Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj nowy Linkin Park<br />a dzisiaj nowiutkie AKG K420 (nie wytrzymałem długo z PX100-II)

 

Jak wypadają te AKG w porównaniu do PX100 II?

Edytowane przez Arthass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja prdle, bres mnie będzie chyba całe życie rozwalał swoimi uber-okazyjnymi zakupami... :D hd'ki za ile? <1000? bo nie wierzę żebyś dał więcej ;) btw zaraz ci się miejsce w sigu skończy, weź że coś sprzedaj albo oddaj potrzebującym ^^

 

a w temacie - niepełnosprawny clip 1gb (mam nadzieję że naprawię) i srs300, low budget, tak żebym miał na czym słuchać w drodze na uczelnie czy na miasto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojt nie doceniasz mnie ;), przeplaciłem troche wiec odrazu na head fi wyladuja ;) ~2250 dalem.

 

a sygnaturki juz nie ogarniam od dawna, moze kiedys sie potrudze, duzo sie nazmienialo... ogolnie to sam vintage prawie zostal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeplaciłem troche wiec odrazu na head fi wyladuja ;) ~2250 dalem.

jednak nie ma oczekiwanej muzycznej nirvany? ;) tak serio to wg ciebie są warte w ogóle tyle hajsu (tzn normalnej ceny)? świetny deal btw, ale tego chyba nie muszę podkreślać ;)

 

ogolnie to sam vintage prawie zostal

z ciekawości, jakiś ulubiony zestaw na ten moment?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taczka 2G 16gb z Allegro

Taki tymczasowy substytut laptopa na uczelnie. Zobaczymy jak się sprawdzi w tej roli

Ile zapłaciłeś?

Ja zawsze się śmiałem z ludzi, którzy potrafią używać iPhone, Toucha albo telefonów zamiast laptopa, a tutaj okazało się, że sam odkąd mam HTC Magic praktycznie nie noszę laptopa na uczelnie, uświadomiłem sobie to dopiero po kilku miesiącach. Laptopa biore tylko wtedy, jesli np. w domu nie zdążyłem napisać jakiegoś programu na laboratoria, a mam w grupie koleżankę, która w takich sytuacjach klepie wszystko też na Magicu przez SSH albo VNC T_T

Do zabicia nudy na niektórych wykładach telefon sprawdza się całkiem dobrze, mieści się w kieszeni, a do czytania for albo czytania jest ok. Z Touchem też chodziłem może 2 tygodnie, potem spodobał się koleżance z grupy i kupiła go ode mnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Taczka 2G 16gb z Allegro

Taki tymczasowy substytut laptopa na uczelnie. Zobaczymy jak się sprawdzi w tej roli

Ile zapłaciłeś?

Ja zawsze się śmiałem z ludzi, którzy potrafią używać iPhone, Toucha albo telefonów zamiast laptopa, a tutaj okazało się, że sam odkąd mam HTC Magic praktycznie nie noszę laptopa na uczelnie, uświadomiłem sobie to dopiero po kilku miesiącach. Laptopa biore tylko wtedy, jesli np. w domu nie zdążyłem napisać jakiegoś programu na laboratoria, a mam w grupie koleżankę, która w takich sytuacjach klepie wszystko też na Magicu przez SSH albo VNC T_T

Do zabicia nudy na niektórych wykładach telefon sprawdza się całkiem dobrze, mieści się w kieszeni, a do czytania for albo czytania jest ok. Z Touchem też chodziłem może 2 tygodnie, potem spodobał się koleżance z grupy i kupiła go ode mnie ;)

460zł. Mogłem trochę poczekać, bo teraz trochę taniej już chodzą.

Hmmm, hmmmmmm. Kurde, sprzęt spodobał mi się tak mocno, że zastanawiam się na aJfonem. Zauważyłem, że sporo osób na Polibudzie robi podobnie (telefon z iOS / Androidem zamiast laptopa). A jak przywiozłem do akademika kompa stacjonarnego to całkiem mi odeszła ochota na kupno laptopa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności