Jump to content

Muzyczne Zakupy

ignacy

Recommended Posts

W dniu 8.09.2021 o 17:49, audionanik napisał:

Tylko że ja mam jednak nei 3003

https://allegro.pl/oferta/interkonekt-neotech-nei-3003-up-occ-amphenol-75-11088007711

i nie wiem czy one w tym sezonie są killerami.

Czasy Czarnobyla...

To ile chcesz za ten kabelek? W sumie mam już, ale jak za jakieś psie pieniądze to może pomogę pozbyć się problemu :P 

9 hours ago, marco-polo said:

Licytacja na ebay-u od 400 euro na hifisharks

Zdjęcia z licytacji, która BYŁA, ale się skończyła, bo ją wygrałem. 😉
Są to więc zdjęcia egzemplarza, który autentycznie posiadam.

Nie zapytałałeś się czy z to z tej aukcji tylko stwierdziłeś, że licytacja. Może lepiej sprawdzić zanim wysunie się jakieś domysły?

@marco-polo

Potrafisz wysunąć nie sprawdzone domysły, a czy potrafisz przeprosić?

Oto 3 ostatnie dacki, które kupiłem i się nimi tutaj pochwaliłem:

20210920_074109.thumb.jpg.dc164ab7f25dbe98e339c7269375b560.jpg

Od góry: Monarchy Audio 22B z 2xpcm63k, DIY tda1541 NOS z lampami oraz Lite dac 83 z 4xpcm1704k

Edited by NuYam
  • Like 4

W dniu 6.09.2021 o 20:03, MichalZZZ napisał:

Zamkniete maja swoj niepowtarzalny klimat, to cisnienie i potega basu robią robote. No i moich kochanych dzieciaków nie slysze. Małżonka, ktorej sie buzia nigdy nie zamyka tez jest wyciszona :D Mozna sie w pelni zrelaksowac przy muzyce :)W kazdym razie zamkniete Verite brzmia jak otwarte sluchawki, tyle tylko, że izolują. Po pierwszych utworach jestem zafascynowany jak ogromną sceną grają!

Czy do nich jest potrzebna stacjonarna elektrownia czy można pomyśleć o graniu z czegoś mobilnego?

Całkiem przyjemnie grają, szczególnie nówki za 300 stówki 👍 Jak sobie przypomnę, że kiedyś WH1000XM3 kupiłem za 1100 zł to 🤢 Jutro w autobusie testy NFC.

IMG_20210920_213956.jpg

• Like 8

3 minuty temu, _salgado_ napisał:

Jak to mówią, stara miłość nie rdzewieje - no, zwłaszcza gdy jest ona z miedzi 😁

Do udanej transakcji doszło z:

1) użytkownikiem @tawek33 - SP1000 🍻

2) amazon.pl - etui miter ;)

20210921_115831.thumb.jpg.bcf24ec889fab4fb82cbe76511ca92df.jpg

A tu jeszcze zdjęcie rodzinne:

20210921_120058.thumb.jpg.0c0d3ac5a868f5cbbde7ffcd429e6b13.jpg

Czy mógłbyś przyrównać go "małego niebieskiego"?

Z xdp300r grają 812 już bardzo dobrze, słucham przeważnie na głośności ok. 140/160, high gain, na cichych utworach było blisko maxa, ale dał radę staruszek 300r. A z zupgrejdowanego ZENstawu jest petarda! 

16 minut temu, Compton napisał:

Grał jak złoto, a z tym srebrnym kabelkiem to już w ogóle.

Żałuj! :)

Słabo te słuchawki nadają się do pracy, żeby słuchać muzyki w tle. Człowiek się wsłuc**je, analizuje, rozkoszuje... a praca leży... :D k701 w tej roli się lepiej sprawdzają... Tylko za grzyba nie mogę zdjąć k812 ze łba. Jak wstaję od ZenStawu, to wykręcam duży jacek, wpinam się w shanling m6 (wcześniej 300r, ale M6 lepiej z nimi gra) i idę do toalety np. Dlatego argentum na razie leży :D 

• Like 1

Teraz, Wisting napisał:

To ten, co kiedyś miał mykupyku, a potem ja i Vaiet? Zacna sztuka.

Ja nie kupowałem swojego na forum, więc jesteś w błędzie. Swojego ściągałem nowego z Turcji, na gwarancji.