Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

DAC - AMP +słuchawki do Androida


Suro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuję przenośnego dac-amp do Androida chcę na niego przeznaczyć do 700zł na chwilę obecną będzie zasilał ultrasone HFI 450. Ale z czasem planuję kupić słuchawki zamknięte do 700zł i słuchawki dokanałowe również do 700zł. Proszę mi doradzić jaki zestaw był by najlepszy. Jaki teraz potrzebuje kupić dac-amp aby później mnie nie przyblokował. Myślałem nad hidizs s8 lub iFi Audio Hip-DAC. Telefon to "POCO F2 Pro" dźwięk który lubię to ostre góry i mocny bas charakterystyka "u" - "v". Teraz chce kupić wzmacniacz bo na moim telefonie słuchawki sennheiser cx 3.00 grają po prostu zbyt cicho, a przy maksymalnym stopniu do tego potrafi trzeszczeć, przy ultrasone również. Liczę że ktoś z Was mi pomoże bo po szukaniu w internecie co z czym połączyć tylko zgłupiałem. Nie wiem czy przy tych cenach warto brać się na słuchawki trochę bardziej wymagające w ohmy czy właśnie mniej wymagające i kupić hidizs S8 chodź nie wiem czy nawet na mało wymagających słuchawkach podoła, a nie chcę zostać z efektem cicho grających słuchawek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie myślałeś o czymś takim jak Fiio BTR5. Po BT pomijasz jak piszesz słaby układ audio, a resztę roboty robi BTR5 lub podobne urządzenie. Jak bardzo się uprzesz możesz podłączyć kablem USB do telefonu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zamkniętych nausznych powinny podejść ATH M50x albo ich wersja BT (ATH M50xBT). Z dokanałowych może iBasso IT01s. Do tego coś pokroju Qudelixa 5k, Fiio BTR albo innego z podobnych. Wszystkich ww. recenzje znajdziesz na kropka.audio, audionervosa i audiofanatyku. Powinno być git ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodobał mi się Qudelixa 5k, mam nadzieję że nie będzie opóźniał dźwięku przy oglądaniu YouTube. A jeśli chodzi o ATH M50x to czy Qudelixa 5k napędzi bez problemu aby grały głośno?. Jeszcze zapomniałem dodać że było by fajnie gdyby jedne i drugie słuchawki dobrze izolowały otoczenie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności