Jump to content

Muzyczne Zakupy

ignacy

Recommended Posts

2 minuty temu, Spawn napisał:

Może kierowca bardzo nie lubi yamahy?

Dostałem wtedy ważną życiową lekcję... nie chodzić po ulicy w bezśnieżnym styczniu styczniu o 22 ubrany cały na ciemno... jak mi wyrąbała lewym narożnikiem (już schodziłem z pasów) to się na znaku zatrzymałem.

Teraz, Tytus1988 napisał:

Wracając do YH-100. Jeśli komuś zależałoby na tym, aby charakter tych słuchawek zmienić na bardziej sceniczny, jaśniejszy, zawsze istnieje możliwość ich zmodowania, m.in. przez zastosowanie głębszych padów (egzemplarz po lewej). Dziękuję @Perul za możliwość sprawdzenia Twoich słuchawek! :) 

Yamaha.jpg

Polecam do nich welury od FA-004 - coś między welurami HM5, a stock ;)

2 minuty temu, Tytus1988 napisał:

@crysis94 dziękuję za propozycję! :) 

1780673296_DSC00765B1_swrxhxp.jpg.bae86b
Bardzo długo były to moje podstawowe (po prawej, też z gniazdami i wspomnianymi welurami od FA-004)... potem upodobania się zmieniły. Wokale to cudo, ale nie samymi wokalami człowiek żyje ^^

• Like 2

4 godziny temu, Tytus1988 napisał:

@crysis94 dziękuję za propozycję! :) 

W przyszłości na pewno warto będzie sprawdzić je w nieco innej odsłonie :) 

Jeśli chciał byś spróbować padów z FA-004 to mam wszystkie 3 rodzaje razem z słuchawkami i mogę podesłać ;) 

A sam kupiłem TIDAL'a znów po miesięcznej przerwie

• Like 1

@MrBrainwash Nie załapałem się na promo a sądząc po cenie, pewnie bym skruszał :D

Wygląd na zdjęciu nie powala, ale pewnie to jeden z przykładów gdzie na żywo prezentują się lepiej. 

P.S. Żeby Cię za te Pigwy nie zjedli :D

@crysis94w tle legendarny Citrone Tube DAC -> jeden z lepszych daków z brzmieniem zapadającym w pamięć. ;)

Edited by Undertaker

39 minut temu, Undertaker napisał:

@crysis94w tle legendarny Citrone Tube DAC -> jeden z lepszych daków z brzmieniem zapadającym w pamięć. ;)

On Ci to był... aczkolwiek wszystko co o nim pamiętam to tyle, że grał barwnie z ciekawą średnicą. Z perspektywy czasu jakoś mega w pamięć nie zapadł 😧 

Edited by crysis94

1 minutę temu, crysis94 napisał:

mega w pamięć nie zapadł

Mi zapadł twórca, jak podczas wywiadu dłubał w nosie, a potem robił kulki. Dźwiękowo to tego...zostawmy to...

4 minuty temu, crysis94 napisał:

On Ci to był... aczkolwiek wszystko co o nim pamiętam to tyle, że brał barwnie z ciekawą średnicą. Z perspektywy czasu jakoś mega w pamięć nie zapadł 😧 

Z tego mniej więcej go zapamiętałem ;)

5 minut temu, audionanik napisał:

Mi zapadł twórca, jak podczas wywiadu dłubał w nosie, a potem robił kulki. Dźwiękowo to tego...zostawmy to...

Jeszcze napisz że kadrę Niemiec trenował... :D

16 minut temu, Undertaker napisał:

P.S. Żeby Cię za te Pigwy nie zjedli :D

Zawsze możemy zrobić pojedynek na gołe małżowiny. Tylko wcześniej ustalamy, że przychodzimy bez makijażu i cegieł koloru oliwkowego w torebkach. ;)

• Haha 3

18 minut temu, bakus1233 napisał:

Marzyłem o nich od dawna, altus 140

Ja marzyłem o nich w latach 80-ych.

Później zmieniły się priorytety i marzenie pozostało niespełnione do dziś 😢. Gratuluję zakupu.

• Sad 2

Z weryfikacją wspomnień lub marzeń to ostrożnie. Swego czasu pojechałem na spotkanie klasy po 20 latach. W pamięci miałem śliczne koleżanki do których wzdychałem, piękne dziewczyny. Weryfikacja wspomnień była brutalna. ;)

• Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 7

1 minutę temu, Roo_Volt napisał:

W pamięci miałem śliczne koleżanki do których wzdychałem, piękne dziewczyny. Weryfikacja wspomnień była brutalna. ;)

Czyli laserowa korekcja wzroku ma dwa ostrza?

• Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 2