Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę o jakimś dobrym DAPie do 5k, musi być muzykalny, szybki, dociążony, z fajną sceną, dobre gniazda 3.5mm i 2.5mm.

I natywny Tidal to podstawa.

Na oku mam A&K SE100 i SP1000m.

DX220 też biorę pod uwagę choć to ESS.

Edytowane przez vonBaron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shanling M6 pro może być dobrym wyjściem - bardziej dociążony i muzykalny niż reszta, którą wymieniłeś. Scenicznie ciężko powiedzieć, który najlepszy - chyba SP1000M, ale różnice nie są wielkie, po prostu inna prezentacja każdego z tych DAPów.

Miałem w ostatnich miesiącach i DX220 i SP1000m, a wybrałem M6 pro.

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, vonBaron napisał:

A on ma Tidala i WiFi? 

Dobra, widzę że ma. 

 

Ma i WiFi działa bezproblemowo, w przeciwieństwie do np. dx220.

Ogólnie wizualnie i jakościowo też bardziej mi podszedł niż wszystkie inne które wymieniłeś.

SP1000 jest lepiej wykonany, ale w Mce jakoś tej jakości wykonania już się nie uświadcza - tzn. nie jest źle, ale na pewno nie czuć, że to sprzęt, który kosztował 12-13 tys. zł.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, vonBaron napisał:

A jak mocowo ten M6 Pro? 

Napędzi takie D8000? 

 zmodyfikowany układ (2 x OPA1662 + 2 x ADA4610 + 4 x BUF634), który gwarantuje do 600 mW (przy 32 Ω po połączeniu zbalansowanym);

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtrącę swoje 3 grosze jeszcze odnośnie SE100 i jego mocy. Ja korzystam tylko z IEMów, ale na ostatnim spotkaniu we Wro podłączałem do jego dziurki 3,5mm Empyrieny i Sony Z1R i nie podobało mi się. Brakowało mocy i by zaczęło to jako tako grać musiałem odkręcić potka na 80%, a i tak była bieda.

Ja potrzebujesz mocy to już chyba powinieneś pożyczyć na testy Kanna Cube (nie słuchałem), ale to już nie jest mobilny, a co najwyżej przenośny DAP. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawą opcją jest Cayin N6II z każdą kartą jest muzykalny. Pozostałe aspekty techniczne to zależy od synergii słuchawek z kartą.

 

Jest na androidzie ale mocno okrojonym i super zoptymalizowanym. Miałem na odsłuchach jak miałem DX220. Prędkość, responsywność, dopieszczenie UI Cayina miażdży ibasso na starcie. Myślę, że pozostałe marki są gorsze lub porównywalne pod tym względem.

 

Jest w polskiej dystrybucji, można pożyczyć na odsłuchy.

Edytowane przez mszysz
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtrące swoje 3 gr.

A&K Kann Cube mam i gram z planarami ether flow, jest spory zapas mocy a i napędzone są właściwie. Cube prądem nie ustępuje stacjonarnemu wzmacniaczowi bryston BHA-1. 

Na low gain zasila bez szumów bardzo podatne na szum tła limeears aether. Z Campfire Solaris 2020 jak i "se" gra zjawiskowo. 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 22.08.2020 o 14:15, Roo_Volt napisał:

Wtrące swoje 3 gr.

A&K Kann Cube mam i gram z planarami ether flow, jest spory zapas mocy a i napędzone są właściwie. Cube prądem nie ustępuje stacjonarnemu wzmacniaczowi bryston BHA-1. 

Na low gain zasila bez szumów bardzo podatne na szum tła limeears aether. Z Campfire Solaris 2020 jak i "se" gra zjawiskowo. 

 

Mam Lime Ears Aether R i szumów na różnych dapach nie uświadczyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności