Jump to content

Recommended Posts

Cześć,

Jeśli to wątek jest w złym miejscu to proszę o przeniesienie - nie umiem zbytnio w taptalka.

Nie mogę się zalogować na forum - winny jest prawdopodobnie ciemny motyw. Czy ma ktoś podobny problem? Wiem, że już kiedyś była podobna akcja :)

A na czym dokładnie polega ten problem? Ja też mam ustawiony ciemny motyw, ale loguję się bez problemów - wystarczy, że podam login i hasło do konta w Tapatalk i automatycznie loguję się na wszystkich forach, na których mam konta.

Generalnie w tapatalku mogę tylko założyć temat, ale nie mogę wchodzić w tematy bo dostaję komunikat:
Server error occured: '1 Class 'IPS\Theme\Cache\class-core-front-global' not found ( Theme.php(894) : evao{} ;d code:0)'
Z poziomu przeglądarki jak próbuję się zalogować to mam pustą stronę na firefoxie a na chrome: HTTP ERROR 500
Z tego wszystkiego musiałem tymczasowe konto założyć.

Edited by crmsn

Szczerze mówiąc bardziej wygląda mi to na problem po stronie serwera niż aplikacji - być może Twoje problemy z zalogowaniem zbiegły się w czasie z problemami forum. W zeszłym tygodniu nie mogłem się zalogować przez cały dzień, zarówno w przeglądarce, jak i w Tapatalk.
Spróbuj wylogować się z Tapatalk, zatrzymaj aplikację, wyczyść cache i zaloguj się ponownie - u mnie to najczęściej pomaga. Zdarzają się jednak przypadki, że sam Tapatalk nie działa poprawnie i np. pokazuje, że nie jestem zalogowany na jakimkolwiek forum. Wtedy niestety trzeba czekać - po jakimś czasie (kilka godzin) wszystko wraca do normy.

Dzięki, ale też obstawiam winę po stronie forum - z przeglądarki w ogóle nie można się zalogować. Wrzucę to w status - może szybciej ktoś coś skmini. Mam to od kilku dni już.

Witam, mam to samo.

Od tygodnia był problem z ciemnym motywem, layout się rozjedżał.

Przepiałem się na standardowy motyw, i ktoś podejrzewam że wyciął po stronie serwera ciemny motyw, jednoczesnie nie blokując możliwości wybrania go z menu.

Chciałem sprawdzić czy motyw ciemny działa, wybrałem go i od tej pory nie mogę korzystać z forum - w przeglądarkach nie widać zawartościm, w Tapatalku ten sam bląd co kolega.

Edited by decees_tmp
  • Like 1

No wreszcie, bo czułem się już jak na odwyku