Skocz do zawartości

Odtwarzacz do 2500zł


Rekomendowane odpowiedzi

Biore pod uwage na ta chwile tylko Fiio m11 innych nie znam, ktos mi polecal Astell&Kern i Ibasso dx160 <- te to z recenzji wypadaly gorzej. Na ta chwile mam akg k 702 ale planuje kupic bayerdynamic dt1990 albo Phantomy wiec chce by by odtwarzacz uciagnol do 300omów zeby graly dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie w kontekście moich torów stacjonarnych, niezmiernie podoba się ostatnio nabyty iBasso DX160. Mój pierwszy i jedyny DAP no ale mogę porównać do stacjonarki i jest na prawdę świetnie, szczególnie versus SMSL SP200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Blizniak napisał:

Czemu nie stacjonarny DAC i amp? W 702 czy 1990 i tak po mieście chodził nie będziesz. 

 

No tak sie sklada ze chodze :D dlatego wole mp4 niz DAC i AMp stacjonarny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Najner Po balansie to nie wiem bo wciąż nie mam żadnego takiego kabelka z 4.4mm. Ale trzyma całkiem długo, mogę pare godzin słuchać na prądożernych Aeonach i nadal baterii wystarcza na kolejne odsłuchy - na jeszcze 2 takie sesje. Oczywiście bateria najszybciej leci jak się ciągle coś klika na włączonym ekranie. Wtedy potrafi pare procent w 10 minut.

Edytowane przez pabloj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Najner napisał:

@pabloj jeżeli chodzi o Ibasso dx160, to świetnie brzmiący DAP, ale ile trzyma bateria pędząc duże słuchawki? Z dokami było średnio, jestem ciekaw jak jest po balansie z czymś bardziej prądożernym.


Mając Twojego Dx'a mogę powiedzieć, że przy wyłączonym (oczywiście w ramach rozsądku, wtedy kiedy nie potrzeba) ekranie i wyłączonym WiFi - na dokach typu FH7 po niesymetryku - długo. Spokojnie cały dzień okazjonalnego (w sumie 4-6h) słuchania, czasem na dwa dni :) 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Mayster napisał:

M6 albo polować na używkę M6 Pro. Przy czym ani K702, ani DT1990 nie podepniesz po balansie, więc raczej bym odpuścił te Beyery. No i do DAPów to tak średnie słuchawki mimo wszystko :)

czyli co musialbym kabel wymieniac czy jak

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, side said:

@Najner @pabloj A propos baterii w dx160. Da się ustawić w tym dapie czasowe wyłaczenie? Pytam, bo zasypiam przy słuchaniu muzyki iżal byłoby, gdyby dap chodził jeszcze z 3 godziny, jak ja spie już od 2 godzin i 45 minut :)

 

Tylko w Mango Player widze taką opcje, w samych ustawieniach dx160 takiej nie widze, żeby działała na cały DAP.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Mayster napisał:

To nic nie da, bo K702 i DT1990 mają pojedyncze złącza 3-pinowe i nie da się ich podpiąć do wyjścia zbalansowanego (potrzebne są 4 piny).

czyli jednym slowem moge sobie darowac ten player

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, LustVanGoth napisał:

Czyli co brac M6 spokojnie? a ta firma Astell&Kern jak wypada?

Na pewno żaden produklt AK nie będzie miał takiego stosunku cena/jakość jak Shanling M6. Mnie się on osobiście bardzo podobał i gdyby nie fakt, że mam już dwa DAPy i zbieram na kolejne duże słuchawki, to zgarnąłbym go bez mrugnięcia okiem w roli daily-drivera. Bardzo mi się podoba jakość jego wykonania, form-factor, funkcjonalność i samo brzmienie też jest spoko. Już na AVS w tamtym roku jak słuchałem wersji przedprodukcyjnej grał spoko, a obecnie gra jeszcze lepiej i bardziej uniwersalnie, niż wtedy. IMO w tej cenie Shanling M6 nie może być złym wyborem i na pewno będzie srogim upgrade'em w stosunku do starego Fiio pod absolutnie każdym względem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtrącę swoje 0,03 zł, bo akurat mam K702 i z samego M11Pro to nie da się ich w pełni wykorzystać. Tzn podobało mi się to, co słyszałem. Dopóki nie usłyszałem ich z SMSLem
Generalnie konkluzja jest taka, że mocny DAP jest potrzebny (lub być może jakiś magicznie synergiczny). Ale nic konkretnego nie doradzę, bo nie słuchałem wielu. Albo wzmak przenośny. Polecam posłuchać i posłuchać i posłuchać...

Wysłane z mojego SM-N770F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności