Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Najner napisał(a):

W jaki sposób inne? Czekając na Spotify HiFi może bym spróbował.

Pewnie inny poziom metafizyki audiofilskiej. Kto ma wiedzieć, ten wie

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kajo1971 napisał(a):

Swoją drogą nie mogę się nasłuchać tego Qubuza :)To inne podanie muzyki :) w dniu dzisiejszym skończyła mi się subskrypcja na Tidal i niech tak zostanie . 

Nie wiem jak oni to robią ale wygląda normalnie . dostaje się login i hasło i wszystko hula bez wylogowywania itd 

Ten łobuz to tylko na PC bo na androidzie w Poland to nie będzie śmigać. 

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Palpatine napisał(a):

Najprawdopodobniej to są konta kupowane z kradzionych kart kredytowych. Znany proceder.

Raczej to konta rodzinne. Biznesmen zostawia se pewnie ze 20% z wpływów. Na kradzionych kartach długo by nie pobiegał - za krótkie nóżki.

Edytowane przez audionanik
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, pua napisał(a):

Już dostałeś login! , ja jeszcze nie poczekamy.😗

Jeszcze nie. Również czekam 

8 godzin temu, Palpatine napisał(a):

Najprawdopodobniej to są konta kupowane z kradzionych kart kredytowych. Znany proceder.

 

😲 Panie, weź nie strasz. Ja to miałem nadzieję, że wszystko ok z tą transakcją było 

 

Edytowane przez _salgado_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, pua napisał(a):

Ten łobuz to tylko na PC bo na androidzie w Poland to nie będzie śmigać. 

 

Od kilku lat używam na androidzie w Polsce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, audionanik napisał(a):

Raczej to konta rodzinne. Biznesmen zostawia se pewnie ze 20% z wpływów. Na kradzionych kartach długo by nie pobiegał - za krótkie nóżki.

Też mi się tak wydaje...

W każdym razie sidła👎 Ja bym się w to nie pchał, szkoda kasy.

Po kilku miesiącach "firma" się może zwinąć.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, chico99 napisał(a):

Też mi się tak wydaje...

W każdym razie sidła👎 Ja bym się w to nie pchał, szkoda kasy.

Po kilku miesiącach "firma" się może zwinąć.

 

To raz, a dwa to chłopaki z Qobuz robią naprawdę fajną robotę: mają świetne playlisty, nad którymi trochę czasu poświęcają i widać, że to ręczna robota z dobrymi opisami. Dużo fajnej muzyki dzięki nim poznałem, w przeciwieństwie do autogenerowanych masówek ze Spotify czy Tidala.

Jakość dźwięku jest genialna, appka coraz lepsza. Jakiś czas temu mieli problemy finansowe i chcieli zamknąć biznes, a mimo to są i nawet obniżyli ceny.

Myślę, że warto ich wspomóc i uczciwie zapłacić przez stronę, a nie jakichś kombinatorów.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dweet napisał(a):

 

To raz, a dwa to chłopaki z Qobuz robią naprawdę fajną robotę: (…)

Myślę, że warto ich wspomóc i uczciwie zapłacić przez stronę, a nie jakichś kombinatorów.

Najpierw nauczyliśmy ich jeść widelcem, teraz mamy ich wspomagać finansowo? 😉Ok. ale kiedy serwis będzie dostępny w Polsce na normalnych warunkach bez kombinowania? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, audionanik napisał(a):

Niech się pojawią w Polsce, to ich wspomogę, a póki robią lachę, to niech nie jęczą, ludzie kombinują.


A może to problem z polskim ZAIKSem i innymi DEJCIE instytucjami?

Edytowane przez dweet
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, audionanik napisał(a):

Może tak być. Jesteśmy więc zmuszeni do cebulenia z miłości do wysokiej jakości.:D


Cebulenia na ludziach, którzy nie mają nic wspólnego z polskimi januszourzędami?
Nie kumam tego, że wydajemy tysiące, czy dziesiątki tysięcy PLN na sprzęt, a szkoda nam 12 euro na ludzi, którzy robią coś fajnego...

1 minutę temu, Dirian napisał(a):

A na iOS da się jakoś tego Łobuza ogarnąć?


Zmienić kraj płatności :)
Tu akurat pretensje do Apple

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, dweet napisał(a):

Nie kumam tego, że wydajemy tysiące, czy dziesiątki tysięcy PLN na sprzęt, a szkoda nam 12 euro na ludzi, którzy robią coś fajnego...

Jeżeli ten kobuz taki dobry, to mi nie żal; ale mój brak żalu nie spowoduje chyba dostępności w Polsce.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności