Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

A ja upolowałem taką płytkę :)

 

20181116_114515_HDR-1.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, audionanik napisał:

Jest baarrrdzo niegrzeczny - pierwsze co zrobił gdy się u mnie rozgościł:

59EC1D99-65E4-454C-81E5-3929FBD0026D.jpeg

Nawet nie będę powtarzał co mówił o łolfsonach, asajach czy tam innych burbrałnach.

 

 

 

 PS

Podziękowania dla Mp3store za udany zakup.

:D

No to napisz cos wiecej na spokojnie jak juz ochloniesz, bo mozna to odebrac tak jak by to byl jakis osmy cud swiata ;) Z czym konkretnie go porownywales? Mialem go tez przez jakis czas i w bezposrednim starciu ani "asajow (idac6, hd30) ani sabrow(agd 28.38) ani burbolnow (iDSD Pro)" nie wypchnal... Fakt przyjemnie sie go slucha, ma swoje atuty i nawet cechy in plus po swojej stronie, no ale na mnie nie zrobil az takiego wrazenia. Mimo wszystko lajk, bo za cene za jaka mozna juz go dostac to bardzo fajny sprzet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NA chybił trafił czy znalazłeś dobre opinie o tych kabelkach? Bo sam szukam czegoś dobrego na wtyczkach 2pin ale na aliexpress wszystko wygląda tak samo :C. 
I tak i tak.Popatrzyłem na komentarze i szukałem najgrubszej hybrydy no i dobra cena była.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, audionanik napisał:

...aaa tam, bo Ty rozbestwiony jesteś i tyle - widziałem Twoje zabawki na zdjęciach.;)

Ten qutest to akurat moje granie...czyli najlepsze:D.

 

To gra jak Mojo czy nie bardzo?

Bo jak chciałem zrobić upgrade z Mojo do Hugo2 to mi odradzali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Karmazynowy napisał:

 

To gra jak Mojo czy nie bardzo?

Nie bardzo, tzn lepiej i to dość wyraźnie.

A Hugo dwójka to zdaje się ten sam dac co Qutest plus headamp, bateria i bluetooth. Może odradzali Ci jedynkę?

 

Na razie to kazali mi tu ochłonąć, ale ale chyba to nie nastąpi.

Może i nie mam kasy na kupę sprzętu z najwyższej półki, ale miałem z takowymi do czynienia, również takimi w cenach z tyłka co to miały zamiatać nawet piasek na Saharze (a często okazywały się wydmuszkami - zapewne z winy nieaudiofilskich bezpieczników)...i ten chord robi robotę lepszą niż to co słyszałem do tej pory.

W dziale o Chordzie za jakiś czas popiszę pewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, audionanik napisał:

Na razie to kazali mi tu ochłonąć, ale ale chyba to nie nastąpi.

Może i nie mam kasy na kupę sprzętu z najwyższej półki, ale miałem z takowymi do czynienia, również takimi w cenach z tyłka co to miały zamiatać nawet piasek na Saharze (a często okazywały się wydmuszkami - zapewne z winy nieaudiofilskich bezpieczników)...i ten chord robi robotę lepszą niż to co słyszałem do tej pory.

W dziale o Chordzie za jakiś czas popiszę pewno.

Zara, zara, nikt nie "kazal", przynajmniej nie ja ;) Natomiast obrazkowy "sik" jak i dolaczony do niego komentarz mocno generalizuje i prowokuje do dyskusji ;) 

Dla wyjasnienia to nie tak, ze ja tego Qtesta nie cenie, albo ze lubie drozsze zabawki bo dwa daci ktore przytoczylem sa od niego tansze. Po prostu na poczatku roku, zanim Qtest byl jeszcze dostepny w sprzedazy, mocno sie na niego napalilem i tez mialem wygorowane oczekiwania. Oczekiwania wziely sie z entuzjastycznego odsluchu Hugo 2 na nie moim torze, kiedy to moj mozg mial chyba slabszy dzien, a takze pragnienie uslyszec cos super i co nie doslyszal to sobie chyba domarzyl, bo jak juz sprzet zjawil sie u mnie w domu i zaczalem porownawczo i zmudnie testowac to i sie okazalo ze z tego mojego pierwszego wrazenia wiele ubylo, przynajmniej porownujac na zmiane z innymi dacami. Zeby nie byc goloslownym tylko w porownaniu do tanszych sprzetow idac6 mial masywniejsze wypelnienie i tym samym wieksza wage poszczegolnych dzwiekow, a takze pokazywal wieksze roznice na wokalach. Z agd 28.38 przegral natomiast jesli chodzi o szczegolowosc, wielkosc sceny i sposob odwzorowania najnizszych rejestrow. Nie mowie, ze nie byl w niczym lepszy, ale nie na tyle zeby podjac jednoznaczna decyzje o zmianie warty w ktoryms torze.

Inna sprawa, ze funkcjonalnie QTest to straszna bieda. Fajnie go gdzies wpiac gdzie ma grac i mozna o nim zapomniec. Natomiast jak ktos ma kilka wzmakow, niech bedzie ze dwa, jeden do kolumn, drugi sluchawkowy to Qtest ze swoja jedna para RCA jet irytujacy i ciezko go brac pod uwage jako taki docelowy, uzytkowy sprzet.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 11/16/2018 at 12:41 PM, audionanik said:

Przybył Wielki Zaklinacz Dźwięku:

IMG_0326.JPG

 

Jest baarrrdzo niegrzeczny - pierwsze co zrobił gdy się u mnie rozgościł:

59EC1D99-65E4-454C-81E5-3929FBD0026D.jpeg

Nawet nie będę powtarzał co mówił o łolfsonach, asajach czy tam innych burbrałnach.

 

 

 

 PS

Podziękowania dla Mp3store za udany zakup.

:D

Chord, jedyna ;) droga w cyfrowym świecie audio.. 

Zazdroszczę :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1/3 amerykańskiego zamówienia dotarła 3 dni przed terminem :)

20181120_122642_HDR-1.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności