Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, kaleidgalaxy napisał:

Świeżutkie morelowe emoji4.png

2882a397e49f0774020500afdcc49a6d.jpg

 

Kilkunastodniowy, forumowy emoji6.png

0297a070220b383ee7766d185abe1d3b.jpg

 

Ehh i pomyśleć, że ze dwa lata temu zajrzałem tu w sprawie superluxow hd681 i wpadłem po uszy emoji4.png

 

 

Jako biegły sądowy od Geeków stwierdzam, że jak S/N zaczął złazić to on musi mieć przebieg ale kilku/nasto/dziesięcio miesięczny - także ktoś Cię sporo wkręcił haha

Poza tym pod Listeny taka moc to jak z armaty do komara - ale na pewno przyszłościowo :D

Tak czy inaczy - gratki bo to zacny kawałek aluminium :)

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zle mnie zrozumiałeś Kilkanaście dni to Geek jest u mnie A listeny są od dzisiaj

Kolega [mention=1714]MrBrainwash[/mention] raczej tu nikogo nie wkręca. Deal był w porządku, a Geek pierwotnie kupiony bodajże w sierpniu?

 

Focale dziś wieczorem grają z jabłka. A Geek na razie pędzi L2. Wkrótce pewnie beyery jakieś

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się kliknęło Kup teraz...
feaa04b54a7d9d536244a8d92ea8.thumb.jpg.f51d122c5d4c33cd742d6ebb4e50ec40.jpg
PICT8081.JPG.e88eb19cbfd695cb5b5e1ed29c6ad928.JPG
Gustard U12 i karta USB PPA Studio v2
Ostatnio zastanawiało mnie jaki i czy w ogóle ma to wpływ na różnicę w brzmieniu względem XMOSa zainstalowanego w DACu?
 
 

Zes mi Gucia zwinal sprzed nosa:(((
Ty go nie moales juz kiedys?

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, brunnerius napisał:

Jesteś w stanie opisać jak zmienia się brzmienie na kabelku Forzy? I co to za kabel?

Na razie słucham na e10k z podbitym gainem więc można powiedzieć na pół gwizdka. Mam jednak wrażenie że z kablem FAW dźwięk jest klarowniejszy. Kupiłem te słuchawki z drugiej ręki w Norwegii i kabel dostałem w zestawie. To chyba jest Color Series HPC 2m. Tak na marginesie, taki iFi iDSD Nano LE to będzie sensowny zakup do nich i HD580?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, snuffdbko napisał:

Spierałbym się czy technicznie Red, ale... ;) Zobaczymy, posłuchamy. Swojego czasu Geek zrobił DFowi "Out", ale to przy K702 i DT990. Całościowo stawiałem zawsze Geeka wyżej, ale jak jest ponoć taka magiczna synergia z NH... 

Zgadza się. U mnie Red pokonał synergią całkiem niezłą i nie tanią stacjonarkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Palpatine napisał:

Zgadza się. U mnie Red pokonał synergią całkiem niezłą i nie tanią stacjonarkę ;)

I niech mi ktoś wytłumaczy jak kilkugramowy gwizdek pokonuje 2-3 kilogramową kobyłę? Choćby tylko w kwestii synergii.

2 godziny temu, mantr napisał:

Na razie słucham na e10k z podbitym gainem więc można powiedzieć na pół gwizdka. Mam jednak wrażenie że z kablem FAW dźwięk jest klarowniejszy. Kupiłem te słuchawki z drugiej ręki w Norwegii i kabel dostałem w zestawie. To chyba jest Color Series HPC 2m. Tak na marginesie, taki iFi iDSD Nano LE to będzie sensowny zakup do nich i HD580?

Na bardzo pół gwizdka, dzięki za info co do kabelka, co do napędzenia K712 to B1 robi to bez zadyszki, niestety dane techniczne IFI nie wróżą dobrego napędzenia ale, piszę to tylko znając dane techniczne, niech się może wypowie ktoś kto ma tego cudaka :)

Edytowane przez brunnerius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, progmarky napisał:

Klipsch Image One bo jeszcze nie miałem:)Kabel dorobiłem może i ciut za gruby ale za to pancerny:)

 

klipsch.jpg

I jak Klipsche ci się podobają ? Mam Reference on ear i Custom3 a miałem Reference R6. Wg mnie dość ciemne słuchawki (Customy chyba najjaśniejsze z wszystkich Klipschy, które miałem lub słuchałem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności