Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tytus1988


Tytus1988

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli mieliśmy przyjemność przeprowadzić transakcję lub wymianę, możesz o tym wspomnieć ;)  Zapewniam, że byłem z niej również zadowolony :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz-dwa-trzy pierwszy!!! (nie no @radzik55, przez Ciebie drugi:angry:).

 

Wymieniliśmy się z Tytusem słuchawkami; dzięki czemu miałem sposobność dogłębnie poznać fascynujące CZ-1... i przegadać z Kolegą kilka godzin przez telefon - zachęcam innych do wdawania się w słuchawkowe konszachty z tym Forumowiczem.

Edytowane przez audionanik
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, audionanik napisał:

Raz-dwa-trzy pierwszy!!! (nie no @radzik55, przez Ciebie drugi:angry:).

Nie smuć się i nie złość , z czasem smutek minie i następnym razem się uda :) Pewnie w Białymstoku mamy szybsze internety i lepsze kable ;)

Edytowane przez radzik55
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam za bardzo miłe, choć nie wiem, czy w pełni zasłużone komentarze :)  Z własnej strony jestem również bardzo wdzięczny za możliwość wypożyczenia od Was wspaniałych sprzętów, których nie byłbym w stanie inaczej odsłuchać niż przy Waszej pomocy. Cieszę się, że mogłem sprawić przyjemność oraz podzielić się z Wami tym, co sam posiadam i uzyskać od Was opinię, która zawsze była dla mnie bardzo cenna :) 

 

Mam nadzieję, że będzie istniała w przyszłości okazja, aby się spotkać i wspólnie porozmawiać na tematy audio przez wiele, wiele, wiele... wiele godzin :)) i  nie tylko na nie :) Jeszcze raz  dziękuję i rekomenduję przy okazji Kolegów @audionanik @radzik55 @vonBaron jako godne zaufania, a przy tym bardzo sympatyczne osoby, z którymi wymiany to czysta przyjemność 🥇🥇🥇

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Miałem ogromną przyjemność wypożyczyć od Przemka kabel zbalansowany. Ogromną - i to nie jest hiperbola! Bardzo uprzejmy kontakt, od razu czuć od Kolegi audiofila zakochanego w pięknym brzmieniu. Co prawda nie spędziliśmy godzin na rozmowach, ale podejrzewam, ze to wyłącznie wina mojego chronicznego braku czasu i zalatania, bo od Przemka dostałem długie i interesujące opisy już w prywatnej rozmowie. ;) 

Żeby się nadmiernie nie rozwodzić, w pełni polecam! I dołączam do chęci jakiegoś audio-meeta, może by się coś w stolicy udało zorganizować? ;) 

 

Edytowane przez ForeseenQuasar
Podwojona wiadomość
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ForeseenQuasar również dziękuję za przemiły kontakt i bardzo się cieszę, że mogłem pomóc, przesyłając kabel do testów :) Mam nadzieję, że w przyszłości będzie okazja do dłuższych rozmów, czy spotkania się osobiście, chociażby podczas meetu lub gdy przyjadę do stolicy na kilka dni :) Z własnej strony również szczerze polecam transakcje z ForeseenQuasarem-szybko, konkretnie, zgodnie z ustaleniami oraz w jak najbardziej w miłej atmosferze!!!🥇

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@Compton jestem bardzo wdzięczny za miły komentarz!!! Również chciałem podziękować za wzorowo przeprowadzane wymiany, jakie mieliśmy do tej pory przyjemność między sobą dokonać!!! Bardzo mnie cieszy, że D8000 tak bardzo się spodobały!!! Dźwięk pożyczonych od Ciebie AKG K812 również sprawił mi dużo przyjemności! Również dziękuję i serdecznie pozdrawiam!!! :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@mrbudyn dziękuję za miły komentarz!!! :) Z własnej strony również jestem wdzięczny za przesympatyczne rozmowy, a także wzorowe przeprowadzenie wymiany z Hawkami oraz podzielenie się wrażeniami z odsłuchu! Mam nadzieję, że będziemy mogli jeszcze dokonać ich w przyszłości. Szczerze polecam transakcje z Forumowiczem!🥇

Edytowane przez Tytus1988
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To i ja się dołożę:

+ za wypożyczenie mi Nighthawków i zarażenie ich pokrętnym acz niezapomnianym dźwiękiem :) Później musiałem nabyć swoje...

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Podobnie jak koledzy wyżej mam same dobre doświadczenia związane z Przemkiem. Przemiły, uczciwy, inteligenty człowiek. Chciałbym aby wszyscy kontrahenci prezentowali taki poziom kultury osobistej.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Jakiś czas temu wymieniliśmy się słuchawkami, ja pożyczyłem YH1000 Przemkowi, a on mi CD3000. Teraz CD3000 znowu trafiają do mnie - tym razem na stałe.

Bardzo dziękuję Przemkowi za chęć sprzedaży tych wspaniałych słuchawek vintage w dobrej cenie, szybką transakcję i przemiłą rozmowę. Z takim kolegom kontakt bez względu na to, czy jest to transakcja, wypożyczenie czy zwykła rozmowa to sama przyjemność. Wysoka kultura osobista, przemiła atmosfera, którą roztacza Przemek... można by mówić w samych superlatywach. Zdecydowanie polecam!

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@szwagiero @euter  dziękuję za piękne komentarze z Waszej strony i jestem bardzo wdzięczny za doskonały kontakt, miłe rozmowy oraz możliwość dokonania owocnych transakcji, a także wymian (chwile z muzyką na każdych z nich były wspaniałym doświadczeniem - zachwycający naturalizm YH1000, wspaniała nośność dźwięku, napowietrzenie oraz otwartość Grado GS2000e, a Audio Technika... tak mnie ujęła, że została) :))!🥇🥇

 

@NiecierpliwyJan @majkel  @pablojrównież dziękuję za udane transakcje/wymiany! 🙂👍

 

Przy okazji chciałbym Wam życzyć zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia! :)) 

  • Like 2
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Tytus1988 ponownie pokazał najwyższą kulturę osobistą, poprawne podejście do wypożyczonego sprzętu. Polecam kolegę i dziękuję za możliwość wymiany doświadczeń ✌.

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Uwaga ! Ostrzegam innych by mieć w pełni naładowaną baterię w telefonie zanim podejmiecie kontakt z @Tytus1988em przed, w trakcie, po zakupowy czy z jakiegokolwiek innego powodu 😂 Przemiły, kulturalny człowiek i zarazem wykazujący pełen profesjonalizm w dopinaniu szczegółów transakcji. W zasadzie po co ja to wszystko piszę jak powszechnie wiadomo, że handelek z Przemkiem to czysta przyjemność :) Polecam bez mrugnięcia okiem ! 👌

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Kupiłem a w zasadzie to wymieniłem się z Przemkiem na słuchawki.Tak Yamaszki yh-100 trafiły do mnie powiększając trochę zbyt dużą😉 kolekcję vintagowych słuchawek.Transakcja przeprowadzana w sympatycznej atmosferze.Dziękuje Przemku za przemiłe rozmowy i ciekawe spostrzeżenia dotyczące słuchawek.👍

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dziękuję Przemku, że mi pomogłeś w ważnej dla mnie sprawie. Jesteś najsympatyczniejszy bez dwóch zdań! 😊

Edytowane przez lobuz1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności