakieruje :) Pozdrawiam.

Biore pod uwage custom one pro ale jednak beyerów się troche boje. Nie chce znowu się wtopić. Nie wiem czy nie będą miały więcej basu niż dt990 ale funkcja regulacji mi sie bardzo podoba. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
W dniu 22.10.2020 o 22:10, Szczurov napisał:

Chcę dać drugą szanse dt 990 250ohm.

 

50 minut temu, Suchy_PL_ napisał:

Są kawałki do których dt990 są idealne a do niektórych wcale więc chce słuchawki uniwersalne czyli do popu, rocka, elektroniki po prostu do wszystkiego

W sumie dla mnie takie były i są nadal K701.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
19 godzin temu, Szczurov napisał:

Biore pod uwage custom one pro ale jednak beyerów się troche boje. Nie chce znowu się wtopić. Nie wiem czy nie będą miały więcej basu niż dt990 ale funkcja regulacji mi sie bardzo podoba. 

Custom Studio 80Ohm to jednak po opiniach inne granie...niektórym co lubują się w brzmieniu Beyer są zbyt ciemne itd....sam zauważyłem, że one potrzebują ładnych parę godzin wygrzania i dźwięk się zmienił i to bardzo...jakby szanowny kolega miał taką możliwość to polecam ...może podejdą. A jeśli chodzi o bas to jest go według mnie w sam raz jak za na maxa otwartym porcie zabasuje to zmniejszam sliderem i gra :) to zaleta Customów. Aha ponoć Custom Pro gra bardziej basowo od CS....z takimi opiniami się spotkałem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
W dniu 2.11.2020 o 15:55, Szczurov napisał:

grają świetnie ale czuje dziwne podciśnienie w uszach. 

Chciałeś zamknięte to teraz słuchaj szumu morza :D Teoretycznie na hybrydowych padach studnia byłaby mniejsza ale na 90% zepsujesz ich brzmienie.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
18 godzin temu, gumiak9 napisał:

Chciałeś zamknięte to teraz słuchaj szumu morza :D Teoretycznie na hybrydowych padach studnia byłaby mniejsza ale na 90% zepsujesz ich brzmienie.

Nie wiem co jest... Mam ten efekt tylko w prawym uchu a w lewym nie... 

Nie wiem o co chodzi. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności