Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Dongielek AVANI + przymusowo w zestawie douszne Monk + zdziwienie bo jeszcze jedne gratis z logiem Motoroli pewno jakieś falsy ale miły gest ze strony sprzedającego :) 

avani.thumb.jpg.e3f57b0ae4c654ecda279bf01e0f157e.jpg

Edytowane przez cpu1
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Gratki! Gdzie dorwane? 
Na niemieckim ebayu. Aż się zastanawiam czy nie kupić drugiej pary. Są też w czeskim sklepie audiodum, ale drożej.

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka



  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, waski napisał:

Ja też poszedłem tylko po bułki do sklepu z owadem.

 

20211030_142542.jpg

Po ile te pyty? 20?

Edytowane przez lobuz1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, marcelmtbmx napisał:

Sony xba-n3 już u mnie. Są na prawdę super, od razu spiral dot’y do nich wleciały i podoba mi się co słyszę 😊

F9CBC635-F122-484C-8C5D-00F0E3593CF6.jpeg

Gdzie kupiłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki moim zdaniem bardzo ładne, solidnie wykonane, świetnie wyposażone (niejeden wielokrotnie droższy model mógłby się zawstydzić), nieco lepszy przewód niż w FD3 (dużo bardziej elastyczny, choć troszkę się plącze), wymienne tulejki (ja akurat różnicy w basie nie słyszałem) i ogólnie solidne granie w akceptowalnej cenie, ale wszystko zostało zrujnowane przez tragiczny komfort.

01003860.jpg

01003856.jpg

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki moim zdaniem bardzo ładne, solidnie wykonane, świetnie wyposażone (niejeden wielokrotnie droższy model mógłby się zawstydzić), nieco lepszy przewód niż w FD3 (dużo bardziej elastyczny, choć troszkę się plącze), wymienne tulejki (ja akurat różnicy w basie nie słyszałem) i ogólnie solidne granie w akceptowalnej cenie, ale wszystko zostało zrujnowane przez tragiczny komfort.
01003860.thumb.jpg.aab5520d1d4187c305a798a50920fef0.jpg
01003856.thumb.jpg.2f6bd578e2827e1bad29c95a28aff388.jpg
Ja tam na komfort nie narzekam 940bee5bf3b1590c2977a39d16fa844e.jpg
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie niestety uwiera element, gdzie wstawione są gniazda i wentylacja - szczególnie w lewe ucho. Dosłownie 5 minut i mam dość.
Mamy różne uszy i już nie raz na tym forum miałem okazję się przekonać, że coś, co dla jednej osoby brzmi/leży znakomicie u innej się nie sprawdza, także ten...takie hobby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam wrażenie, że FiiO to w ogóle jak projektuje słuchawki to chyba na taki etap jak "komfort użytkowania" za bardzo nie zwraca uwagi. Miałem kilka ich modeli i żaden nie był przesadnie wygodny, o tragedii jaką były FH5 nie wspominając. A to za krótka tulejka, a to niewygodne kopułki, a to sztywne zauszniki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności