Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Ibasso SR2 Recenzja - Dwa w cenie jednego


Spawn

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, Karmazynowy napisał:

@Spawn przypominają D7000?

 

Może basem trochę i łatwością wchodzenia muzyki. Ja co prawda D7000 miałem długo ale jeszcze dłużej ich nie słyszalem ale zapamiętałem je jako deczko jaśniejsze z bliższą średnicą i bardziej otwartą przestrzenią ale też z większym dystansem i przede wszystkim jako bardziej słodkie i aksamitne.

Edytowane przez Spawn
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna recenzja, jak zwykle z resztą. Muszę przyznać, że Twoje opisy dźwięku czyta mi się bardzo dobrze - wszystko jest opisane w taki sposób, że od razu wiem jak gra dany sprzęt, za co wielkie propsy. 

 

Jestem lekkim fanboyem ibasso, stąd moje zainteresowanie tymi słuchawkami. Czy dx220 jest w stanie je odpowiednio napędzić? Jak ogólnie wypadłoby takie połączenie? Domyślam się, że balans byłby wskazany. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Spawn napisał:

Testowałem między innymi z DX160 który jest dość podobny do DX220 i spokojnie sobie poradził już z wyjścia 3,5mm. Po balansie nie sprawdzałem bo mam tylko fabryczny kabelek.

Dzięki za opinię. Ja jestem z niej bardzo zadowolony, niestety portfel już takim entuzjazmem nie pała. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.08.2020 o 22:30, Spawn napisał:

Testowałem między innymi z DX160 który jest dość podobny do DX220 i spokojnie sobie poradził już z wyjścia 3,5mm. Po balansie nie sprawdzałem bo mam tylko fabryczny kabelek.

Na DX160 jest znacząca różnica między gniazdem 3,5 a 4,4 mm. Zatem do odsłuchów SR2 najlepiej byłoby załatwić sobie jakiś zbalansowany kabelek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Spawn bardzo interesująca, konkretna i czytelnie napisana recenzja! Widać SR2 okazały się na tyle interesujące, by ją popełnić mimo deficytu czasowego :)  
 

Ps1. Miałeś może okazję posłuchać SR2 z WM1A? 


Ps2. Uprawy Twojej żony prezentują się prawie tak imponująco co same recenzowane słuchawki :D 

Edytowane przez LuQi
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
10 godzin temu, maciej3 napisał:

@Spawn miałeś okazję testować Beyery T1v2? Jestem ciekaw jak się do nich mają SR2.

No i gratuluję recenzji, naprawdę świetnie się czytało :) 

 

Do V2 nie porównam natomiast V1 to zupełnie inna bajka. Z T1 da się moim zdaniem wykrzesać więcej ale potrzeba do nich mieć odpowiedni tor, typowo stacjonarny z ich 600 ohmami.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Spawn warto je pożyczyć do odsłuchu mając Arya? Czy jest sens mieć w domu Arya i SR2?

Tak się nad nimi zastanawiam, z opisów wychodzi że by mi się podobały, zestawy kabli wszelakich do nich bym miał, tylko czy dałyby coś więcej lub inne go co mają Arya?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Corvin74 napisał:

@Spawn warto je pożyczyć do odsłuchu mając Arya? Czy jest sens mieć w domu Arya i SR2?

Tak się nad nimi zastanawiam, z opisów wychodzi że by mi się podobały, zestawy kabli wszelakich do nich bym miał, tylko czy dałyby coś więcej lub inne go co mają Arya?

 

Wypożyczyć żeby się przekonać samemu to zawsze warto :) To mocno inne granie, miałbyś w SR2 więcej basu, który sprawia wrażenie pełniejszego z bardziej odczuwalnym niskim tąpnięciem chociaż sam impakt nie byłby większy, mniej wysokich tonów i bardziej zrelaxowaną średnicę, mniejszą przestrzeń ale bliższą i bardziej bezpośrednią perspektywę do wszystkiego. Arya pozatym że są w innym stylu to ogólnie są bardziej high endowe i na wyższym poziomie, nie 3 razy wyższym ale jednak. Jak chcesz godnego rywala dla Arya tylko w innym stylu to bardziej Sony Z1R czy jakieś ZMF'y (nie znam żadnych to nic nie doradzę ale one ogólnie chyba ciepłe są)

Edytowane przez Spawn
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności