Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, audionanik napisał:

Zjedz snickersa i zostań moderatorem.

W sumie to do ciebie też można skierować te słowa o Snickersach

Edytowane przez Play
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, hibi napisał:

Zróbcie fanklub i posprzątajcie temat. 

 

przecież klub już jest...

 

a forum sprząta się same, wstajesz rano i postów ni ma... i głowa nie boli, bo to tylko posty

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ArSo1981 napisał:

@audionanik a jakbyś porównał Sivga do T1 lub Fostex T50rp?

T50rp nie pamiętam. T1 znam dobrze, posiadałem i nadal podsłuc**ję czasem u @majkela. T1 to najbardziej zrównoważone słuchawki jakie słyszałem, chyba jedyne, które nie robią żadnych wygibasów z dźwiękiem, nie zniekształcają dostarczonego im sygnału. Poza lekko pozłoconą górą (co dla wielu może być miłe) trudno się do nich doczepić jeśli chodzi o wierność przekazu; ja osobiście wolałbym w nich wycofaną wyższą średnicę (taką po prostu preferuję).

Sivga-Pll też zaliczyłbym do zrównoważonych, ale na pewno nie jest to wzór jak t1; ponadto nie mają aż takiej rozdzielczości, choć w tym aspekcie nie kuleją wcale. Więcej popiszę za jakiś czas w ich fanklubie, bo niektórym tutaj zaczęły się już hemoroidy odnawiać. Może uda się spotkać z @majkelem, to porównamy te słuchawy łeb w łeb. Dyrektor EarStream słynie z dosadnych porównań, ciekawych spostrzeżeń, złośliwości i sugestywnych opisów, więc może być ciekawie.

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, manuelvetro napisał:

 Tidal hifi, żeby mi @Playjuż nie dokuczał ;) że tylko  japkowej muzyki słucham :D 

 

 

 

A2953582-8935-4183-B0F5-5862913BBEF8.jpeg

Bardzo mi przykro, że w taki sposób to odebrałeś. Liczę na to, że nasze relacje się poprawią i obaj będziemy mieli o sobie dobre zdanie.

 

Pozdrawiam ciepło

 

;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Play napisał:

Bardzo mi przykro, że w taki sposób to odebrałeś. Liczę na to, że nasze relacje się poprawią i obaj będziemy mieli o sobie dobre zdanie.

 

Pozdrawiam ciepło

 

;)

Toż się przeca nie popsuły, jak Ty mi żart i ja Ci żart :D Z drugiej strony, powinienem Ci dziękować, bo reklamujesz Tidal, a mnie za Apple Music , czy tam Spotify, com miał miesiąc na gościnnych występach i już był zrezygnował,  dokuczałeś zwróciłeś słusznie uwagę, że nieaudiofilsko. No to chwalę się upgradem sonicznym, w postaci Tidal HIFI, bo to właściwe miejsce do tego :D I podziękuję CI pucharkiem, jak mi wrócą, bo znowu zabrali. :D 

Edytowane przez manuelvetro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Roo_Volt napisał:

Rammstein to chłopaki z byłego NRD. To tacy Aryjczycy na sterydach. Średnia wzrostu, ponad 1,90. Jak słucham Rammstein i Wagnera, to parafrazując Woodego Allena, również mam ochotę napaść na Polskę. 

Tanz Metal :). Ich najpiękniejsza ballada to Ohne Dich. A najlepszy kawałek - Du Hast.

Ale o wiele bardziej kontrowersyjny w kwestii domniemanej "pochwały faszyzmu" bywa słoweński Laibach. Może nawet nie chodzi o faszyzm ale nacjonalizm, skrajną prawicowość. Co jest u nich raczej artystyczną prowokacją. 

Rammstein jawi się raczej jako dekadenckie Niemcy lat dwudziestych a także powojenne. Epatowanie "niezdrowym" seksem, przemocą, zboczeniami w tekstach i teledyskach.

Zauważyłem też u nich typowo niemiecką fascynację Rosją... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Lord Rayden napisał:

Tanz Metal :). Ich najpiękniejsza ballada to Ohne Dich. A najlepszy kawałek - Du Hast.

Ale o wiele bardziej kontrowersyjny w kwestii domniemanej "pochwały faszyzmu" bywa słoweński Laibach. Może nawet nie chodzi o faszyzm ale nacjonalizm, skrajną prawicowość. Co jest u nich raczej artystyczną prowokacją. 

Rammstein jawi się raczej jako dekadenckie Niemcy lat dwudziestych a także powojenne. Epatowanie "niezdrowym" seksem, przemocą, zboczeniami w tekstach i teledyskach.

Zauważyłem też u nich typowo niemiecką fascynację Rosją... 

Wybaczcie chłopaki, ale dla mnie Rammstein to takie metalowe disco-polo...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ZebLong napisał:

Wybaczcie chłopaki, ale dla mnie Rammstein to takie metalowe disco-polo...

Jak pisałem TanzMetal. Elementy industrialu itp. Rammstein nie jest oczywiście dla fanów death czy black ale znowu dla mnie te kierunki czy trendy w metalu są nie do słuchania podobnie jak hardkorowy punk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, ZebLong napisał:

Wybaczcie chłopaki, ale dla mnie Rammstein to takie metalowe disco-polo...

Szczególnie Amerika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dj1978 gratuluje. Piękne czasy, co nie? ^^ Bardzo ładne i funkcjonalne pudełko. Być może zamiast sięgać po droższy DAC smsl w przyszłości sięgnę właśnie po E30. Tam jest chyba zasilanie drugim kablem, podłączasz je do usb czy jakoś inaczej?

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dj1978 też sobie chwalę E30, który mam podpięty pod Raspberry Pi 4 z Volumio i pod TV. Świetny sprzęt jak za taki pieniądz. 

@MrBrainwash w zestawie jest kabelek od zasilania, ale brakuje ładowarki. Można to zasilać prosto z USB, ale ja używam ładowarki od telefonu. 

@Undertaker e30 jest na AKM.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności