Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Specyficzny kabel do odbiornika Bluetooth


f1f1

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam bardzo specyficznego kabla - 2pin 0.78mm, zbalansowanym 2.5mm i krótki - 45/50 cm.

Kabelek ma połączyć Oriolus Finschi z Qudelixem 5k.

Od kilku dni nie znalazłem ani jednej sztuki - czy ktoś z Was się może z takim spotkał gdziekolwiek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są gotowe 45-50 cm a końcówką się nie martw bo są przejściówki z mmcx na 2pin

Kabelki

Przejściówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są gotowe 45-50 cm a końcówką się nie martw bo są przejściówki z mmcx na 2pin
Kabelki
Przejściówki
Po 1 ma być bal 2.5,
Po 2 adaptery nie są wygodę i sporo kosztują,
Po 3 jakość tych kabli często jest dyskusyjna.

Po 4 wyjdzie lepiej taki jak chcemy.

Siakalakabum ucichł bialy szum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą - adaptery w moim odczuciu wydają się jak kolejna rzecz która może się zepsuć no i nie wyglądają najlepiej. Z chęcią wesprę polską gospodarkę zamawiając kabelek DIY :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaptery są dobre do testu, spinasz co trzeba 2h można się pomęczyć ale masz jakiś ogląd i kupujesz co trzeba.

Tak bym miał reklamówkę kabli wartą dobrych słuchawek które bym mało kiedy użył.

Siakalakabum ucichł bialy szum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, retter napisał:

Adaptery są dobre do testu, spinasz co trzeba 2h można się pomęczyć ale masz jakiś ogląd i kupujesz co trzeba.

Tak bym miał reklamówkę kabli wartą dobrych słuchawek które bym mało kiedy użył.

Siakalakabum ucichł bialy szum...
 

Używałeś? Ja od paru miesięcy używam i jest ok. Są też zbalansowane ale prawie 2x droższe 45-50$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zadaniem zdecydowanie lepiej zamówić customowy kabel od któregoś z kolegów z forum. Przynajmniej wiadomo co to za kabel i można dostać dokladnie to co się potrzebuje. A idea dodatkowych przejściówek zupełnie do mnie nie przemawia. IMHO.

Wysłane z mojego SM-N770F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, retter napisał:

A po co mam używać?
Skoro mam customa jakiego sobie tylko chce.

Siakalakabum ucichł bialy szum...
 

Choćby po to że mogę używać dowolny kabel, np twój customowy z prawie każdymi słuchawkami, nie martwiąc się jaki ma zakończenie. 

A jeśli customowy to tylko z wtykiem wymiennym typu Dunu lub tańszy taki jak ja na Ali kupiłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubisz się męczyć ok to się mecz, a inni mogą nie chcieć?

Odróżniasz test 1-3h od używania nacodzień?

Chyba że to kable stacjonarnego użytku to już trochę inne czynniki wchodzą w grę.


Siakalakabum ucichł bialy szum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam na codzień 

Nie mam stacjonarnego nic, tylko mobilnie 

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to bijmy brawa za poświęcenie i męki.

Ja po kilku godzinach używania adapterów 2pin-mmcx, czy 2.5-4.4 że nie jestem w stanie zrozumieć kogoś kto dobrowolnie tak tego używa cały czas. Dla testu sprawdzenia spoko, normalnie na co dzień no way.

Mam taki kabel jak autor chciał, założenie było min elementów wagi oraz max wygody, skrojony pod jedno zastosowanie.
Po co sobie na co dzień utrudniać życie?

Siakalakabum ucichł bialy szum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, retter napisał:

No to bijmy brawa za poświęcenie i męki.

Ja po kilku godzinach używania adapterów 2pin-mmcx, czy 2.5-4.4 że nie jestem w stanie zrozumieć kogoś kto dobrowolnie tak tego używa cały czas. Dla testu sprawdzenia spoko, normalnie na co dzień no way.

Mam taki kabel jak autor chciał, założenie było min elementów wagi oraz max wygody, skrojony pod jedno zastosowanie.
Po co sobie na co dzień utrudniać życie?

Siakalakabum ucichł bialy szum...
 

@retter jak widzę, najlepiej wychodzi ci pisanie o rzeczach, których nie znasz. W każdym wątku próbujesz zabierać głos i udawać fachowca. Im mniej znasz temat tym więcej piszesz, nie wnosząc nic ciekawego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha czyli jak argumenty nie trafiają że ktoś może chcieć innych cech innych rzeczy. MA PRAWO WOLNEGO WYBORU to źle bo nie popiera Twojej wizji to atak przez personalne wycieczki, ciekawa taktyka.

Akurat na temat kabli myślę że wiem zdecydowanie więcej niż Ty, zdecydowanie więcej przechodzi mi tego przez ręce niż Tobie. Ale okej miej swoją racje dla mnie EOT.

Dyskusja prowadzona w ten sposób nie ma racji bytu.

Siakalakabum ucichł bialy szum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności