Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub Abyss


vonBaron

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Kridzu napisał:

Z tego co czytałem to mowa jest o zamkniętych Dianach i też ich tyczył się ostatni komentarz od Abyss'ow.

 

 

A to nie było tak, że zanim wyszły Diany TC, to wszyscy się spodziewali zamkniętych 1266 i teraz jak Diany dostały TC, to czas na zamknięte 1266? Chyba, że faktycznie jest info. że Diany dostaną zamknięta konstrukcje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Swoje 1266 mam już ponad dwa lata i ani myślę o ich sprzedaży. Żadne inne słuchawki nie ostały się u mnie tak długo. Cały czas mam dużą radochę z ich słuchania. Świetnie się skalują w obie strony, nie narzekają na gorszej jakości sprzęt, zagrają dobrze nawet z DAPa ale również w pełni wykorzystają możliwości sprzętu z wysokiej półki. Utopie były bardzo blisko ale kameralna scena jak i skrzypiące widełki muszli spowodowały że je sprzedałem. Susvary są również bardzo dobre ale w muzyce której słucham dość wyraźnie były gorsze od 1266. Innych słuchawek które mogłyby zagrozić Abyssom nie słyszałem.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem podobnego zdania. Znalazłem w tych słuchawkach mój  tzw. święty graal i każde inne słuchawki, to już tylko dodatek, uzupełnienie, kaprys, ciekawość czy inne "widzimisię". Są absolutnie zjawiskowe. Zdecydowanie moje ulubione. Jedynie tylko nowy model tych słuchawek może spowodować, że chciałbym je sprzedać. W innym przypadku są nie do ruszenia za żadne skarby :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Cena w porównaniu do np. Empyreanów (1000 euro sobie Meze winszuję) jest ok. 

 

@saudio

 

Chcesz to ci porobię zdjęcia mojego egzemplarza - po przeszło roku czasu użytkowania pady wyglądają dalej jak nowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te ceny i tak są grubo zawyżone :D To jak Ferrari, niby takie drogie, a ćwierć elektroniki, modułów, kabli są z fiata punto 😅 i o to chodzi w tego typu wynalazkach, żeby zbudować tanio i sprzedać bardzo drogo.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MichalZZZ napisał(a):

Cena w porównaniu do np. Empyreanów (1000 euro sobie Meze winszuję) jest ok. 

 

@saudio

 

Chcesz to ci porobię zdjęcia mojego egzemplarza - po przeszło roku czasu użytkowania pady wyglądają dalej jak nowe :)

Po co mi Twoje zdjęcia, ja mam dłużej i wiem jak wyglądają.

Tylko pady w Meze to 150 euro vs 475 euro Abyss.

Driver 500$ pewnie z 650 euro Abyss vs 1000 Meze.

Edytowane przez saudio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówię tylko, że wcale nie jest tak źle z tymi padami, bo po przeszło roku użytkowania moje wyglądają wciąż jak nowe :) Zużywają się jak każde inne z tego konkretnego materiału. Wszystko zależy jak dbasz i jak je eksploatujesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności