Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Gumiak - jest, folia na ekran - jest, ochrona gniazda jack - jest... ready to fight.

https://copy.com/T4XFHhRnRSLfzfUG

 

Damn, forum nie pozwala na wyświetlenie obrazka z Copy i Dropboxa.

Edytowane przez Mihu83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Thomm'ku ty "byku", widziałem w komisowym archiwum. Patrzę jeden z forumowiczów, który trochę żongluje sprzętem ... szkoda że nie nie przyuważyłem ... teraz wiem kto mnie ubiegł. :P Napisz w stosownym wątku jak "depeche" na nich brzmią, jak z wygodą w porównaniu itd.

 

 

 

Rymcymcym je wystawił w zeszłym tygodniu jakoś rano. Na szczęście miałem popołudniówki i zdołałem je upolować :D Sorki, że Cię ubiegłem :P Od jakiegoś czasu już postanowiłem sobie, że będę miał swoje HD600 i się udało. Słuchawki praktycznie nowe (kupione miesiąc temu). Żal było przegapić taką okazję.

 

Napiszę później w wątku Sennheisera jak brzmi na nich DM, tak płyty studyjne jak i koncertówki, ale więcej napiszę w Święta jak będę miał więcej czasu.

 

W sumie nie polowałem jakoś specjalnie, ale jakbym trafił to kto wie. Ale rymcymcym nie sprzedawał drugich w przeciągu niedługiego czasu :ph34r: . W każdym razie ja widziałem być może ten pierwszy egzemplarz i cena mnie satysfakcjonowała. Koniec offtopu bo nic nie kupiłem, i wpadnie diabeł i mnie poparzy. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sia - This is acting

Dziwna płyta - niby nie słucham popu, a ta mi się podoba. I to podoba coraz bardziej w miarę słuchania :-)

 

Wokal fantastyczny :-)

Edytowane przez Barbartek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://manikinrecords.bandcamp.com/album/the-repelen-ep

 

Broekhius, Keller & Schonwalder - The Repeln EP (pliki FLAC i ALAC z Bandcamp) 2016

Edytowane przez Lord Rayden
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

b9dbf7c718239ad4201b32cfaad6d515.jpg

Radzieckie tds-6. Pierwsze odsłuchy robią na mnie miłe wrażenie, mimo braku w najniższym basie grają bardzo przyjemnie, szczególnie magicznie wokale żeńskie.. Jeszcze muszę przemyśleć, czy chce przeszczepić przetworniki z dolphin don Scorpio :D

 

Wysłane z mojego MI NOTE LTE przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po recenzji Evila na Audiofanatyku nabrałem chęci na Aune X1s.

Trzeba wygrzewać, ale już czuć potencjał...jest dobrze.

Skutecznie mnie wyleczył z apetytu na drogie klocki. Zwłaszcza z K551 się lubi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Soundman1200

 

Po recenzji Evila na Audiofanatyku nabrałem chęci na Aune X1s.

Trzeba wygrzewać, ale już czuć potencjał...jest dobrze.

Skutecznie mnie wyleczył z apetytu na drogie klocki. Zwłaszcza z K551 się lubi.

 

To prawda, jestem mile zaskoczony(w szoku) jak takie małe pudełeczko dobrze potrafi grać...

Takiego Audiolaba zjada bez popitki , w roli wzmaka słuchawkowego oczywiście...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się pochwalę, że coś mnie pokręciło i kupiłem sobie za kilka dyszek zabytek o nazwie "Nokia N97". Wersja pełna 32GB, w dosyć przyzwoitym stanie, nie żadne wykastrowane z połowy funkcji N97 Mini. Symbian S60v5 na tej Nokii prędkością działania zabija mojego Samsunga Ace na Andku. Muzycznie dlatego, że ma służyć czasami jako dobrej jakości transmitter FM

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że na dzisiejsze czasy, to sprzęt jest delikatnie mówiąc leciwy, ale miałem kiedyś Nokia 5530XM, który odbierałem pozytywnie i całkiem przyjemnie grał, a brakowało mi tam głównie fizycznej klawiatury (z tego powodu miałem później Xperia Mini Pro). Do tego w końcu offline GPS, bateria, która nie umiera po kilku godzinach intensywnego korzystania z telefonu i pewna nieoficjalna aktualizacja, która mnie przekonała do zakupu niewspieranego telefonu: http://www.cybercom.com.au/Nokia-N97-ported-C6-v42-latest-firmware

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się pochwalę, że coś mnie pokręciło i kupiłem sobie za kilka dyszek zabytek o nazwie "Nokia N97". Wersja pełna 32GB, w dosyć przyzwoitym stanie, nie żadne wykastrowane z połowy funkcji N97 Mini. Symbian S60v5 na tej Nokii prędkością działania zabija mojego Samsunga Ace na Andku. Muzycznie dlatego, że ma służyć czasami jako dobrej jakości transmitter FM

 

U mnie w szufladzie leży zapomniany Samsung INNOV8. Kiedyś super telefon na S60.

Jak takie "zabytki" grają? Za kilka dych warto spróbować parę lat temu słuchałem nokii e72 kumpla i z mj800 jakie wtedy miałem zgrywało to się tak że banana na mordzie miałem :P , może tu też będę miał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up - brzmią całkiem spoko. Kiedyś używałem Nokii N91, ale gniazdo zaczęło przerywać, więc przerzuciłem się na iPody ;)

A żeby było w temacie... Jak myślicie, jest to "muzyczny zakup"? :D

mv_8800_angle_gal.jpg

 

Edytowane przez nismovsky
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności