Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Jednak trochę doinwestowałem HEXy bo żal było patrzeć na wygniecione i tak już reanimowane pady. Długo się zastanawiałem nad zakupem i w końcu decyzja padła. Oryginalne odpadały ze względu na kiepską trwałość, pomijając ich cenę. Dziś przyszły dedykowane z owczej skóry i z pianką pamięciową. Były pewne obawy co do spasowania, jak się okazało bezpodstawne. Bardzo precyzyjnie wykonane jeżeli chodzi o kształt powierzchni przyklejanej do obudowy. Z oryginalnych padów odzyskam pierścienie bo nie wiadomo jakiej jakości jest taśma przylepna.

 

pady1.thumb.JPG.e0b311da456f214a8a9452e3abb32b8d.JPG

pady2.thumb.JPG.c3d15a5a5b41d64e680b0bc8dd53b114.JPG

 

Do Hanadomi B8 też już przyszły ale z szajs skóry za grosze bo na próbę. Rozmiar dla Brainwavz HM5. Szkoda że Chińczyk przysłał dwie prawe no ale zawsze można obrócić szwem do góry :)

 

Oryginalnie cienko, blisko i potliwie :

pady3.thumb.JPG.50e4ae9efb59a4576b5f812c10aa0ddc.JPG

Teraz trochę większy docisk ale ogólnie na plus :

pady4.thumb.JPG.4c8a9de603d2a1d1448af44e6c5b3502.JPG

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, neonlight napisał:

@cpu1 napisz, czy zaszły jakieś zmiany w brzmieniu w HEX'ach, bo to jest najważniejsze, jakby nie patrzeć. 😉👍

Szczerze ? To pod kątem dźwięku różnicy nie poczułem. Te nowe pady też mają perforację w środku tak jak oryginalne tylko tam była kiepska cerata. HEXy ostatnio rzadko bywały na mojej głowie stąd może nie wyłapałem różnic. W każdym razie dźwięk w nich jest konturowy, bas twardy, dobrze i szybko atakują jak lubię. Teraz na pewno będę ich częściej używał bo stare pady trochę "gryzły" mnie po uszach i szyi 😁 Co naturalna skórka to skórka :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, neonlight napisał:

Ja też mam fazę na kable, te dobrze wykonane, broń Cię panie Boże nie audiofilskie, o takie.. 😆

Lumii_20210930_185530433.jpg

Też mam takiego ;)

 

5 minut temu, RIH napisał:

Śmichy Hihy - ja kiedyś walczyłem z synergią, kupowałem "audiofilskie" 3,5 jack na 2xRCA - a najlepiej zagrał Vivanco za 70 zł emoji2.png

Ten jest tańszy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy się z Vivanco nie śmiejcie, lata świetlne temu wypuścili nawet fajne słuchawki które stawały w szranki z takimi ówczesnymi tuzami jak CAL. Ba, w te budy od Vivanco Audeze wsadzili swoje pierwsze, prototypowe LCD-1 - nie mylić z dzisiejszymi o tym samym numerku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy się z Vivanco nie śmiejcie, lata świetlne temu wypuścili nawet fajne słuchawki które stawały w szranki z takimi ówczesnymi tuzami jak CAL. Ba, w te budy od Vivanco Audeze wsadzili swoje pierwsze, prototypowe LCD-1 - nie mylić z dzisiejszymi o tym samym numerku.
Ja już od pierwszych LCD2 (które IMO grały ******ście), wiedziałem, że Audeze to w stodole majstruje z komponentów, z szafki wujka Jeffa
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności