Skocz do zawartości

Kabel do audeze isine 10


ratajczak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Udało mi się wylicytować rzeczone słuchawki za mniej niż 150 funtów na angielskim eBayu i zastanawiam się czy stockowy kabel będzie dla nich wystarczający ? Zastąpić mi mają Final audio e3000 które już druga para mi padła po roku używania . Z początku chciałem je zastąpić modelem e5000 też Finala, ale akurat napatoczyła się aukcja z Audeze... Chciałbym dźwięku podobnego do e3000 czyli raczej ciepłego naturalnego ponieważ doskonale uzupełnia mi neutralne Sabre w telefonie. A wracając do kabla - warto bawić się w zamiankę na jakiś z aliexpress ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał kolega wyżej. Odrazu mówię, że powyższe nie będzie łatwe :) ale dobry kabel w tym pomoże. Z mojej strony proponuję zakup jakiegoś japka (apple), z tym zagra najlepiej :) aplikacja EQ od Audeze darmowa na ios

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kable Cipher czy to bluetooth czy lightning do iphona mają wbudowane DSP i profil equalizera wyrównujący dziury w paśmie jakie isine mają na kablach analogowych. Można (a nawet trzeba) sobie to z grubsza samemu zrobić używając osobnych equalizerów albo wtyczki Audeze Reveal. Isine na analogowym kablu bez equalizacji grają fatalnie - pusto i głucho jak stara słuchawka telefoniczna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ratajczak napisał:

Jeśli mi nie podejdą bez używania eq to je sprzedam za ile kupiłem, myślę że nie powinno być z tym problemu. Appla nie będę specjalnie kupować :) Dzieki za odpowiedzi 

Jesli nie planujesz uzywania ich z produktami apple to faktycznie juz bym odpalal komis :) mialem kilka razy zarowno i10 jak i i20 , wiec wiem co mowi 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Spawn napisał:

Kable Cipher czy to bluetooth czy lightning do iphona mają wbudowane DSP i profil equalizera wyrównujący dziury w paśmie jakie isine mają na kablach analogowych. Można (a nawet trzeba) sobie to z grubsza samemu zrobić używając osobnych equalizerów albo wtyczki Audeze Reveal. Isine na analogowym kablu bez equalizacji grają fatalnie - pusto i głucho jak stara słuchawka telefoniczna. 

Dzięki za info. Z tego co na szybko zobaczyłem tego reveal pługina nie ma na androida tak? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności