Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki dokanałowe do 200 zł


Mati_Bocian_92

Pytanie

Witam. Szukam słuchawek dokanałowych przewodowych. Muszą mieć bardzo dobrą jakość dźwięku, muszą posiadać pilot na kablu z opcją podgłaśniania i ściszania głośności muzyki, muszą mieć dodatkowe końcówki (ślimaki) o różnych wielkościach i muszą być wytrzymałe. Jeśli nie wiesz czy są wytrzymałe, to też proszę abyś podał ich nazwę. Jeśli posiadają również przycisk odbierania rozmów telefonicznych z mikrofonem, to dobrze ale nie jest to dla mnie wymagane. Fajnie byłoby gdyby dobrze tłumiły hałas z zewnątrz. Nie zależy mi na tym żeby miały mocny bas, ponieważ nie mam wielu piosenek hip hopowych i nie lubię mocnego basu. Cena może trochę przewyższyć 200 zł. Będę używać ich podczas chodzenia, jazdy rowerem oraz podczas pracy. Nie chcę bezprzewodowych, ponieważ nie chcę po słuchaniu w pracy, żeby mi się rozładowały i po pracy nie mógł bym od razu z nich korzystać bez ładowania. Poprzednio miałem słuchawki Beyerdynamic Byron za 170 zł, przez ponad 2 lata. Były idealne, ale zaczynają się psuć i nigdzie w necie nie da się już ich kupić. Chyba dlatego że produkują teraz model bezprzewodowy. W ogóle się nie znam na słuchawkach. Czy warto kupić słuchawki Beyerdynamic Soul Byrd za 245 zł? Są dla mnie trochę drogie, a wiem że po jakimś czasie się i tak zepsują, chociaż zawsze dbam o słuchawki. Jakie słuchawki wg was byłyby najlepsze do moich wymagań?

Edytowane przez Mati_Bocian_92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Dzięki za odpowiedź. Zdecydowałem teraz że kupię lepszej jakości droższe słuchawki. Proszę podaj nazwę najlepszych wg Ciebie słuchawek dokanałowych z odczepianym okablowaniem, do max 800 zł. I żeby był gdzieś dostępny do kupienia dodatkowy kabel z regulacją głośności (żebym mógł dokupić jak się zepsuje). Nazwę jednych słuchawek lub więcej. Reszta moich wymagań pozostaje bez zmian. Moje najważniejsze wymaganie to jakość dźwięku.

Edytowane przez Mati_Bocian_92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja nie jestem tu za długo... zaczynam poznawać dopiero Niekończącą się Przestrzeń muzyki i sprzętu do jej Odkrywania...Rzuć okiem na ten wątek:

 

Dodam tylko jeszcze, że w tym w/w wątku doświadczeni koledzy opisują i porównują poszczególne słuchaweczki, warto zajrzeć, a na pewno coś znajdziesz pod siebie..! Daj znać na co się zdecydowałeś !😉

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zresztą, jak pewnie widać na tym forum, szukanie "swojego" grania to sporo frajdy. Zerknij na polecane słuchawki około tej kwoty i przejdź się ich posłuchać :) Jeżeli nawet nie znajdziesz takich, które jednoznacznie Ci będą pasowały, to łatwiej będzie tutaj doradzić kierunek ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności