Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, audionanik napisał:

@Undertaker wzmak rzeczywiście bardzo dobry, ale w tej cenie jest kombo dx3pro+ ze wmakiem podobnej klasy (mi nawet bardziej pasi).:P

 

Zgadza się, małe dobrze grające pudełko - nie wiem jak oni tam upchali wnętrzności. Mocy spoooro. 

Ja go kupiłem jakiś czas temu a chwalę się teraz na fali hajpu na Toppingi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, niebond napisał:

IMG_20211222_181845.thumb.jpg.2ac88ba1525c7be5a5e6181b18cfb507.jpg

 

w moim systemiku detronizuje Aune S6 Pro

Gratuluję zakupu ale po zdjęciu wiem tylko, że to srebrny Pioneer i na nim jakiś czarny element. Fajnie jakby autorzy postów pisali co kupili 🙄

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, manuelvetro napisał:

Noble Audio Falcon Pro

0ABFC1D5-B75F-4E54-B992-C66E72854E19.jpeg

 

@manuelvetro , jeśli w dalszym ciągu zamierzasz pozyskiwać to co ja to teraz zacznij się rozglądać za AH-D7000, ja się cieszę nimi od dziś dzięki @marekhall . (Chociaż moje Falcony są skromniejsze, bo bez pro.) 

001123.jpg001122.jpg

  • Like 6
  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, domil napisał:

 

@manuelvetro , jeśli w dalszym ciągu zamierzasz pozyskiwać to co ja to teraz zacznij się rozglądać za AH-D7000, ja się cieszę nimi od dziś dzięki @marekhall . (Chociaż moje Falcony są skromniejsze, bo bez pro.) 

001123.jpg001122.jpg

A tak z przypadku k812 i Falcony się trafili. 812 to brałem z sentymentu wieloletniego dla k701 - no i cenie razem z argentum extreme odmówić nie mogłem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, manuelvetro napisał:

A tak z przypadku k812 i Falcony się trafili. 812 to brałem z sentymentu wieloletniego dla k701 - no i cenie razem z argentum extreme odmówić nie mogłem.

 

To może i Denony jakoś się napatoczą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, domil napisał:

 

Życzę jednego i drugiego!

To jest jakiś pomysł. Zapotrzebuję u żony w prezencie gwiazdkowym d7000 i pieniądze. Było nie było, ona w większości mi sfinansowała zakup k812 :) I to jest równouprawnienie właśnie :P Może kobieta więcej zarabiać? Prawda?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, manuelvetro napisał:

To jest jakiś pomysł. Zapotrzebuję u żony w prezencie gwiazdkowym d7000 i pieniądze. Było nie było, ona w większości mi sfinansowała zakup k812 :) I to jest równouprawnienie właśnie :P Może kobieta więcej zarabiać? Prawda?

To się do Miikołaja pisze, jeszcze zdążysz przed Gwiazdką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, neonlight napisał:

Avantone Planar Black 

Lumii_20211221_140807238.jpg

Gratki ! Świetne słuchawki. Też duuuużo o nich myślałem. Czyżby end game ? Jeżeli nie to jestem pierwszy w kolejce ;) 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności