Jump to content

Muzyczne Zakupy

ignacy

Recommended Posts

7 minut temu, audionanik napisał:

@Cain1916 nic nie mówiłem, że zachowanie powagi na tym forum to zadanie dla mięczaków.

Obśmiałem się, jakbym czytał o wszystkim i o niczym #2

Tym się chyba nie chwaliłem, od @Perula, OCC 7n 8 żył, podobny jak ma @dj1978, tylko on ma FAW noir do k701, a ja Perul sunlight do he400se lub hf580 :) Dobrze mam :) 

image.jpg

• Like 4
  • Thanks 1

2 godziny temu, Cain1916 napisał:

Co prawda nie miałem hd800 na głowie od dwóch lat, ale wspominam je jako lepsze od AKG.

m  Czy    ja  dobrze  widze ,  porównujecie    te  slynne   hd800  za   4-tery  patyki   ,  z  akg  701    za   trzy  stowki ???

1 godzinę temu, dj1978 napisał:

Bardzo się cieszę, że je (K701) mam, prędzej się forum rozsypie niż je sprzedam😉

witamy  w  Klubie    akg    serii 7 , tez  tak  mysle  ale  juz  je  chcialem  sprzedac ,  niestety  sa   tak  tanie  ze  nie{sprzedam}.

14 minut temu, dj1978 napisał:

ale teraz widze, ze wtyk od strony wzmaka balans 2.5 mm? Nie mam w niczym takiej ciasnej dziurki🙂

Ja mam w xdp300r, shanling m6 i EarMen Sparrow. Miałem jeszcze dwie, ale jedną oddałem w barterze (Q5K), a druga (DC-01) się puściła w podróż.

Było M6pro nie sprzedawać :P 

Apropos zakupów kablowych. Mam na biurku 5 par słuchawek, mniam, wszystkie mają kabelki szlachetne pochodzące z rękodzieła. Od Forzy, Audeosa, Perula. Brakuje Jimmiego Dragona do kolekcji, ale nie mam już środków na kolejną parę. Zdjęcie strzelę jutro :) 

• Like 1

1 minutę temu, MrBrainwash napisał:

Haha, mam podobnie. Film to chyba analogia do Sokłatesa Antydemokłaty. 🤣

Podejrzewam, że Kasza też się rechotał, jak kasował :) 

Znam to ze szkoły. Czasami dzieciaki taki numer odwalą, że musisz powstrzymywać śmiech, jak im dajesz reprymendę :D 

4 minuty temu, manuelvetro napisał:

Znam to ze szkoły. Czasami dzieciaki taki numer odwalą, że musisz powstrzymywać śmiech, jak im dajesz reprymendę :D 

:)

Te zmodowane AKG wydają się ciekawe. Ja rozumiem podejście i trzymania się stocku i modowania. W tych cenach co chodzą używki to nie głupio byłoby nawet mieć dwie pary, jedne modowane, a drugie nie. Sam już raczej nie spróbuje bo wszystkie sloty u mnie zajęte. 

11 minut temu, manuelvetro napisał:

Zapewne nadal rechocze, bo wszyscy wiedzą czego film był ilustracją poza jednym Jasiem jak zwykle:D

26 minut temu, pilotKA napisał:

porównujecie    te  slynne   hd800  za   4-tery  patyki   ,  z  akg  701    za   trzy  stowki ???

Na tym forum można porównywać wszystko z wszystkim i nikt Ci nie zabroni tego czynić :) Co inne zgadzać się z takim stwierdzeniem ;)

13 minut temu, cpu1 napisał:

Na tym forum można porównywać wszystko z wszystkim i nikt Ci nie zabroni tego czynić :) Co inne zgadzać się z takim stwierdzeniem ;)

tylko  chcialem  sie  upewnic  ze  chodzi  o  te   hd 800 , co  je  sejfie  trzeba  trzymac . Racja   ,  z tym  ze   mozna  porównywac   wszysto , jednak  jako posiadacz 702-jek ,ciesze  sie  ze nawet  ktos  wpadl  na  pomysł by  je  zestawic   z  słuchawkonami  dziesiecio krotnie  drozszymi 

. przypomnial   sie  mi  dowcip - co ma  wspólnego  maluch  z  mercedesem ? ale  pewnie  znacie odpowiedz.

2 minuty temu, pilotKA napisał:

tylko  chcialem  sie  upewnic  ze  chodzi  o  te   hd 800 , co  je  sejfie  trzeba  trzymac . Racja   ,  z tym  ze   mozna  porównywac   wszysto , jednak  jako posiadacz 702-jek ,ciesze  sie  ze nawet  ktos  wpadl  na  pomysł by  je  zestawic   z  słuchawkonami  dziesiecio krotnie  drozszymi 

. przypomnial   sie  mi  dowcip - co ma  wspólnego  maluch  z  mercedesem ? ale  pewnie  znacie odpowiedz.

Jeden i drugi jest na M?
K701 kosztowały w dniu premiery chyba między 2 a 3 k i były flagowcem. Wtedy ta kwota  znaczyła dużo więcej niż dziś. Porównanie starego i „nowego” flagowca nie powinno dziwić.

22 minuty temu, audionanik napisał:

Zapewne nadal rechocze, bo wszyscy wiedzą czego film był ilustracją poza jednym Jasiem jak zwykle:D

Kasza o 3 Jasiach wspominał bodaj, czy 3 z każdej strony?

4 minuty temu, manuelvetro napisał:

K701 kosztowały w dniu premiery chyba między 2 a 3 k i były flagowcem. 

Niee.. serio, mi się wydaje, że bliżej 1.5kzł?! 😗  

Edit.

Znalazłem w starej recenzji Audio 1600zł. 

Edited by neonlight

Teraz, neonlight napisał:

Też tak pamietam; swoje kupiłem na promocji za 1299:D

5 minut temu, neonlight napisał:

cenowarka podaje coś koło 1700 :)

15 minut temu, manuelvetro napisał:

Jeden i drugi jest na M?

tez ........maja te same  strefy  zgniotu  ,  obydwie  koncza  sie  na  silniku .

hd   800  powinny  zrobic   miazge  z   akg  , biorac  pod  uwage   cennik.

Wygooglowałem artykul z 2008 roku i opisem ceny 250 funciaków i to się zgadza, że max 1500 zł.

Edited by cpu1

1 minutę temu, neonlight napisał:

Mówiłem, wtedy jeszcze nie przekraczano magicznej granicy 2kzł, poza Stax'em i Orpheus'em, no dobra Grado jeszcze. 😁

Dobra, ale wtedy 1,5k miało dużo większa siłę nabywczą niż dziś 2k :P 

@manuelvetro

Si i też to widziałem ale co nowe to nowe choć chyba Ci co polują na nie to chyba raczej z austriackiej produkcji. Nie wiem czy u nas na forum były aż tak wnikliwe porównania.