Skocz do zawartości
  • 0

Budżetowe dokanałowe do UTWS1


Fluskys

Pytanie

Hej,

krótkie backstory: dwa miesiące temu planowałem kupić true-wirelessowe słuchawki do biegania/trenowania/autobusu, ale dobre TWS nadal są troche za drogie (no i mały wybór), i natknąłem się na adapter bluetooth UTWS1 od FiiO. Postanowiłem, że to przetestuje i może nie jest to idealne rozwiązanie, ale w sumie jest całkiem w porządku. Problem w tym, że obecnie używam ich z moimi FH5 i co chwila przepinam się z kabla na adapter i z powrotem, poza tym nie widzi mi się jakoś w nich trenować. Potrzebuje słuchawek dokanałowych które będę mógł na stałe wpiąć do adaptera i się niczym nie przejmować.

 

Jeżeli chodzi o priorytety to zdecydowanie: komfort > jakość dzwięku/wyposażenie. Jedynym warunkiem jest wtyczka 1-pin MMCX i preferowałbym w stylu kabel za ucho.

Zrobiłem mały risercz i najtańsze słuchawki spełniające moje warunki (i te które są dostępne w Polsce) to:

  • MEE M6 PRO
  • SHURE SE215
  • FIIO FH1
  • IBASSO IT00
  • BRAINWAVZ KOEL

Przypominam, że rozważam pod względem wygody/izolacji/wytrzymałości. Możecie coś doradzić w tej kwestii? 🤔

Edytowane przez Fluskys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

M6 Pro wykreśl bo tam jest nietypowe złącze, na pewno nie podłączysz pod UTWS1. 

Ale lepiej TRN BT20S sporo tańszy a dźwiękowo to to samo, budowa również identyczna. Mam oba {UTWS1 pożyczony od @Lord Rayden} z dropa można wziąść MeeAudio Pinnacle P1 za 109,40 $, wszystkie propozycje twoje przebija.

Kupujac za granicą masz większy wybór. 

Lub odezwij się na pw bo jak zerkniesz na bazarek mam do sprzedania nówki zafoliowane Meeaudio Pinnacle P2 i Semkarch CNT1. Obie są warte rozważenia 

Jeśli wygoda to MeeAudio Pinnacle P1 i P2 a po dobraniu tipsów również izolacja bardzo dobra 

Edit: na Amazon.de TRN BT20S za ok 45 euro i dostawa 3-5 dni

Edytowane przez Jaro54
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Co do BT20S, ja już UTWS1 posiadam także... 🙃

 

Faktycznie, w M6 Pro jest jakieś dziwne złącze więc odpada.

SE215 już podobno troche przestarzałe jak na 2020 więc też odpada.

 

Poczytałem trochę o Pinnacle P2, nówka ze sklepu była zdecydowanie spoza budżetu jaki chciałem na to przeznaczyć, dlatego nie brałem tego modelu pod uwagę. Podobno kabel jest beznadziejny, na szczęście w moim przypadku nie ma to znaczenia. Wygląda na całkiem spoko opcję, będę jeszcze to rozważał.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Polskie ceny są abstrakcyjne, dlatego większość sprzętu kupuje za granicą 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności