Jump to content

Recommended Posts

Słucham Fiio fh3 z qudelix 5k na stokowym kablu. Jest super po audio USB, bo bluetooth zresztą też. Najlepiej pasują mi tipsy od KZ, te:

https://a.aliexpress.com/_m0gvb3b

A próbowałem Spin Fit, i wszystkich z zestawu 

POLECAM 

• Like 1
  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ok, nie wytrzymałem. Miałem je najpierw obfotografować, co znacznie ułatwia robotę, ale trudno - jakoś je doczyszczę do zdjęć   Mocno wstępne wrażenia z FiiO BTR5 przez 3,5 mm za pomocą kab

Miałem na kilkudniowym teście FH3, więc może napiszę krótko o jego wyniku.    Początek był niezbyt obiecujący, ponieważ świszczały niemiłosiernie, a to za sprawą tipsów z zestawu, z dużym ot

Piękne na żywo - tak powinny wyglądać wyższe modele, bez tej zbędnej obwódki. No i są od wewnętrznej strony wyprofilowane ergonomicznie, podobnie do serii FA1 - mają charakterystyczną wypustkę. Chwilo

Posted Images

hejka

Może ktos porównać te FH3 do Campfire IO lub Polaris?

Obecnie słucham CA IO, zastanawiałem się nad zakupem Polaris które miałem na testach i tez brzmiały fantastycznie.

Głównie słucham reagge i haevy metal na Tidalu 

7 godzin temu, Poziom napisał:

hejka

Może ktos porównać te FH3 do Campfire IO 

Z pamieci... Fh3 to bardziej wypełniony dźwięk, gładszy i grubszy, ale także. bardziej przyciemniony i naturalniejszy, lekko posłodzony. Nieco płaska góra, ale nie przejaskrawiona jak w IO. Sygnatura L. Sq stawiałbym na podobnym poziomie. 

• Like 1

Dotarł kabelek lc-2.5C do fiio fh3. Mam wrażenie że scena jest szersza i słuchawki grają bardziej przejrzyście, zniknął kocyk. Może to skutek wyjścia po balansie. Ogólnie góra jakby się więcej otworzyła, ale nic nie kłuje, a tego się obawiałem. Słucham na Qudelix 5k. Czasem po usb (wtedy jest jeszcze lepiej) Ogólnie jestem mega zadowolony z zestawu. 

• Like 2
  • 4 weeks later...

Od paru dni testuje FH3 z kablem Satin audio Hyperion, kabel zdecydowanie odciążył dolną średnicę i dodał troszeczkę wysokich tonów, brzmienie jest jeszcze bardziej analityczne, rozwarstwienie dźwięku i separacja to zupełnie inna liga vs stockowy kabel, ale to może wynikać z faktu że przeniosłem się na balans, nie mniej w cenie 300zł opcja takiej poprawy brzmienia... aż sam w szoku jestem ile taki kabelek potrafi zdziałać, również ciekawi mnie jak FH3 by się zgrały z kablem miedzianym po balansie.

• Like 1