Jump to content
Osoba do pracy w sklepie MP3Store LODZ ×
Odtwarzacz Sieciowy IEAST Oliostream za 1zl do końca marca ×

Muzyczne Zakupy

ignacy

Recommended Posts

Tak na odstresowanie po nieudanych zakupach u Chinoli i dłuższego tematu o firmie KOSS zawitały u mnie.

IMG_20231122_151845.jpg

Pałąk z teflonu. Muszę przyznać że są wyważone. Ścisk jest lekki ale sympatyczny. Scena w porządku. Podbicie bassu, mam takie odczucie. Kształt pałąka owalny ale nie duży. Dobrze się trzymają na uszach.

Uniwersalne granie z odpinanym kabelkiem. Jak chcecie mogę wstawić więcej fotek pogloądowych.

Podoba mnie się ich granie drivery są ładnie wysterowane.

IMG_20231122_154008.jpg

Słucham ich teraz i moim zdaniem grają ciepło. W piosenkach wokale nie są przejaskrawione ani damskie wysokie tzw. jazgot - naturalne. W utworach do elektroniki i jazzu w sam raz. Instrumenty grają jakby równo w jednym paśmie.

Aż mi się przypominają lata za dzieciaka kiedy miało się takie słuchawki i słuchało na walkmanie lub discmanie.

Nie słyszysz dźwięków z zewnątrz ale inni zapewne usłyszą czego słuchasz.

• Like 7

Godzinę temu, hex4986 napisał(a):

Do mnie dotarły dzisiaj zakupy muzyczne i okołomuzyczne. ;)

17bc1b0f64e0f0092d49b6ec90768baf.jpg

Kiedyś mistrzyniami w odcyfrowywaniu nazw blackmetalowych kapel były panie w aptece. Ale odkąd recepty są drukowane to mam spory problem ... Te młode nie potrafią... Muszę czekać aż zmianę będzie miała jakaś emerytowana pani magister, która pamięta stare, dobre czasy... ;)

• Haha 2

4 minuty temu, Karkolomny napisał(a):

Kiedyś mistrzyniami w odcyfrowywaniu nazw blackmetalowych kapel były panie w aptece. Ale odkąd recepty są drukowane to mam spory problem ... Te młode nie potrafią... Muszę czekać aż zmianę będzie miała jakaś emerytowana pani magister, która pamięta stare, dobre czasy... ;)

No, nie - nie dość, że łatwo odczytać (;)), to na dodatek nie jest to żaden black metal - tylko nowojorski, deathmetalowy Afterbirth. :P

• Like 1

58 minut temu, hex4986 napisał(a):

No, nie - nie dość, że łatwo odczytać (;)), to na dodatek nie jest to żaden black metal - tylko nowojorski, deathmetalowy Afterbirth. :P

Jakie to teraz wyraźne! 😎

Wielki_Szu.jpg

• Haha 2

24 minuty temu, Kajetanjazz napisał(a):

Chyba kończę z IEMami - Oriolus Traillii JP

Nie zawodzą okropnie naturalnym i otwartym dźwiękiem. Do tego pw first times, a tia fourte idą na sprzedaż

IMG_1337.jpeg

IMG_1339.jpeg

IMG_1340.jpeg

IMG_1344.jpeg

DSC_0484.jpeg

DSC_0441.jpeg

DSC_0450.jpeg

IMG_1348.jpeg

Dzisiejsze wrzutki pod znakiem IEMów Oriolus ;)

• Like 1

W dniu 22.11.2023 o 15:21, marco-polo napisał(a):

Słucham ich teraz i moim zdaniem grają ciepło. W piosenkach wokale nie są przejaskrawione ani damskie wysokie tzw. jazgot - naturalne. W utworach do elektroniki i jazzu w sam raz. Instrumenty grają jakby równo w jednym paśmie.

Tak patrzę na dane techniczne - identyczne, jak Porta Pro, więc zapewne te same przetworniki. Czyli praktycznie KPH40 to Porta Pro bez tych dodatkowych gąbek na skroniach.

34 minuty temu, Bednaar napisał(a):

Tak patrzę na dane techniczne - identyczne, jak Porta Pro, więc zapewne te same przetworniki. Czyli praktycznie KPH40 to Porta Pro bez tych dodatkowych gąbek na skroniach.

Porta Pro też posiadam więc mogę porównać.

• Like 1