Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, timecage napisał:

:wub:

kasety180203.jpg

lajk za kasetę po prawej stronie.... Ja mam jednak tylko w wersji CD. Jako pojedyńcze CD (Castle Communications_) i 2CD, z tym,że wersja 2CD to wersja Esoteric Records czyli wydana w 2011. No może powinienem jeszcze dokupić wersję Extracts od Jive Electro. Bo vinyl to tylko do kurzenia się na półce ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lord Rayden napisał:

lajk za kasetę po prawej stronie.... Ja mam jednak tylko w wersji CD. Jako pojedyńcze CD (Castle Communications_) i 2CD, z tym,że wersja 2CD to wersja Esoteric Records czyli wydana w 2011. No może powinienem jeszcze dokupić wersję Extracts od Jive Electro. Bo vinyl to tylko do kurzenia się na półce ;)

A ja nawet TD nieszczególnie lubię, może poza pink years i nieco z virgin :). Tylko ten akurat koncert mi przypadł do gustu, a kaseta ma wszystkie cztery utwory, zatem idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, mantr napisał:

Denon AH-D2000. Kupione jako uszkodzone. Wystarczył recabling...

DSC_1203.jpg

Imo najtańsza baza pod na prawdę hi-end'owe zamknięte :>


U mnie:
1340881.jpg

pogoniły starszych braci ze stajni Denona i Fostexa... nawet MrSpeakers jednoznacznie nie okazał się dla mnie lepszy ^^

 

A w temacie to nie chwaliłem się jeszcze:
R5p_1.jpg
...
I po raz pierwszy od roku Denony są tymi rzadziej używaniami zamkniętymi :wub:

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, timecage napisał:

A ja nawet TD nieszczególnie lubię, może poza pink years i nieco z virgin :). Tylko ten akurat koncert mi przypadł do gustu, a kaseta ma wszystkie cztery utwory, zatem idealnie.

Na czym odtworzysz kasetę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.02.2018 o 13:33, pawkos napisał:

Małe, ale wymiatają:)

P1010278.JPG

Na AVS były IE800S. Skurczybyki są mikroskopijne :D Szczerze żałuję, że nie mogłem ich porządnie posłuchać, bo były w pokoju z Orfeuszami i HD800s/800/660 i były tam tłumy. Do tego mają przedziwną, krótką tulejkę, przez co za sprawą swojego uporu musiałem wydłubywać swoje tipsy z uszu :D Chciałbym posłuchać IE800/800S w bardziej sprzyjających warunkach, bo obok SE846 są to jedne z legend, które chciałbym poznać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Vaiet napisał:

Na AVS były IE800S. Skurczybyki są mikroskopijne :D Szczerze żałuję, że nie mogłem ich porządnie posłuchać, bo były w pokoju z Orfeuszami i HD800s/800/660 i były tam tłumy. Do tego mają przedziwną, krótką tulejkę, przez co za sprawą swojego uporu musiałem wydłubywać swoje tipsy z uszu :D Chciałbym posłuchać IE800/800S w bardziej sprzyjających warunkach, bo obok SE846 są to jedne z legend, które chciałbym poznać.

 

Nie chcę się znów czepiać ;) ale legend? IE800 i SE846 to tylko flagowce - statusu legend nigdy się nie dorobiły, a recenzje z wszelakich źródeł od zawsze były bardzo mieszane. IE800 słuchałem i grają fajnie, jak wiele innych dobrych doków. Chęć na posłuchanie SE846 poszła w las po paru opiniach zaufanych członków forum... Abstrahując od ceny, w poczet legend zaliczyłbym np. Sony MDR-EX1000 :), czy VSonic GR07 - te przetrwały próbę czasu i są na swój sposób unikalne. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, awayeah napisał:

 

Nie chcę się znów czepiać ;) ale legend? IE800 i SE846 to tylko flagowce - statusu legend nigdy się nie dorobiły, a recenzje z wszelakich źródeł od zawsze były bardzo mieszane. IE800 słuchałem i grają fajnie, jak wiele innych dobrych doków. Chęć na posłuchanie SE846 poszła w las po paru opiniach zaufanych członków forum... Abstrahując od ceny, w poczet legend zaliczyłbym np. Sony MDR-EX1000 :), czy VSonic GR07 - te przetrwały próbę czasu i są na swój sposób unikalne. 

Dlatego napisałem "jedne z". GR07 miałem w obu wariantach CL i BE. EX-1000 to już prawie biały kruk dla mnie albo smok jakiś, ale może ktoś się kiedyś podzieli na dzień lub dwa :) Triple.Fi miałem i kiedyś na bank do nich wrócę. Mam nadzieję, że kwestia cierpliwości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, awayeah napisał:

 

Nie chcę się znów czepiać ;) ale legend? IE800 i SE846 to tylko flagowce - statusu legend nigdy się nie dorobiły, a recenzje z wszelakich źródeł od zawsze były bardzo mieszane. IE800 słuchałem i grają fajnie, jak wiele innych dobrych doków. Chęć na posłuchanie SE846 poszła w las po paru opiniach zaufanych członków forum... Abstrahując od ceny, w poczet legend zaliczyłbym np. Sony MDR-EX1000 :), czy VSonic GR07 - te przetrwały próbę czasu i są na swój sposób unikalne. 

 

Niech będą to tylko flagowce;). Warte jednak jak jest możliwość spróbowania. Tak jak innych legend/flagowców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legendy... legendy to HE90, MDR-R10, Q010-MDR1, SR-007(mk1), ATH-L3000, YH-1000, Omega...
a z czegoś co wchodzi do ucha, a nie je okala to YH-5M, MDR-282, MX-985, SRM-001 itp.

Imo wasze pozycje są wciąż za młode na robienie z nich legend :D

 

 

@awayeah
O, ER4 nie wymieniłem, a przecież to już też dobre... 22 lata na rynku D:

Co do nazywania legendą czy nie... właściwe znacznie wyrazu traktuje o czymś dawnym, więc ja nigdy stosunkowo nowego produktu nie nazwę legendą, sry B)

Edytowane przez crysis94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Phonak Audeo, Etymotic ER-4... To są legendy :) W sumie to IE8 można by i do legend zaliczyć.

IE800 i SE846 "wsławiły" się horrendalnie wysokimi cenami (jak na "mainstreamowe" doki przed kilkoma lata) i niestety zapoczątkowały trend inflacyjny w świecie dokanałówek. To tym modelom możemy dziękować za to, że Hifiman liczy sobie dzisiaj 2000$ za swój flagowiec. Oczywiście EX1000 przez chwilę krótką były w cenie podobnej do Shure i Senn - 999$, ale krótka była to chwila :)

Ale generalnie ujmując, to po prostu basowe doki z wysokiej półki.

 

A warto posłuchać bardzo wielu modeli, jak nadarzy się okazja :)

 

@crysis94 to już inny temat i inna kategoria produktów. A status legendy można już w młodym wieku zdobyć ;)

Edytowane przez awayeah
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
15 godzin temu, Jimmi Dragon napisał:

Takiego powerbanka sobie dzisiaj w mp3store kupiłem ;)

 

Divoom-Voombox-Party-2ND-Bluetooth-speak

 

Divoom Voombox Power. Przy okazja całkiem nieźle ta cegła gra (jak na swoją klasę). Bez problemu pomoże rozkręcić imprezę w plenerze czy tramwaju ;) 

 

na fotce jest divoom party1 

a power zacny, używam i polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@progmarky

one raz za Jarka , zajefana płyta.

tylko  hm Czarna  dziura niby po polsku, 

ale są też i Milionerzy po polsku Jarka autorstwa, 

 

.https://www.youtube.com/watch?v=0lWui2ju77I

Edytowane przez amrowek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności