Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Uchwyt ścienny do kef iq3


Maksymal

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam takie i bardzo sobie chwalę (mam na nich Elaci Debut):

https://allegro.pl/oferta/btech-bt77-uchwyt-scienny-do-glosnikow-czarny-8764150179

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, argian napisał:

Ja mam takie i bardzo sobie chwalę (mam na nich Elaci Debut):

https://allegro.pl/oferta/btech-bt77-uchwyt-scienny-do-glosnikow-czarny-8764150179

 

Propozycja ciekawa tylko kefik iq3 ma bardziej owalne boki i te trzymanie nie do końca mogło by się sprawdzić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne. Ale zwróć uwagę, że imadło trzyma u dołu i lekko z przodu więc de facto za przednią część głośnika. Musisz sobie zmierzyć czy łapie tam gdzie jeszcze jest łuk czy już na prostym. Teoretycznie można coś podłożyć (grubszą piankę). Zawsze można podkleić od dołu do podstawy albo podłożyć jakieś "gecko" żeby się nie zsuwało. Jest też rozwiązanie polegające na użyciu wkrętów po bokach ale ja bym się na to nie zdecydował. Są po bokach dziurki więc możesz rozważyć przeciągnięcie drucika lub innej gumy górą kolumn z zahaczką z tyłu.

 

Jeśli sądzisz, że znajdziesz coś dopasowanego do łuku twoich konkretnie skrzynek to sądzę, że będzie ci trudno ale życzę powodzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też wydaje mi się że może być trudno ale czy ta dolna podstawa jest z dość trwałego metalu bo sądzę że można było by zrezygnować z bocznych ścisków a przerobić dolny blat i ewentualnie przykręcić kolumny od spodu na wkręty zawsze to jakaś ingerencja ale mam je już tak długo że nie będzie mi ich szkoda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.08.2020 o 22:18, Maksymal napisał:

Też wydaje mi się że może być trudno ale czy ta dolna podstawa jest z dość trwałego metalu bo sądzę że można było by zrezygnować z bocznych ścisków a przerobić dolny blat i ewentualnie przykręcić kolumny od spodu na wkręty zawsze to jakaś ingerencja ale mam je już tak długo że nie będzie mi ich szkoda. 

 

Z dołu wygląda to tak jak na fotce. Więc można wiercić z dołu i z boków. Albo całkiem zdjąć boki. Można je pewnie nawet spróbować "naklepać" do łuku (boki w sensie) albo przespawać jeśli masz żyłkę konstruktora. 

dol.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności