Jump to content
Oferta specjalna MP3Store.pl - Słuchawki dokanałowe i akcesoria KINERA, QUEEN OF AUDIO i CELEST nawet do 25% taniej! ×

Muzyczne Zakupy

ignacy

Recommended Posts

No i jest „staroć”. Prosto z paczkomatu
cff7693f33d2dec18795037f975c543e.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

• Like 5

8 godzin temu, Dirian napisał(a):

Nowy drucik od Liquid Links i elitarny dongiel ;) 

A na Head-fi 'ćwierkają' o Elite v2...

15 godzin temu, lobuz1 napisał(a):

multikulti.com

Wszedlem na ten sklep, próbuję coś zamówić. Strona działa tak, że czasu modemu 33,6 mi się przypomniały. Dramat. Też tak masz? Na dodatek koszyk się tak odświeża, że nagle zamiast jednego albumu mam 2 albo 3 takie same. Katastrofa.

Dawno nie miałem do czynienia z takim dziadostwem. Nawet to forum to błyskawica w tym porównaniu.

Zrzut ekranu 2024-05-09 050624.png

Edited by Rafacio

1 godzinę temu, Rafacio napisał(a):

Wszedlem na ten sklep, próbuję coś zamówić. Strona działa tak, że czasu modemu 33,6 mi się przypomniały. Dramat. Też tak masz? Na dodatek koszyk się tak odświeża, że nagle zamiast jednego albumu mam 2 albo 3 takie same. Katastrofa.

Dawno nie miałem do czynienia z takim dziadostwem. Nawet to forum to błyskawica w tym porównaniu.

Zrzut ekranu 2024-05-09 050624.png

Nigdy tak nie było- działało bezproblemowo. Jest jakiś problem techniczny- też chciałem zamówić jeszcze 2 płyty i działało wolno, ale udało mi się zamówić. Po zakupie sklep sprawdza czy płyty są dostępne (mają też sklep stacjonarny i mogą się sprzedać) i otrzymuje się dane do przelewu.

Edited by lobuz1

Zamówiłem 2 płytki.

IMG_4415.jpeg

Edited by lobuz1

Niestety kabelek od ddHiFi TC09S przyszedł do mnie wadliwy więc dopiero po miesiącu dostałem na wymianę nowy tym razem postanowiłem nie ryzykować i wybrałem model TC07S. 

Swoją drogą jest może tutaj jakiś "magik" który zechciał by zerknąć co może być nie tak z tym TC09S? Może to kwestia tylko jakiegoś złego lutowania? Pytanie czy da się dobrać do tej wtyczki bez jej całkowitego zniszczenia? 🤔

20240507_103148.jpg

20240507_103041.jpg

20240407_120937.jpg

• Thanks 1

31 minut temu, neonlight napisał(a):

No i mam.. swoją parkę. ;)

Gratki ! Wersja Pro czy bez bo dziś zauważyłem że są dwie wersje.

• Thanks 1

Planary do konsoli :D

Maxwelle wysprzedane to się skusiłem na Penrose.

Robią wrażenie podczas grania, z włączonym dolby atmos dla słuchawek jest mega przestrzeń i precyzja.

A i do słuchania muzy świetnie się nadają.

IMG_20240509_120201575.jpg

• Like 6
  • Thanks 2

5 godzin temu, x86 napisał(a):

Gratki ! Wersja Pro czy bez bo dziś zauważyłem że są dwie wersje.

Dzięki! Tylko Pro znam i są mega, zarówno pod względem SQ, jak i ergonomii. Kluczem do dobrego brzmienia, jest prawidłowo wykonany pomiar w apce, np. @Karmazynowy zapamiętał swój profil u mnie i porównywałem go z moim, i to była masakra dźwiękowa. Podejrzewam, że albo seal'a nie złapał, albo jakiś błąd się wkradł, bo różnica względem mojego pomiaru jest drastyczna, dosłownie. 

Edited by neonlight
  • Thanks 1

48 minut temu, neonlight napisał(a):

No i mam.. swoją parkę. ;)

Elegancko 🙂

Gratulacje!

Ps. Powoli odkrywam jak wspaniale brzmi na nich Jazz. Zwłaszcza grany na żywo!

Edited by Name44
  • Like 1
  • Thanks 1

Świat wyraźnie zmierza ku dobremu bo @neonlight polubił Denona, @Rafacio HiFiMANa, a ja zaś przeprosiłem się z ZMFem 🙊

• Like 2
  • Haha 6

35 minut temu, neonlight napisał(a):

Dzięki! Tylko Pro znan i są mega, zarówno pod względem SQ, jak i ergonomii. Kluczem do dobrego brzmienia, jest prawidłowo wykonany pomiar w apce, np. @Karmazynowy zapamiętał swój profil u mnie i porównywałem go z moim, i to była masakra dźwiękowa. Podejrzewam, że albo seal'a nie złapał, albo jakiś błąd się wkradł, bo różnica względem mojego pomiaru jest drastyczna, dosłownie. 

A Ty myślisz, że Twój profil dla mnie brzmiał miód-malina? 😆

• Haha 1

3 minuty temu, Karmazynowy napisał(a):

A Ty myślisz, że Twój profil dla mnie brzmiał miód-malina? 😆

Zapewne nie, ale biorąc pod uwagę oba pomiary, można potraktować je jako dwie różne pary słuchawek, a każda z nich brzmi diametralnie inaczej. W związku z powyższym, nie wierzę, żeby aż tak się różniły nasze uszy budową. :)

• Thanks 1

Godzinę temu, x86 napisał(a):

Świat wyraźnie zmierza ku dobremu bo @neonlight polubił Denona, @Rafacio HiFiMANa, a ja zaś przeprosiłem się z ZMFem 🙊

Ponoć z wiekiem ma się coraz lepszy słuch oraz pamięć. A może na odwrót? Nie pamiętam.

Edited by Spawn
  • Haha 6

W dniu 8.05.2024 o 13:25, lobuz1 napisał(a):

…a jutro też będą płyty

To będzie fajny wieczór. Odpakowywanie tej szeleszczącej folii, strzały pistolecikiem, spółkowanie igły z rowkiem i finał pełny muzycznych uniesień…to lepsze niż seks.

IMG_4416.jpeg

Edited by lobuz1
  • Like 4

Godzinę temu, Spawn napisał(a):

Ponoć z wiekiem...

57 minut temu, lobuz1 napisał(a):

spółkowanie igły z rowkiem i finał pełny muzycznych uniesień…to lepsze niż seks.

To chyba też zależy od wieku 😆

2 minuty temu, Dirian napisał(a):

To chyba też zależy od wieku 😆

Zdziwiłbyś się. Był tutaj kiedyś taki  podstarzały lawboj @whooy

• Haha 1

Niestety kabelek od ddHiFi TC09S przyszedł do mnie wadliwy więc dopiero po miesiącu dostałem na wymianę nowy tym razem postanowiłem nie ryzykować i wybrałem model TC07S. 

Swoją drogą jest może tutaj jakiś "magik" który zechciał by zerknąć co może być nie tak z tym TC09S? Może to kwestia tylko jakiegoś złego lutowania? Pytanie czy da się dobrać do tej wtyczki bez jej całkowitego zniszczenia?
20240507_103148.thumb.jpg.8d11449a040fd50859acf6d249987729.jpg
20240507_103041.thumb.jpg.569baa8c7a757684a7e243179e3cefba.jpg
20240407_120937.thumb.jpg.9e0e38dc2af543246fef9f973e992e5f.jpg
Kup takie coś lub prześlij mi
Pytanie tylko czy wystarczy długości, do "diagnozy" aaa34109196eb0c2bc832966021d3a2f.jpg

Kupowanie tego sprzętu nie ma sensu w moim przypadku bo otwarcie się przyznaję, że jestem debilem technicznym i nawet nie wiem jak się dobrać do tej wtyczki to raz, a druga kwestia, że tego nie polutuje, nie oczyszczę itp. Odezwę się na PW.

Kupowanie tego sprzętu nie ma sensu w moim przypadku bo otwarcie się przyznaję, że jestem debilem technicznym i nawet nie wiem jak się dobrać do tej wtyczki to raz, a druga kwestia, że tego nie polutuje, nie oczyszczę itp. Odezwę się na PW.
IMHO lutowanie samodzielne wytworów zgrzewanych fabrycznie nie ma za bardzo sensu, bo i tak po rozbiórce nie będzie to nawet zbliżone do "fabryki".
Już lepiej wybrać coś z ofert "naszych" magików DIY.
Ja po diagnozie kupionych - jedynie wysyłam producentowi info co konkretnie zrobili "dobrze" i czekam na zwrot.
Jakby ktoś zapytał - po co mi to?
Bo od dawna już kable potrafią kosztować sporo pieniędzy a nadal niektórzy dostawcy nie są skorzy do przyznania, że wysłali bubel, niezgodny z ofertą
Poza tym przy własnych projektach - też łatwiej tak ocenić gdzie jest obwód zamknięty, a gdzie "nie styka".