Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

59 minut temu, Undertaker napisał(a):

Społna po prostu tak cisnęło sumienie 

Cisnęło mnie najbardziej że @audionanik kupił ostatnio nowe słuchawy, a ja nie. Chciałem mu więc dowalić między oczy i kupić coś na co mnie nie stać (zastaw się a pokaż się!) więc znalazłem ofertę na jedne takie i już w głowie były moje bo szukałem nawet przejściówek szufladzie do kabelków w jakie były wyposażone i już nawet wzmaki oglądałem ale jak to krakus zacząłem się targować o jakieś grosze i mi je świsnął ktoś z przed nosa. Cleary to na otarcie łez ;)

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Spawn napisał(a):

Chciałem mu więc dowalić między oczy i kupić coś na co mnie nie stać

Mnie nie było stać na eikony, (a wcale nie były nowe); nooo ale jak ich posłuchałem to dostałem audiofilskiego ataku.

Tak serio, to skoro już kupiłeś te kliry, to niech Ci grają; mają sporo zalet, lecz ich specyficzny nalot mi osobiście nie pozwalał się nimi delektować.

Oczywiście jak je opiszesz, to jestem gotów się z Tobą pokłócić.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, docentore napisał(a):

Dzięki @Maysterza fajny kabelek. Lekki 4 żyłowy z modularnymi połączeniami z obu stron.
 

IMG_20221020_124229.jpg

IMG_20221020_124354.jpg

Co to za kabelek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lobuz1 napisał(a):

Co to za kabelek?

Robiony w Audeos, wtyczki EA ConnX od strony przetwornika, modularne ze strony źródła. @Maysterbędzie w stanie powiedzieć więcej :)
Ja chciałem coś lekkiego i giętkiego bez wielkiego ciśnienia na przewodnik, po prostu dobry jakościowo z porządną robotą (jestem kablosceptykiem
).
Ten świetnie mi pasuje.

  • Like 1
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@docentore

 

Pamiętam jak pisałeś, że nie wierzysz w granie kabli (chyba, że mylę osoby, ale chyba dobrze pamiętam), czy dalej to podtrzymujesz, kiedy zmieniłeś kabelek? Ciekaw jestem.

Edytowane przez MichalZZZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MichalZZZ napisał(a):

@docentore

 

Pamiętam jak pisałeś, że nie wierzysz w granie kabli (chyba, że mylę osoby, ale chyba dobrze pamiętam), czy dalej to podtrzymujesz, kiedy zmieniłeś kabelek? Ciekaw jestem.


Dobrze kojarzysz, jestem kablosceptykiem*, dla mnie liczy się wygoda i wygląd.

*kablosceptykiem otwartym jeśli chodzi o kable analogowe, twardym jeśli o cyfrowe. Nikt nie zdołał mnie przekonać, a samemu double blind testu nie przeprowadzę. Pożyjemy, zobaczymy ;)

 

 

6 minut temu, Palpatine napisał(a):

I jak on się ma względem firmowego kabla Mest MK2 za ponad 500$?

Jw, jeśli chodzi o brzmienie dla mnie bez zmian ;)
Jeśli chodzi o wygodę - zamawiałem wygodny, jest najwygodniejszy w mojej kolekcji; wygląd - jeden z najładniejszych jakie posiadam.

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, docentore napisał(a):

jeśli chodzi o brzmienie dla mnie bez zmian ;)
Jeśli chodzi o wygodę - zamawiałem wygodny, jest najwygodniejszy w mojej kolekcji; wygląd - jeden z najładniejszych jakie posiadam.

Jeśli nie psuje, to już bardzo dobrze o nim świadczy. Ja oryginałowi zaaplikowałem identyczne wymienne wtyki 2,5 na 3,5 na 4,4 bo ciężko było Mestom znaleźć lepszy brzmieniowo kabel. Co do wygody to się zgadzam, PW powinien się wstydzić za oryginał za 500$. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mam taki Maystrowy kabelek i jest spoko, chociaż u mnie na samej miedzi to jest dość sztywny, ale i tak wygodniejszy od Mestowego.

 

Na razie za ideał w kwestiach użytkowych uważam kabelek za FH9 - ładny, giętki, nie mikrofonuje i ma wymiennego pluga. Fiio się postarało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, marco-polo napisał(a):

Monoprice w drodze.

 

mono.jpg

Jak nie dojdzie to oskarżą Cię o złodzieja lajków. Zastanów się.

Tracking też może być fake- ja bym nie zaliczył i publicznie zlinczował. 🤣

Edytowane przez lobuz1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, marco-polo napisał(a):

Monoprice w drodze.

 

mono.jpg

To sobie poczekasz. GLS ma takie problemy w całej Europie. Moja przesyłka z Hiszpanii która miała być 13 października po tygodniu leżenia w Hiszpanii od 3 dni leży w Niemczech. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Jaro54 napisał(a):

To sobie poczekasz. GLS ma takie problemy w całej Europie. Moja przesyłka z Hiszpanii która miała być 13 października po tygodniu leżenia w Hiszpanii od 3 dni leży w Niemczech. 

Jest napisane że jest przechowywana to nie wysłana. To prawda. Jak dojdzie szybciej niż z Chin w ciągu 2 tygodnii to będzie dobry wynik. Z Polski mi szły 3 dni i było. Teraz to trzeba poprawki wziąć na te wszystkie propagandowe wiadomości i łykać niby jak pelikan że system się psuję. W Anglii drugi Borys w sukience już abdykował.

54 minuty temu, Jaro54 napisał(a):

To sobie poczekasz. GLS ma takie problemy w całej Europie. Moja przesyłka z Hiszpanii która miała być 13 października po tygodniu leżenia w Hiszpanii od 3 dni leży w Niemczech. 

Umnie jest bez daty kiedy dotrze.

Dostałem sms że kurier biegnie akurat przed chwilą. xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Ali moje zakupy w tym tygodniu po 8-9 dniach od zamówienia dotarły, a z Hiszpanii buja się drugi tydzień, dostawa kurierska 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jaro54 napisał(a):

Z Ali moje zakupy w tym tygodniu po 8-9 dniach od zamówienia dotarły, a z Hiszpanii buja się drugi tydzień, dostawa kurierska 

Ja na razie mam że jest w systemie a gdzie paczka to po trackingu jedynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności