Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie gejowskie?? Myślałem, że hd800 są gejowskie. Tak [mention=52281]audionanik[/mention]kiedyś pisał
Miłość do bycia ru.....m od tyłu, przez producentów audio nie ma związku z homoseksualizmem - ta przypadłość nazywa się audiofilia - można się z niej wyleczyć ale kontakt ze specjalistą jest wymagany
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, RIH napisał:

ta przypadłość nazywa się audiofilia - można się z niej wyleczyć ale kontakt ze specjalistą jest wymagany

Dość skuteczny może być kontakt z NwAvGuy'em, albo Bredźłoszem. Pierwszy nie ma pojęcia o dobrym dźwięku, drugi nie rozumie ani wyników pomiarów, ani tego jak ludzki słuch reaguje na dźwięki, więc mogą wyleczyć wielu:D... podobnie jak smakoszy z nadziei na wykwintne jedzenie potrafi wyleczyć większość restauratorów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, neonlight napisał:

Ehh.. audiofilia, zakupofilia - jak żyć Współuzależnieni, jak żyć?! 😁

20211103_213241.jpg

W pierwszej chwili myślałem że to tuba albo kondensator do auta :D 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to tylko prosiaczek ;)

Edytowane przez Jaro54
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, audionanik napisał:

Dżizas! Ale oldskulem pocisnąłeś.

Różowa dioda? Serio? Nie pamiętam żeby była różowa:unsure:

Jak się taboretem foci, to i z czerwonego róż się robi. :D 

 

Czaję się i czaję od dłuższego czasu na X-Can v.3, ale nie ma, a jak są, to ceny z d..y, więc z braku laku.. prosiaczek z pierwszego miotu. ;) Zero brumu na niskoomowych X1, brzmienie bym powiedział.. neutralne, czyściutkie, szybkie na dole, lekko wygładzone na górze, ale lampowe typowo nie jest, choć średnica bogatsza w wybrzmienia/faktury od XD05Plus na bank. 

31 minut temu, cpu1 napisał:

W pierwszej chwili myślałem że to tuba albo kondensator do auta :D 

Hehe.. ja go nigdy na żywo nie widziałem, jak odpakowałem paczkę, to w lekkim szoku byłem, bo myślałem po fotkach, że będzie znacznie mniejszy, a to taki serdel-gigant jest. :D 

Edytowane przez neonlight
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E1DA 9038S G3 Susumu 3000 z wyjściem 2.5mm potrafi napędzić Ethery już ze smartfona. Dzięki [mention=82873]Zychoo[/mention]  
Trza zrobić własny kabelek USB-C->USB-C bo producent przydziadował.
E1DASG3.thumb.JPG.50a1852a81b565db0f64a9ac98f0aa7d.JPG
Jak drenaż baterii z telefonu?

Wysłane z mojego Redmi Note 9 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Wire i FCL wróciły mi z renowacji. Do The Wire wskoczył ALPS, a FCL zyskał nowy system zabezpieczeń i okablowanie. Szczegółów nie znam. Oba grają świetnie, więc niemożliwością jest wychwycenie jakiejś sygnatury, tylko w dalszym ciągu mam placebo, że FCL gra trochę bardziej gładko. Narzekać nie będę. :) 

Edytowane przez MrBrainwash
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, waski napisał:

Coaxy do moich Thieli CS3.7 

Przeszczep się powiódł i w końcu kolumny grają tak jak należy.

Małe święto sobie zrobiłem. Nie wiem czy pójdę spać dziś ❤️❤️❤️

 

 

20211105_224123.jpg

Nieźle się puentują te Thiele. A co to za "wąż" w tle? Głośnikowy, czy zasilający? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności