Skocz do zawartości

Ibasso SR2 - Nowe słuchawki biocelulozowe


pabloj

Rekomendowane odpowiedzi

Brzydkie nie są i mniejszy gabaryt na pewno na plus podobnie, jak normalne złącza. Tyle tylko, że wyglądają tak bardziej zwyczajnie, kiedy SR1 miały coś kozackiego i nietuzinkowego w sobie. Poza tym ja bym je widział całe w czarnym macie - niby monotonnie, ale dla mnie to byłby sztos :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, prolim napisał:


„The SR2 headphones make of use two MMCX connectors on either side of the headphone housing which provide a solid click-in snap when the attached cable is supplied.”

 

Hmm ja tam widzę na kablu wtyki Jack 3.5mm, a nie MMCX

 

Ps. @prolim skąd Twoja opinia, że kiszka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"The iBasso SR2 sound is certainly distinct with a neutral-to-rich presentation coated with great macro-dynamism, transient response and three-dimensional layering. While it is not the last word in detail retrieval nor does it have the most extensive treble, its sound would attract those in favor of a slightly darker and richer profile. To this extent, the iBasso SR2 headphones are a very well-built offering with an affable signature from the get-go."

 

Jak czytam ten opis, w ogóle mi się nie zgrywa ze słowem "kiszka" 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LuQi ja ją rozumiem tak podbity mid bas, czyli brak subbasu, musicially inclinded, rounded and solid ground -> słaby detal na basie, może problemy z konturem i wypełnieniem, powinno być dość dużo basu względem reszty, możliwe że wycieka na średnicę

mid - średnica znów smooth, głównie macro detale, - czyli znów problemy z detalem, tylko przyzwoita separacja, i znów rounded rich tonality, less technical

soprany - not fatiguing, forgiving - brak detalu

scena - intimate, czyli brak, o holografii nawet nie napisał, czyli wiecie co 😜

O tych khz nie będę się rozpisywał, bo mnie inaczej uczono gdzie jest średnica, a gdzie góra 😜 Porównań nie czytałem.  To mi wystarczy, żeby stwierdzić, że słuchawki będą miały problemy nawet w swojej klasie, żeby zabłysnąć czymś.

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.08.2020 o 00:17, bigmaras napisał:

Macam sobie dziś coś... 😂

 

nT0W4Do.jpg

Jak tylko dotrą to zadzwonię ;)

No nic, trzeba będzie się wybrać do kanciapy Bigmarasa

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Inszy napisał:

Jakieś porównanie do SR1?

Jasne, największa różnica jest taka, że SR1 nie miałem, a SR2 mam ;)

 

38 minut temu, LuQi napisał:

@Spawn Planujesz jakąś recenzję?

 

Zależy ile będę miał czasu. @LuQi kupione w lutym IER-Z1R nadal się nie doczekały recenzji z braku czasu. Tak, że może być ciężko ;)

 

 

Edytowane przez Spawn
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaciekawiły mnie te słuchawki, z dostępnych opisów chyba by mi pasowały, jak gdzieś mi się zwolni gotówka to chyba się na nie skuszę,

@Spawn jak się wygrzeją daj znać jak grają, może porównanie do innych słuchawek na biocelulozie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Spawn napisał:

Zależy ile będę miał czasu. @LuQi kupione w lutym IER-Z1R nadal się nie doczekały recenzji z braku czasu. Tak, że może być ciężko ;)

 

Jasna sprawa :)

 

10 minut temu, Corvin74 napisał:

@Spawn jak się wygrzeją daj znać jak grają, może porównanie do innych słuchawek na biocelulozie?

 

Może do jego ulubionych AudioQuestów :D

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności