Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, manuelvetro napisał:

Nie wiedziałem, że to kiedykolwiek napiszę, ale, co mi tam: hujwie to brzmi dumnie…

fribads studio

 

E566B982-E977-4B10-B0A6-8FFE484DF3A1.jpeg

Gdybyś miał jeszcze ich jakiś nowszy flagowy smartfon co wspiera l2hc...? 

 

Chyba że masz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie słuchałem tylko z iphona 11 kwadransik. Mam jeszcze do muzyki samsung M21, jako transport BT, ale nie wiem, kiedy będę miał czas się pobawić aplikacją. I tak pewnie przy iPhonie zostanę, bo fribadsy studio będą raczej używane do słuchania w tle, kiedy coś robię i powinienem mieć możliwość odebrania telefonu. Do słuchania muzyki to jednak raczej będę celebrował jedną z dwóch stacjonarek :) , bo mi dają frajdy moc. Niemniej dla fribadsów studio szacun.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś na androidzie Manu potrzeba i aplikacje z kodu QR na opakowaniu lub App Galery to zobaczysz pełne możliwości. Japko ze względu na hamerykański rodowód nie dostało za karę aplikacji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Jaro54 napisał:

Coś na androidzie Manu potrzeba i aplikacje z kodu QR na opakowaniu lub App Galery to zobaczysz pełne możliwości. Japko ze względu na hamerykański rodowód nie dostało za karę aplikacji 

Mam na samsung m21 apkę z kodu = AI life. I ten tego, aktualizację im zrobiłem i widzę ile mają % oraz nauczyłem się, że mogę się przełączać między iPhonem a Samsungiem podwójnym tąpnięciem w panel dotykowy. I to by było na tyle, bo LDACa jednak coś mnie się wydaje, nie obsługują, a ten kodek l2hc to tylko dla huajwejów flagowych :( zdaje się.

Niemniej, cały czas jest git. To przełączanie między dwoma urządzeniami na klikanie w panel jest szczególnie fpyte.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz regulować ANC również 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, tommir napisał:

I po co te wszystkie multiarmatury i inne hybrydy. Jeden przetwornik, a strojenie to mistrzostwo.

Dokładnie takie same wnioski miałem, gdy założyłem te lub ER4SR - nie pamiętam - po jakichś wieloprzetwornikowych customach. Tylko mam problem z głębokością penetracji Etymoticów. Stąd jestem wierny odkopanym niedawno Sony MDR-EX700LP. Ideałem nie są, ale ich napęd też nie, co w terenie typu lotnisko zupełnie mi wystarcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, majkel napisał:

Dokładnie takie same wnioski miałem, gdy założyłem te lub ER4SR - nie pamiętam - po jakichś wieloprzetwornikowych customach. Tylko mam problem z głębokością penetracji Etymoticów. Stąd jestem wierny odkopanym niedawno Sony MDR-EX700LP. Ideałem nie są, ale ich napęd też nie, co w terenie typu lotnisko zupełnie mi wystarcza.

Ta penetracja to jest główny argument przeciw. Kiedyś miałem już Ety wypożyczone na kilka dni i pamiętam, że ucho przyzwyczajało się z czasem. Na razie po wczorajszych odsłuchach dzisiaj zarządziłem dzień przerwy.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, tommir napisał:

I po co te wszystkie multiarmatury i inne hybrydy. Jeden przetwornik, a strojenie to mistrzostwo.

 

IMG_4517.jpg

Ta naklejka dzielnego pacjenta to idealnie się wpasowuje do sposobu aplikacji Etów...

Gdyby nie ten gwałt na kanałach, to ER4XR nadal mógłby dla wielu być endgamem, bo są kapitalnie zestrojone i braki mają tylko niewielkie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam wolę er4sr, bez sztucznie podbitego basiku. Takie bardziej referencyjne są, a i ze starym c10 kolorflajem dają kapitalną synergię.

Edytowane przez Weird_O
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, tommir napisał:

po co te wszystkie multiarmatury i inne hybrydy. Jeden przetwornik, a strojenie to mistrzostwo.

Zacytuję (mniej więcej, słowo w słowo nie pamiętam) Kolegę @all999'a, który kiedyś w dziale sprzedam napisał takie słowa

'Bas bardzo dobry jak na armaturę. Ale bardzo dobry to za mało.' 

A same ety bardzo lubię, swoich trójek XR nie mogłem pozbyć się bardzo długo. Ale jednak jak ktoś lubi trójwymiarową scenę albo wibrujący subbas, to jednak armatura Ety taka sobie :)

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dirian napisał:

A jak one grają na piankach z zestawu i czy tez tak gwałcą kanały? Od długiego czasu kusiło ich spróbować, ale no właśnie ten komfort…

W zestawie nie miałem niestety pianek, kupiłem z drugiej ręki, ale to ciekawe pytanie i chyba muszę zbadać temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, euter napisał:

@tommir Do Etymotic polecam custom tipsy. Koszt ok. 300-400 zł i wszystkie problemy natury ergonomicznej znikają :)

Rzeczywiście, nie wpadło mi to teraz zupełnie do głowy, a miałem przecież takie do Nobli kiedyś... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=77945]tommir[/mention] Do Etymotic polecam custom tipsy. Koszt ok. 300-400 zł i wszystkie problemy natury ergonomicznej znikają
Tylko ich wsadzanie i dopasowywanie zajmuje wieczność. Przynajmniej tych silikonowych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Spawn napisał:

Jak po aplikacji er4 na choinkach mocniej rosną wam wąsy i włosy na klacie to oznacza że aplikacja jest odpowiednio głęboka ;)

Ale, że na produkcję testosteronu wpływa? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, tommir napisał:

Ale, że na produkcję testosteronu wpływa? ;)

 

Aby uzywać er4 trzeba być bardzo pewnym siebie audiofilem z przysłowiowym wąsem. W świecie nastoprzetwornikowców można się natknąć na szyderę od początkujących amatorów że "haha ale masz jeden i do tego mały przetwornik XD" jednak sezonowy audiofil wie że nie ilość a jakość aplikacji tegoż przetwornika daje prawdziwą satysfakcję. 

  • Like 1
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności