Jump to content
  • 0
John Grado

Sa w ogole jakies fajne sluchawki tego typu ktore nadaja sie do lupania elktroniki i rocka?

Question

Sa w ogole jakies fajne sluchawki tego typu ktore nadaja sie do lupania elktroniki i rocka? Szybkie agresywne, relatywnie tanie, lupiace basem, tak zeby ze smartfona zwyklego graly. Mam Xiaomi Redmi Note 8T.

Recommended Posts

• 0

Fon - > iem

Siakalakabum ucichł bialy szum...

• 0
2 godziny temu, John Grado napisał:

Mam Xiaomi Redmi Note 8T.

A ja Note 8pro. To nie gra. Nie ma sensu w to brnąć.

• Like 2

• 0

No jak podpiąłem SR80e to się zdziwiłem bo na Huwaei Mate 10 było lepiej, Ten smartfon Xiaomi jest fajny do aplikacji, neta itd. Szybki i w ogóle. Ale dźwięk z niego jest płaski jak **** węża a skala głośności kończy się szybko strasznie.

54 minuty temu, vonBaron napisał:

Th-900

Przy stacjonarce mam Pioneery. Chodziło mi o coś taniego do smartfona. Nie musi być drogie, aby jakiś tam rytm umiało zachować i bas miało jako taki. 

• 0

Wszystko fajnie ale myslalem o dousznych. Sprzedac SRi0e i kupic cos bardziej porecznego z troche innym, bardzien "sprezystym" brzmieniem. Myslalem o czyms w granicach doslownie 200 zl, reszte ze sprzedazy SR80e przepic.

• 0

Pytaj Inszego.

Używane dojechane fh5.

• 0

Trochę droższe ale czasami na allegro są w rozsądnej cenie Pioneer SE-CX8 https://pioneerwarszawa.pl/produkt/se-cx8/

• 0

Do 200 złotych i do telefonu, to bym brał Sonicasty. Chyba że ma być jaśniejsze i agresywne V, to bym szedł w chiński rynek.

• 0
  • 0

Kefy m100.

• 0
9 minut temu, espe0 napisał:

Kefy m100.

Hmm, jak dla mnie to łone basem nie łupią. Przynajmniej łupanie basem kojarzy mi się z czymś zupełnie innym (i nie chodzi mi o jakieś dudnienie bułowate). Ja przez te kefy zwróciłem uwagę na dt880 i ogólnie w jaśniejszą stronę z powodu ich góry i mniejszej ilości basu :D (niż np. takie ałune e1).

• 0

Pioneer SE CX8 to subwoofery w uszach, @espe0je słyszał i może potwierdzić. 

• 0

Xiaomi nie potrafi zbytnio zrobić dobrego audio, dziurka z mojego mi note 10 pro gra bardzo słabo.

Z tanich słuchawek z przyzwoitym basem, które zagrają ze wszystkiego - polecam sprawdzić Superlux Hd669.

Bez modów góra jest szybka, basu wystarczająco, pamiętam że to była miła odskocznia od DT-150 bo wysokie tony były bardziej na wierzchu. Później zrobiłem z nich mini 150tki (lepsze pady za 30zł z aliexpress, płatki kosmetyczne na przetwornik) i w sumie szkoda je sprzedawać za grosze, nowe to wydatek 130 zł. 

Edit: doczytałem, że wolisz douszne... Jeżeli zmienisz zdanie to sprawdź te HD669 bo w tej cenie nie są złe. 

Edited by tybysh

• 0

Na allegru staly te Pioneery nawet po 260zl ale wszystko wygaslo.

• 0
8 godzin temu, bob2000 napisał:

Hmm, jak dla mnie to łone basem nie łupią. Przynajmniej łupanie basem kojarzy mi się z czymś zupełnie innym (i nie chodzi mi o jakieś dudnienie bułowate). Ja przez te kefy zwróciłem uwagę na dt880 i ogólnie w jaśniejszą stronę z powodu ich góry i mniejszej ilości basu :D (niż np. takie ałune e1).

Myślałem że nie aż o taki bas chodzi 😛 . Jak chodzi o taki przeszywający bass to @Jaro54 dobrze radzi :)

• 0

Można jeszcze innaczej olej dziurkę telefonu bo to nadaje się do rozmawiania tylko imo.

Pomysl nad adapterem BT raczej es100, ew słuchawki BT ale masz dość ograniczony wybór.

Nie musisz się bać corony ze chcesz już wszystko przepić

• 0

Gradus, odezwij się na PW. Wyślę Ci coś na odsłuch, jeśli chcesz iemy.

Nauszników za bardzo nie mam takich jak chcesz.

Edited by chico99

• 0

Carbo Tenore też maja pełny dół i dają sporą frajdę, min. po to je trzymam - do łupanek i rapu. Nie wiem jak z głośnością w tym xiaomi, bo trochę trzeba im dać na potku. 

• 0

Hrado sr80e to tal prawie maks telefonu powiedzmy 90 % zeby bylo jakos sensownie woec slabo tutaj z tym

• 0

Do 1000zł Nightowle.

• 0
Hrado sr80e to tal prawie maks telefonu powiedzmy 90 % zeby bylo jakos sensownie woec slabo tutaj z tym
Kup es100 i olej wyjście telefonu, zyskasz wygodę i brak rozwalonego gniazda.