Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Kabel zbalansowany do Andromed pod Qudelix 5K lub Fiio BTR5


Xender

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Palpatine napisał:

Im czulsze słuchawki tym degradacja dźwięku pomiędzy kablem a BT będzie bardziej słyszalna. Co więcej zgadzam się z @all999 ze nie tedy droga. Na tym źródle słuchawki nie pokażą swojego potencjału. Już sam Cobalt dla nich to jest takie minimum i kabel nawet w cenie Andro tego nie zmieni. 

 

Coś w tym jest. Pewnie się skończy na A&K SR25, albo przetestuję jeszcze gdzieś iFi xDSD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze podpytam o CM Cable. Cóż to jest za tajemnicza firma? Ma polskiego dystrybutora, ale strony ich znaleźć nie umiem aby poczytać specyfikacje, na fejsie tez chyba cisza, na headhifi nic nie znalazłem. Tutaj te produkty są polecane nieśmiało przez dwie osoby, które zwykle testują wiele produktów, ale recenzji ich nie widać albo jak wyżej znaleźć nie potrafie. Gdyby to nie była chińszczyzna to pewnie miałbym mniej obaw. A tak chciałbym chociaż poczytać coś z różnych źródeł. 

Edytowane przez Palpatine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest dystrybutor to chyba można wypożyczyć i przekonać się na własne uszy czy to dobre;) Ja niezbyt ufam tym wszytskim płatnym recenzentom.


Wysłane z mojego vivo 1805 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Palpatine na stronie dystrybutora masz info o firmie, która - dla jasności - jest z Hongkongu. Nad stroną WWW dopiero pracują, a działają przede wszystkim stacjonarnie u siebie, więc póki co wielkiej rozpoznawalności globalnie nie mają. Sam już nawet nie pamiętam, jak trafiłem na CM Cable.

 

Z tego co wiem masz możliwość wypożyczenia sampli w Audeos, dzięki czemu sam możesz ją ocenić. Tydzień odsłuchów i po sprawie :D Dla mnie to lepsza droga niż marudzenie i dopytywanie o recki (to kiedy będę je wrzucał zależy tylko ode mnie). Kryterium wyboru nie jest chyba to, że jakiś recenzent daje wyróżnienie czy poleca produkt w dłuższym opisie?

 

Mnie bardzo nie interesuje czy jakiś produkt kupisz lub czy masz opory przed tym. Podzieliłem się tylko spostrzeżeniami w temacie doboru kabli pod dane słuchawki.

Edytowane przez Methuselah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Methuselah od początku:

 informacje o firmie przeczytałem z zaciekawieniem, chciałem jedynie uzupełnić wiedzę. Jak dobrze znam sytuacje geopolityczna HK jest w Chinach. Czyli nie dostałeś kabli CM od polskiego dystrybutora? 
Co do wypożyczenia to jeszcze nie orientowałem się w temacie. Ja z tych co najpierw słuchają mądrzejszych, później czytają w necie co się da czyli opinie użytkowników i recenzje a następnie odsłuchy. Od lat tak traktuje te hobby i taka ścieżka sprawia mi frajdę. Nie czyniłem żadnych zarzutów, próśb, roszczeń ze nie opublikowałeś recenzji tego produktu czy jakiegokolwiek innego. 
Ja rozumiem, ze Ciebie nie interesuje jaki produkt kupię, sam mam podobnie z cała resztą forum i myśle, ze to dość naturalne. Za podzielenie się spostrzeżeniami bardzo grzecznie podziękowałem, bo cenie sobie każda opinie. Szczególnie osób tak osłuchanych, mających dostęp do tak wielu słuchawek, źródeł i kabli. Nie bardzo rozumiem skąd ten atak. 

Edytowane przez Palpatine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Palpatine nie sądziłem, że obierzesz to jako atak. Jeżeli tak odebrałeś, to przepraszam.

 

Markę znałem na dobre 8 miesięcy zanim w Polsce się pojawiła. Część modeli kupiłem, a część podesłali na testy. Często także z nimi dyskutuję, co zaowocowało już nową linią produktową. Sprawdzam też część ich nowych rozwiązań, które nie są dostępne w sprzedaży (jeszcze?).

 

Gdy jest możliwość zawsze polecam przesłuchać kabel lub kable z słuchawkami na własnym źródle. Szczególnie droższe modele, które mają już nieco bardziej wyszukane charakterystyki. Każdy może mieć inny gust, więc nie da się idealnie wszystkiego dobrać. 

Edytowane przez Methuselah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności