Skocz do zawartości

Iaudio F2 - Nowy Firmware.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Zauwazylem ze na stronie Cowon'a pojawił sie nowy firmware w wersji 1.13. Do pobrania TU.

 

[improved Features & Fixed Bugs]

 

- Fixed the error to enter the User Defined Buttons menu

- Fixed the error that does not recognize Music browser because of some abnormal album art files

- Fixed the error that does not display picture files when setting the wallpaper continuously

- Fixed the error that does not view lyrics after playing half a file

- Fixed the error that does not rebook mark a bookmarked file

- Improved stereo sensitivity of FM Radio

- Fixed the error to overlap the Information menu when selecting some languages

- Fixed the error that does not resume when changing Music, Video mode

- Stabilized other functions

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodze z podobnego zalozenia, mialem firmware 1.10 i wszystko bylo ok, wiec nawet nie zmienialem. Z dniem dzisiejszym przestalem byc wlascicielem F2 2GB. Mialem zamiar kupic Clix2, ale dzis po odsluchu tego sprzetu, stwierdzilem ze F2 mi duzo bardziej odpowiada pod wzgledem dzwieku... Teraz chyba wciagne wersje 4GB, ale jeszcze sie zastanawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gregoo2 ja jednak wychodzę z założenie, że nie należy się przesadnie bać uaktualnienia firmawere;). Ponad tydzień temu wgrałem i wszystko śmiga jak należy z wyjątkiem błędów z ogg;). Poprawa odbioru radia. Myślę, że najważniejsze, że nic się na gorsze nie zmieniło. I tak niech trzyma COWON!

I love this shit!!!

 

Pozdro to all!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, moze masz racje. Jesli poprawili radio, to trzeba aktualizowac. Zrobie to jak dostane przesyleczke z moim nowym F2 4GB. Aaaa - namowilem kolejną osobe na zakup F2, wlasciwie to tylko pomoglem w dokonaniu wyboru. Jest realna szansa na rozkrecenie tego podforum. Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... a wgrałeś go już ? ;)

Ja cały czas mam ver. 1.11 i jakość nie mam żadnych zastrzeżeń, ani problemów :)

Chyba narazie nie będe wgrywał nowego softu, poczekam na opinie z netu ;)

 

Siemka!

 

Możesz spokojenie zmieniac firmware na 1.13. Juz to zrobilem. Niestety zauwazylem tylko dwie rzeczy w porownaniu do 1.10. Znika filmik startowy. Poprawili też blad wyswietlania obrazkow. Czasem obrazki nie chcialy sie wyswietlic. Pewnie poprawili wiecej rzeczy, wiec mysle ze warto sie przerzucic na nowy firmware...

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż musze powiedzieć, że mi akurat filmik startowy się podobał ;)

 

 

@Siergiej

Logo startowe można umieścić z powrotem używając JetShell'a poprzez załadowanie pliku z logiem z kopii zapasowej. (Menu->Option->Download Logo File).

Tez je wgrywam po aktualizacji bo podoba mi sie ten wodotrysk;)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

O co chodzi z tymi `bledami z ogg` ?? mam sporo plikow prorbionych na ogg a mam zamiar kupic ten odtwarzacz.

Moze ktos jasniej napisac o co chodzi i czy moze juz to naprawili , chociaz w sumie to nie widze nowego firmware`u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności