Jump to content

Nowy SMSL SP400

Recommended Posts

• 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By nms007
      Na sprzedaż mam praktycznie nowy wzmacniacz od S.M.S.L
      Kupiłem go jakiś czas temu z myślą o wysokoomowych słuchawkach, ale trafiłem na inne, które w pełni mnie satysfakcjonują. Tal więc szkoda, by sprzęt leżał nieużywany w pudełku.

Opis producenta: 
      Odświeżona wersja SMSL sAp II wyposażona jest w dwa bardzo wydajne wzmacniacze operacyjne TPA6120A2 i OPA2604. Dzięki nim twoje słuchawki zagrają pełną jakością dźwięku, urządzenie osiąga aż 90mW mocy dla 600Ohm zatem poradzi sobie z praktycznie każdymi słuchawkami oferując większą głośność oraz lepszą, bardziej kontrolowaną pracę przetworników. 

Pozostałe zdjęcia:
      https://drive.google.com/drive/folders/12Vwc79gm8-9thddUCIKBRuex97D9DASA?usp=sharing

W zestawie wszystko co daje producent - wszystko widoczne na zdjęciach. W razie dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu poprzez PW.
      Sprzęt do obejrzenia w Rzeszowie.
      Możliwa także wysyłka. 

Cena: 249zł (w tym koszty wysyłki)
    • By Rakos
      Witajcie,
      Aktualnie stoję przed ciężkim wyborem, otóż po długim czasie jestem w stanie kupić wyższej klasy źródło. Aktualnie posiadam ~3000 złotych, więc moje pytanie brzmi: czy warto dopłacić 1000 złotych do czegoś innego? To jednak by opóźniło datę mojego zakupu.
      Oczekuję:
      delikatnego podkreślenia linii basowej bez przesadzonej ingerencji w odbiór innych częstotliwości (PS. nienawidzę mułu), naturalną, łagodną średnicę, małego wpływu charakteru źródła na górę (najlepiej taki złoty punkt pomiędzy charakterem ciemnym a jasnym), wysoki poziom rozdzielczości i efektywności sceny Istnieje taka możliwość, że źródło będę parował ze słuchawkami niskoohmowymi (przeważnie pełnowymiarowymi). 
      Zastanawiałem się nad: 
      Topping DX7 Pro SMSL M200 + SP200 + interkonekty Topping D70 + SP200/Monolith THX AAA 887 + interkonekty (dopłata) Bardzo bym was prosił o pomoc, bo jednak to z pewnością nie są małe pieniądze. 
      Za każdą odpowiedź dziękuję!
    • By dweet
      Hej,
      Stanąłem przed trudnym wyborem: potrzebuję pilnie DACa do SP200. Musi to być AKM, mieć pilota, wyjście XLR i opcję zarówno pre i czystego daca.
      Zawęziłem wybór do 3 modeli:
      - SMSL M300 - slyszalem go już, podoba mi się jego brzmienie, nie podoba wygląd i kompletnie nie ma jak postawić ze wzmacniaczem
      - SMSL M200 - już go gdzieś nawet w Europie można dostać. Robi wrażenie ciut lepszego m300 i pasuje ładnie wyglądem do sp200. Pytanie, czy to rzeczywiście to samo brzmienie?
      - Topping D70 - tu cena jest wyższa, ale sprzęt ma świetne opinie. Ale z kolei powstaje pytanie czy warto dopłacać?

Jeżeli macie jakieś doświadczenia z tymi sprzętami albo inne ciekawe pomysły - chętnie posłucham
    • By WojtekC
      Test SMSL D1: 

LINK

D1 – kwintesencja koncepcji high-end dopracowana w najdrobniejszych szczegółach.
      D1 to nie tylko zbiór komponentów najwyższej klasy, ale staranny ich dobór oraz koncepcja, które tworzą idealną, przemyślaną całość. To zarówno konstrukcja, jak i brzmienie D1 składają się na jego wyjątkowy charakter. Wrażenia odsłuchowe, których dostarcza D1 sprawiają, że już nigdy nie wrócisz do swojego poprzedniego systemu audio. Podobnie, oglądając  po raz pierwszy obraz w rozdzielczości 4K – czy po takich doznaniach ktokolwiek wróciłby do telewizora kineskopowego?

Ciekaw jestem jak to wyszło naprawdę  

• By Superata
      Jestem kolejny raz bardzo miło zaskoczony przez SMSL'a - M300 to rasowy DAC
      Mieliście styczność z tym DAC? 
      Jak zawsze na papierze wygląda dobrze, a po wpięciu w system oczarowuje. Nie chcę chwalić bo to sprzedaję, dlatego pytam was SŁUCHALIŚCIE?

• Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy