Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, lobuz1 napisał:

Tym razem wszystko zaczęło się bardzo niespodziewanie…Już miałem wczoraj w nocy powolutku kłaść się do łóżeczka, gdy natrafiłem na informacje o bardzo dobrej ofercie na Aeon. Dzisiaj rano podjechałem i zakupiłem. Obejrzałem je dokładnie pod lupą- są jak nowe, żadnej ryski :)  Dzięki @neonlight za cynk- opuścił jeszcze 100zł :) . Plułbym sobie w brodę tfu tfu jakbym ich nie kupił, chodziłbym smutny i stracił ochotę na wysuszona jajecznicę serwowaną przez moją żonę codziennie rano.

E286D5EA-2BCD-47F9-AE88-223BA47A16CE.jpeg

D1EA10C4-2605-494B-A67F-4E9AD598EB80.jpeg

Gratulacje :)

P.S. Nie martw się. Moja serwuje dokładnie taką samą. Podobno lepsza...

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lobuz1 napisał:

Tym razem wszystko zaczęło się bardzo niespodziewanie…Już miałem wczoraj powolutku kłaść się do łóżeczka, gdy natrafiłem na informację o bardzo dobrej ofercie na Aeon. Podjechałem dzisiaj rano i zakupiłem. Obejrzałem je dokładnie pod lupą- są jak nowe, żadnej ryski :)  Dzięki @neonlight za cynk- opuścił jeszcze 100zł :) . Plułbym sobie w brodę tfu tfu jakbym ich nie kupił, chodziłbym smutny i stracił ochotę na wysuszoną jajecznicę serwowaną przez moją żonę codziennie rano.

E286D5EA-2BCD-47F9-AE88-223BA47A16CE.jpeg

D1EA10C4-2605-494B-A67F-4E9AD598EB80.jpeg

Gratulacje.

Kurdebalans, w takiej cenie to i ja bym się szarpnął😋. Także ten tego.. jakby Ci się kiedyś znudziły, albo nie mógłbyś już na nie patrzeć to ja chętnie je przytulę😁.

Jajecznicę po transakcji  mógłbym Ci zrobić taką, że palce lizać😛.

U mnie w domu mam dożywotnią wyłączność na smarzenie jajecznicy i nikt mi nie podskoczy w tym temacie he, he.

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tommir napisał:

Gratulacje :)

P.S. Nie martw się. Moja serwuje dokładnie taką samą. Podobno lepsza...

Zacząłem trzytygodniowy urlop, żonę z synkiem odstawiłem do mamusi. Jakoś sobie sam muszę radzić…

C5F51A18-ADE4-4E40-A8B4-D45171560AF1.jpeg

Edytowane przez lobuz1
  • Like 1
  • Thanks 2
  • Haha 6
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lobuz1 napisał:

Tym razem wszystko zaczęło się bardzo niespodziewanie…Już miałem wczoraj powolutku kłaść się do łóżeczka, gdy natrafiłem na informację o bardzo dobrej ofercie na Aeon. Podjechałem dzisiaj rano i zakupiłem. Obejrzałem je dokładnie pod lupą- są jak nowe, żadnej ryski :)  Dzięki @neonlight za cynk- opuścił jeszcze 100zł :) . Plułbym sobie w brodę tfu tfu jakbym ich nie kupił, chodziłbym smutny i stracił ochotę na wysuszoną jajecznicę serwowaną przez moją żonę codziennie rano.

E286D5EA-2BCD-47F9-AE88-223BA47A16CE.jpeg

D1EA10C4-2605-494B-A67F-4E9AD598EB80.jpeg

Haha.. no i super, cieszę się, że wszystko się dobrze skończyło i słuchawki wylądowały u Ciebie. Gratki i miłych odsłuchów. 😎👍

1 godzinę temu, jarzyna napisał:

Tak mi się skojarzyło 😉

"60 lat k.... kręcę się po tej ziemi.. i nauczyłem się czegoś o kobietach" 😆👍

22 minuty temu, lobuz1 napisał:

Zacząłem trzytygodniowy urlop, żonę z synkiem odstawiłem do mamusi. Jakoś sobie sam muszę radzić…

C5F51A18-ADE4-4E40-A8B4-D45171560AF1.jpeg

Czemu strzepujesz popiół z papierosa na jedzenie?! 😂

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i które zostawić..... 

Gdyby X miały aż takie rozciągnięcie sceny na boki jak LE decyzja była by już podjęta.

LE większa przestrzeń, dźwięk jak z kolumn, a nie słuchawek. X za to też mega dobre słuchawki, trochę mniejsze i lepiej leżą w uchu. Góra łagodniejsza, co nie znaczy, że LE się drą na wysokich. Nie jest aż taka "V"ka jak w przypadku większej wersji. 

Uwielbiam takie dylematy. Coś czuję, że zostaną X pomimo, że bardziej podoba mi się funowe granie LE, a wygra komfort użytkowania.

Obawiam się też, że mega fancy czerwone dekle na X mogą się porysować dość szybko i nie będą już tak cieszyć oka... 

 

20210716_164410.jpg

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, audionanik napisał:

Na tym forum wszyscy jesteśmy śmiertelnie poważni. @dj1978 może potwierdzić.

Oczywiście, z całą doniosłością sprawy potwierdzam😉

Po wymianie padów w K701 na Brainwavz Hybrid takie HD800S zostają skilowane dokumentnie na basie, gra całe basowe pasmo. Pozostałe cechy brzmienia mają bardzo zbliżone, źle się wyraziłem  bo K701 mają precyzyjniejszą górę. Senki mogą poszczyć się tylko nieco głębszą sceną.

Bardzo się cieszę, że je (K701) mam, prędzej się forum rozsypie niż je sprzedam😉

Edytowane przez dj1978
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja wypowiedź nie ma nic wspólnego z twoim zdjęciem, którą to fotkę obejrzałem dopiero teraz jak o niej napisałeś. Ale skoro już ją zobaczyłem to napiszę, że modowane 701 są z pewnością gorsze od tak fajnych słuchawek jak HD800 w pierwszej wersji. Swoja drogą mody za pomocą chusteczek do nosa itp. to niezła komedia. Samymi dr fangami obrodziło. C..j, że kilkadziesiąt lat doświadczeń. Fang wsadził chusteczkę do nosa między głośnik, a ucho, dołożył chińskie pady i jest MODEREM. Szanujta się trochę.

Edytowane przez Rafacio
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności