Jump to content

Recommended Posts

Zrobiłem sobie moje pierwsze Customy B)  Konkretnie są to 1964Ears 1964-T (powinny przyjść w ciągu miesiąca). Pozbyłem się też Protectora i zamówiłem GoVibe Vulcan. 

• Replies 33k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Uff dotarło jedno z moich marzeń...   teraz spokojnie stoją i sobie dochodzą po podróży... ciężko doczekać się wieczora, gdy będę ich słuchał. Klipsch Heresy III      

❄🎄❄Święta to magiczny czas, gdy spełniają  się marzenia... album ze Suitami i Koncertami Telemanna w wykonaniu 🔥Apollo's Fire🔥 oraz Sonorousy X...❄🎄❄     ... to znaczy 🎶❤

Jeszcze w folii z japońskim powietrzem  

Posted Images

Zrobiłem sobie moje pierwsze Customy B)  Konkretnie są to 1964Ears 1964-T (powinny przyjść w ciągu miesiąca). Pozbyłem się też Protectora i zamówiłem GoVibe Vulcan. 

Gratulacje! Co skłoniło Cię do T a nie Q?

(powinny przyjść w ciągu miesiąca)

haha dobry żart ;) z całym szacunkiem, ale nawet w stanach mają opóźnia o kilkanaście dni, bo się nie wyrabiają z zamówieniami.

Idąc za głosem rozsądku (tzn. słuchając rad dawanych przez bardziej osłuchanych kolegów z forum) zakupiłem zestaw Samsung P3 + V-jays. Powinien dojść jutro, więc zacieram ręce ;) Mam nadzieję, że spadną mi kapcie z wrażenia podczas odsłuchu :D

Oprócz tego GH: Warriors of Rock.

• Legendarny

Clip+ i Cresyn C515H Violet :)

nareszcie plejer, na którego się czaiłeś :) a te Cresynki to jakaś dłuższa historia czy wzięte pod wpływem impulsu?

dłuższa historia, bardzo podobne do v-jays. Będzie recka :)

SoundMagic PL30

Ja dzisiaj odkopałem je z racji tego że zaczyna się dość gorący okres... Muszę przyznać, że to jest jednak dobrze grające 100 zł. Świetne słuchawki :)

Zamówiłem dzisiaj Comply T400 do PL30 :)

Do tego kilka neutrikow - RCA i jack oraz kable Cordiala CLS215 i CMTOP 222 :)