Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Sa w ogole jakies fajne sluchawki tego typu ktore nadaja sie do lupania elktroniki i rocka?


John Grado

Pytanie

Sa w ogole jakies fajne sluchawki tego typu ktore nadaja sie do lupania elktroniki i rocka? Szybkie agresywne, relatywnie tanie, lupiace basem, tak zeby ze smartfona zwyklego graly. Mam Xiaomi Redmi Note 8T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

No jak podpiąłem SR80e to się zdziwiłem bo na Huwaei Mate 10 było lepiej, Ten smartfon Xiaomi jest fajny do aplikacji, neta itd. Szybki i w ogóle. Ale dźwięk z niego jest płaski jak **** węża a skala głośności kończy się szybko strasznie.

54 minuty temu, vonBaron napisał:

Th-900

Przy stacjonarce mam Pioneery. Chodziło mi o coś taniego do smartfona. Nie musi być drogie, aby jakiś tam rytm umiało zachować i bas miało jako taki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wszystko fajnie ale myslalem o dousznych. Sprzedac SRi0e i kupic cos bardziej porecznego z troche innym, bardzien "sprezystym" brzmieniem. Myslalem o czyms w granicach doslownie 200 zl, reszte ze sprzedazy SR80e przepic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Trochę droższe ale czasami na allegro są w rozsądnej cenie Pioneer SE-CX8 https://pioneerwarszawa.pl/produkt/se-cx8/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
9 minut temu, espe0 napisał:

Kefy m100.

Hmm, jak dla mnie to łone basem nie łupią. Przynajmniej łupanie basem kojarzy mi się z czymś zupełnie innym (i nie chodzi mi o jakieś dudnienie bułowate). Ja przez te kefy zwróciłem uwagę na dt880 i ogólnie w jaśniejszą stronę z powodu ich góry i mniejszej ilości basu :D (niż np. takie ałune e1).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Pioneer SE CX8 to subwoofery w uszach, @espe0je słyszał i może potwierdzić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Xiaomi nie potrafi zbytnio zrobić dobrego audio, dziurka z mojego mi note 10 pro gra bardzo słabo.

 

Z tanich słuchawek z przyzwoitym basem, które zagrają ze wszystkiego - polecam sprawdzić Superlux Hd669.

 

Bez modów góra jest szybka, basu wystarczająco, pamiętam że to była miła odskocznia od DT-150 bo wysokie tony były bardziej na wierzchu. Później zrobiłem z nich mini 150tki (lepsze pady za 30zł z aliexpress, płatki kosmetyczne na przetwornik) i w sumie szkoda je sprzedawać za grosze, nowe to wydatek 130 zł. 

 

Edit: doczytałem, że wolisz douszne... Jeżeli zmienisz zdanie to sprawdź te HD669 bo w tej cenie nie są złe. 

Edytowane przez tybysh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
8 godzin temu, bob2000 napisał:

Hmm, jak dla mnie to łone basem nie łupią. Przynajmniej łupanie basem kojarzy mi się z czymś zupełnie innym (i nie chodzi mi o jakieś dudnienie bułowate). Ja przez te kefy zwróciłem uwagę na dt880 i ogólnie w jaśniejszą stronę z powodu ich góry i mniejszej ilości basu :D (niż np. takie ałune e1).

 

Myślałem że nie aż o taki bas chodzi 😛 . Jak chodzi o taki przeszywający bass to @Jaro54 dobrze radzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Można jeszcze innaczej olej dziurkę telefonu bo to nadaje się do rozmawiania tylko imo.

Pomysl nad adapterem BT raczej es100, ew słuchawki BT ale masz dość ograniczony wybór.

Nie musisz się bać corony ze chcesz już wszystko przepić

Siakalakabum ucichł bialy szum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Hrado sr80e to tal prawie maks telefonu powiedzmy 90 % zeby bylo jakos sensownie woec slabo tutaj z tym
Kup es100 i olej wyjście telefonu, zyskasz wygodę i brak rozwalonego gniazda.

Siakalakabum ucichł bialy szum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności