Jump to content

Fanklub Abyss

vonBaron

Recommended Posts

@saudio

No właśnie pisałem o tym do @vonBarona, muszę je mieć rozciągnięte na pałąku, bo inaczej mnie uciskają na skronie. Tak jak jest teraz, jest wygodnie. Dzisiaj będę kombinował z ustawieniem odpowiedniej pozycji padów.

Moim zdaniem Abyssy, to nie są dobre sluchawki jako jedyne, ale super jako któreś w kolekcji. Ja będę ich głównie używał do elektroniki. I taka mam właśnie stworzoną playlistę, specjalnie pod te słuchawki. 

Edited by MichalZZZ

11 godzin temu, MichalZZZ napisał:

Z całą pewnością Abyssy są najlepsze spośród moich słuchawek jeżeli chodzi o wyłapywanie szczegółów przy słuchaniu po cichu. Pod tym względem są genialne.

To było moje pierwsze spostrzeżenie po ich podłączenie. Większość słuchawek gubi niestety szczegóły podczas cichych odsłuchów, ale dwa chlubne wyjątki to właśnie 1266 i Utopie.

A i jeszcze Phobosy całkiem nieźle wypadły, choć minimalnie gorzej.

40 minut temu, MichalZZZ napisał:

@saudio

No właśnie pisałem o tym do @vonBarona, muszę je mieć rozciągnięte na pałąku, bo inaczej mnie uciskają na skronie. Tak jak jest teraz, jest wygodnie. Dzisiaj będę kombinował z ustawieniem odpowiedniej pozycji padów.

Moim zdaniem Abyssy, to nie są dobre sluchawki jako jedyne, ale super jako któreś w kolekcji. Ja będę ich głównie używał do elektroniki. I taka mam właśnie stworzoną playlistę, specjalnie pod te słuchawki. 

Dobrze że Ci wystarcza, bo jak nie to jest jeszcze jedno wyjście ręcznie ciężko ale imadło i rozginasz pałąk na zgięciach ;) Zresztą sam Joe o tym mówił i pokazywał jak to zrobić.

Widziałem na filmiku i biorę taką opcje pod rozwagę, ale to już wtedy, kiedy będę w 100% pewien, że słuchawki mi się na tyle podobają, że zostaną ze mną na dłuuugo. Wszystko jest na dobrej drodze, bo słuchawki mi się coraz bardziej podobają i na obecną chwilę jestem zadowolony. Możliwe, że Verite czy Empyreany przez ich barwę i średnice pozostaną moimi ulubionymi sluchawkami, ale Abyssy technicznie są zarąbiste i ten efekt jakby słuchania koncertu na żywo robi bardzo dobre wrażenie 👍 Zdecydowanie słuchawki posiadają duży potencjał, tylko trzeba się z nimi pobawić i to też jest w nich fajne :)

Dobra, znalazłem ten bas, ale jest dokładnie tak jak pisał @Undertaker - bas jest niesamowity, jak w kolumnach, łupie aż miło, ale góra zaczęła być już za ostra i wokal zaczął syczeć, do tego co gorsza dzwięk stał się bardziej jakby przytłumiony i już nie czuć tego powietrza co przy ostatnim ustawieniu. Musze teraz znaleźć coś pomiędzy, jakiś kompromis, między ostatnim ustawieniem, a tym co jest teraz. Mam jeszcze parę możliwości ruchów padami. To ustawienie co mam teraz pomimo fenomenalnego basu mi się nie podoba.

Edited by MichalZZZ