Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Jakie sluchawki do uprawiania sportu


Obcy666

Pytanie

Cześć wszystkim mam zamiar kupić sluchawki które będę używał głównie na siłowni, na rowerze więc najlepiej bezprzewodowe, wiem że gorsza jakość dźwięku itp ale priorytetem jest również wygoda, oraz żeby nie spadały/wypadaly z uszu przy uprawianiu aktywności fizycznej. W domu stacjonarnie używam aktualnie NightOwl ze wzmacniaczem, a tutaj stawiam na wygodę, będą podłączone do telefonu Samsung jeśli ma to znaczenie. Budżet do 300zl. Mogą być nauszne, jak i douszne albo dokanalowe ale chyba douszne, lub dokanalowe będą najlepsze w tym wypadku liczę na waszą pomoc, nowe lub używane 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

TRN BT20S plus doki które Ci pasują. Wygoda i dźwięk na bardzo przyzwoitym poziomie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Te ktòre nie wypadńą, mają bezpiecznie i wygodnie siedzieć w uchu.

Plusem bedą elementy sterujące wbudowane w słuchawki  szczegòlnie możliwość dania pauzy.

 

Jakość dźwięku w takiej sytuacji nie jest aż tak ważna, ja biegam itp w buds+ i mogę tylko polecić podobne konstrukcje w których nic nie wisi, nie majta się,  całość siedzi unieruchomiona w uch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mnie douszne i dokanałowe nie pasowały żadne, wypadają, przeszkadzają. Ciągle miałem wrżenie że zgubiłem i koncentrowałem sie nie na tym co trzeba.  Poza tym czytałem że najgorsze dla uszu, najbardziej niezdrowe jak można to tak fachowiej nazwać. Lepsze i bezpieczniejsze nauszne jednak. Więc ćwicze i biegam w nausznych bezprzewodowych, zdecydowanie lepiej bo nic nie wypada, dobre wyciszenie tego co na zewnątrz - wiem że prz bieganiu trzeba z tym uwazać ale ja jednak wole muzy posłuchac jak biegam mimo to

Słuchawki mam Audictus Leader , najważniejsze że super dźwięki dają, wrażenia słuchowe rewelka no i 20 godzin na baterii trzymają wiec pełne zadowolenie dla mnei

słkadany model, wygodnydo schowania jak co,

generalnie pełne zadowolenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności