Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Używane słuchawki wokółuszne do słuchania rapu, 400 zł


CiasteczkoMen

Pytanie

Witam, jakie wokółuszne polecicie do max 400 zł? Mogą być używane, może być z Chin. Chcę podłączyć pod DAC Sonata HD. Myślę nad Denon AH-D 1100. Mam różne słuchawki, w tej muzyce lubię jak sprzęt grający ma mocne uderzenie basu; mam JBL Tune 500 BT, tyle że to nie jest jakaś topowa jakość dźwięku, 129 zł za nowe, gratis szum w tle [̲̅$̲̅(̲̅ ͡° ͜ʖ ͡°̲̅)̲̅$̲̅]

Edit: jeszcze udało mi się znaleźć takie modele: Sony MDR-1R, MDR-XB 700, MDR-XB950AP, MDR-1A. Tylko zamknięte mnie interesują.

Edytowane przez CiasteczkoMen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

D1100 miałem, są dobre do rapu, elektroniki mają potężny bas, ale ogólnie bardzo czysty dźwięk i szeroką scenę, minusem jest pękający pałąk. Ale to chyba tylko z drugiej ręki można dostać. Teraz jest nowszy model D1200 z trochę mniejszym basem, bardziej zrównoważony dźwięk, również warto przesłuchać, ewentualnie jeszcze Audio technica M50x, też rozrywkowy model ale to już ponad 500zł. Sony nie znam.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
9 godzin temu, adamos80 napisał:

D1100 miałem, są dobre do rapu, elektroniki mają potężny bas, ale ogólnie bardzo czysty dźwięk i szeroką scenę, minusem jest pękający pałąk. Ale to chyba tylko z drugiej ręki można dostać. Teraz jest nowszy model D1200 z trochę mniejszym basem, bardziej zrównoważony dźwięk, również warto przesłuchać, ewentualnie jeszcze Audio technica M50x, też rozrywkowy model ale to już ponad 500zł. Sony nie znam.  

Denon D1200 nówki są na allegro za 429 zł, więc tyle jeszcze jestem w stanie wydać.

Jeszcze takie coś udało mi się znaleźć: Krüger&Matz KM 669. Recenzja Hi-Fi Choice: link

Ta gazeta jest rzetelna? Wiadomo, można zwrócić produkt jak się zamówi przez internet, ale nie chcę też czekać na zwrot pieniędzy jeśli te słuchawki to byłby syf xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
12 godzin temu, Hustler napisał:

Te Kruger&Matz to pewnie jakiś rebrand chińskiej konstrukcji i wcale bym się nie zdziwił, gdyby zagrały fajnie.

Do rapu fajne by były Philips Fidelio X2 - mają konkretną podstawę basową, a przy tym bardzo fajną przestrzeń.

Otwarte to niezbyt, półotwarte jeszcze mogą być, kiedyś miałem HD681 i było ok pod względem konstrukcji.

10 godzin temu, Blizniak napisał:

Creative Aurvana Live!

A jakaś argumentacja za Creative, żeby wydać tylko połowę z 400 zł?

 

Na ten moment zainteresowały mnie najbardziej: Denon D1200, Krüger&Matz KM 669, ATH-M50X i tych postaram się posłuchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
W dniu 23.07.2020 o 08:05, CiasteczkoMen napisał:

Jeszcze takie coś udało mi się znaleźć: Krüger&Matz KM 669. Recenzja Hi-Fi Choice: link

Ta gazeta jest rzetelna?

IMHO nie. Z gazetowych najmniej wiarygodna. Jeśli już warto którejś gazecie wierzyć, to AudioVideo. Nr dwa Audio. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
15 hours ago, CiasteczkoMen said:

Otwarte to niezbyt, półotwarte jeszcze mogą być, kiedyś miałem HD681 i było ok pod względem konstrukcji.

A jakaś argumentacja za Creative, żeby wydać tylko połowę z 400 zł?

 

Na ten moment zainteresowały mnie najbardziej: Denon D1200, Krüger&Matz KM 669, ATH-M50X i tych postaram się posłuchać.

Poniżej tysiąca nie ma zbyt wiele opcji dla zamkniętych słuchawek z dobrym basem, D2000 już coraz ciężej znaleźć a i tak wykraczają poza budżet. Wadą CAL jest to że mają stosunkowo nieduże pady i nie zachwycają budową ale to jednak biodyna więc bas robi swoje. O D1200 osobiście nie wiem za wiele ale ponoć są ok to może też warto spróbować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Creative Aurvana Live! 2 lub Platinum pierwsze 349 PLN drugie 559 PLN nówki w sklepie Creative 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności